Пт, 19.04.2024, 23:49

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Okcarom, vova  
Форум » Форум "Молитва - могутній засіб спасіння!" » Святі, молитви, дев'ятниці та вервиці » Святий апостол Юда-Тадей (Святий апостол Юда-Тадей. Молитви, дев'ятниці та вервиці.)
Святий апостол Юда-Тадей
khrystynaДата: Чт, 07.02.2013, 00:43 | Повідомлення # 16
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу подякувати святому апостолу Юді Тадею за одержану допомогу.
У мене народилась дитинка. Як кожна мама бажає всього найкращого для своєї дитинки,я також,тому я хотіла годувати її грудьми.

У мене почався мастит і жодні засоби не допомагали,біль була невиносима.потрібні були антибіотики,
але коли мама вживає антибіотики їй не можна годувати під час лікування.я звернулась до Тадея.

І завдяки молитві мої гулі зникли без сліду і мені не потрібно було припиняти годування.
Під час молитви я пообіцяла,що розповім про це на одному з форумів.


K.lacombe
 
yfnfitxrfДата: Сб, 09.02.2013, 18:53 | Повідомлення # 17
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Пишу для того что бы выразить благодарность к св. Иуду Фадею.

Было и у меня в жизни большое отчаяние, благодаря девятнице к святому, мои молитвы были услышаны, я нашла выход ...
Теперь благодарна ему и хочу что бы он был моим покровителям до конца жизни...

Не теряйте надежду...выход есть всегда!!!
Молитесь.
 
MIKIДата: Нд, 10.03.2013, 00:47 | Повідомлення # 18
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Святому Юді Тадею за вислухання молитви і допомогу!!!
У нас з дружиною виникли проблеми з візою за кордоном.

І от одного разу на поліції, коли ми чекали на вирішення, нам сказали, що напевне ні, але  ще уточнять у керівника.
Бачачи як керівник повернула головою в знак НІ, я сильно захвилювався.

І в цей момент я згадав про Святого Юду Тадея і гаряче почав просити його про допомогу.
І чудо, керівник зупинила підопічного працівника, з метою ще одної провірки наших документів, після чого відразу нам видали дозвіл на продовження нашого перебування в державі.

Тому прошу, не сумнівайтесь, а звертайтесь гаряче, з молитвами до Святого Юди Тадея.
 
okkkkkkkksiДата: Сб, 16.03.2013, 12:43 | Повідомлення # 19
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У червні 2012 року я познайомилась з одним хлопцем, який пообіцяв, що допоможе влаштувати на роботу мого брата, мовляв у нього дуже впливовий родич і працевлаштує 100%, не безкоштовно, звичайно.

Не знаю чому я віддала ці гроші, але ні роботи, ні його не стало.
Обіцяв з тижня на тиждень, що ось-ось вже має вирішитись питання.. Потім вже навіть трубку не піднімав.

Звернулась до впливових одногрупників, які мали знайомих в тій організації, де він працював, але справа стояла на місці.
Я почала молити дев ятницю до святого Тадея.. І вже змирилась навіть з ситуацією "що десь втрачаєм, а десь знаходим"..

І яке моє було здивування, коли взявши трубку я почула голос одногрупника, який за певнив мене, що ця особа поверне гроші, що вище керівництво викликало його на роботу і він зізнався в тому, що взяв гроші за працевлаштування і обіцяв повернути.

Довго розповідати деталі, але гроші він повернув.
І я в котрий раз переконалась, що святий Тадей не залишає нас без допомоги, головне не втрачати віри, коли найменше будете чекати він прийде з допомогою.

Слава Ісусу Христу і Діві Марії!


Повідомлення відредагував okkkkkkkksi - Сб, 16.03.2013, 12:57
 
arawДата: Пн, 18.03.2013, 02:16 | Повідомлення # 20
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Молитви до св. Юди Тадея дійсно дуже помічні, про це переконалась сама.
Молюся до святого вже не один рік - і Він вислуховує мене.

