Нд, 04.12.2016, 01:46

Вітаємо Вас | RSS

МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння

ГоловнаРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Okcarom, vova 
Форум » Форум "Молитва - могутній засіб спасіння!" » Улюблені молитви » Улюблені молитви користувачів сайту (моя улюблена молитва)
Улюблені молитви користувачів сайту
лимонДата: Чт, 22.01.2015, 15:29 | Повідомлення # 16
Рядовой
Група: Користувачі
Репутація: 0
Статус: Offline
Молитва до Бога

Господи Боже мій, Боже мого серця, не пізнавши Тебе, взиваю до Тебе:

Прости мені провини мої, гріхи мої очисти.
Боже мій, я не достойний Тебе, не восхваляю Тебе, як годиться рабу Твоєму.
Не віддаю хвалу Тобі, як інше творіння Твоєї Любові: як трава польова служить Тобі,
з Волі Твоєї покірно росте і своєю красою землю покриває..

А я не гідний Тебе, своїми пристрастями віддалений від Тебе,
без страху до Тебе і без покори я марно проводжу дні свого земного життя.
Як світила Небесні сяють своєчасно і окрашають Землю, які вони красиві..

Небо, Сонце, Місяць, Зорі – всі вони виконують свою функцію і підтримують наше життя.
А я нищу тільки Твоє Творіння, приношу зло в світ, незгоду, страждання іншим творінням Твоїм, прости мені Боже.
Гірший я від польової трави, також тварин, які з покорою служать Богу і не турбуються марним.

Як я же маю пізнати Тебе, Боже мій, коли не довіряю Тобі і не вірю в Тебе, чому не вірю?
Коли перед моїми очима сонце, місяць, тварини, їх же людина невзмозі створити,
це напевно від того, що я не віддав Тобі своє серце, не посвятив себе повністю Тобі.

Боже – Духом Твоїм освяти мене, бо ні покора, ні послух, повага, ні відданість Твоїй Волі не є в моєму серці.
Але Ти Боже, хоч інколи не вірю в Тебе, Твоє існування, але заохочений словами Твого Сина:
«Просіть, і дасться вам, шукайте і знайдете, стукайте, і відчинять вам»
я надіюсь на Ласку Твою, Твоє Милосердя до мене, щоб не ходити у сумнівах мені, а з Духом Твоїм Святим.

Дякую Тобі за тварин, яких Ти сотворив, за воду, смиренну і тиху, за вогонь, гарячий і світлий,
за поля широкі, за ліси високі, за земні плоди, які споживаю, за тепло сонця,
за все живе і за  Твою Любов до всього живого, що мої очібачать і те, що від них закрите.

Дякую, що дав людям все, що нас окружає, бо завдяки цьому, можу вчитися покори, смиренності, і хвали до нашого Творця.
Як дерева хвалять Тебе в покорі і тиші своїй плодами своїми, так і звірі всі своєю красою в Промислі Твоїм,
так і океани, моря, пустелі і все живе на світі.

Боже мій, Боже мого серця, даруй ласку мені, щоб я розумів Твоє Слово, Твій Закон, Твої вічні Постанови.
І як я маю пізнати Тебе і перебувати в Тобі, коли я маю стільки гріхів.
Перепрошую в тебе за них, перепрошую в дерев, морів, рослин, тварин, та всього живого,
за моє не гідне життя, бо це – Твоє створіння.

Прости мені Боже, помилуй мене і Благослови, щоб завтрашній день буде кращий, ніж сьогоднішній.
І сотвори в мені покірне, тихе серце, повне Любові до Тебе і Твоїх створінь.
Слава Тобі Боже на віки.
Амінь.

тірДата: Ср, 25.02.2015, 19:21 | Повідомлення # 17
Рядовой
Група: Користувачі
Репутація: 0
Статус: Offline
чи хтось знає як молитись молитву до семи небесних замків

trakalo

Форум » Форум "Молитва - могутній засіб спасіння!" » Улюблені молитви » Улюблені молитви користувачів сайту (моя улюблена молитва)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

МОЛИТВА © 2009-2016Зробити безкоштовний сайт з uCoz