Одного разу молилась за чоловіка і моє прохання не здійснилось, хоча тепер думаю воно було вислухане святим, бо ситуація зараз набагато краще склалася, аніж якби сталось те про що просила.

Тому якщо в когось прохання не відбувається відразу, вірте, що святий Тадей зробить так, що Вам буде добре з тої сторони, з якої Ви не очікуєте.
Головне щиро, від усього серця, всієї душі, всіх сил моліться і Він допоможе Вам.
 
ОлюнькаДата: Сб, 06.04.2013, 18:56 | Повідомлення # 21
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Молитва до святого Юди-Тадея і правда дуже допомагає у всіх потребах, сама особисто переконалась в цьому, у всіх потребах молюсь до нього.
Дякую Св. Юді Тадею за вислухані молитви.
 
riannaДата: Ср, 10.04.2013, 11:46 | Повідомлення # 22
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Слава Ісусу Христу! Перший раз, коли я помолилася до Св.Юди-Тадея було ще 15 років тому, на першому курсі інституту.
Тоді ми мали писати контрольну з вищої математики, хоча вчилася я добре, але дуже переживала.

І в сусідки по квартирі я побачила Девятницю до Юди-Тадея.
Я щиро повірила,  що Юда-Тадей мені допоможе, я помолилася до нього.

Тієї ночі мені приснилися задачі з вищої математики, і на привелике здивування, саме вони мені і попалися в моєю варіанті, а як розвязувати їх я уже знала :).
І з того часу, при будь-яких тяжких важливих життєвих ситуаціях, я завжди звертаюся до свого великого покровителя  Св. Юди-Тадея.

І не було жодного разу, щоб він мене не вислухав!
А  приблизно рік тому, я стала просити Його за роботу для себе, ми переїхали в інше місто, і знайти роботу було важко.

Біля нашого дому недалеко є храм, на його території збудована каплиця до святого Юди-Тадея, ми завжди ходимо до неї.
І от того разу я прийшла молитися, в каплиці я знайшла роздруковані молитви до Юди-Тадея, де йшлося, що якщо їх розмножити і приносити в каплицю і молися, то до 9 днів буде вислухане прохання.

Тоді я стала виконувати те все, що було написано, але в глибині душі я засумнівалася, і коли пройшло 9 днів, нічого звичайно не сталося.
Я зневірилася і в якійсь мірі образилася на Св.Тадея.

Цілий рік я інтенсивно шукала роботу, перепробувала все, нічого не виходило.
Це було мені покарання.

І якось ввечері я зрозуміла, що ніхто мені більше не допоможе, я звернулася зі сльозами і щирими молитвами, і вірою, і просила прощення у Св. Юди-Тадея, і прощення в Ісуса Христа за свої гріхи, я сходила до церкви посповідалася, стала молитися Девятницю, і на пятий день Девятниці мені подзвонили з однієї фірми, де я відравляла резюме, і запросили на  роботу!

Моліться щиро!
Не сумнівайтися!
Вірте!
А ще виконуйте своїпостанови.
І буде вам щастя!
 
maria-chДата: Пн, 20.05.2013, 15:55 | Повідомлення # 23
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вперше дізналася про дев'ятницю Юди Тадея, коли лежала в лікарні зі своїм піврічним синочком.

Тоді в нього було дуже слабеньке здоров'ячко, його мучив атопічний дерматит,він не міг самостійно повертатися,навіть іграшки тримав не дуже впевнено, мало спав, мало їв і це був уже наш третій візит до лікарні за пів року життя. 

І тут до мене в палату прийшла жіночка, яка торгувала релігійною літературою, і запропонувала мені саме цю молитву.
Я була в розпачі і тому ревно молилась і просила в цього могутнього апостола здоров'я для своєї дитини.

І він мене послухав!
Зараз моєму синочкові 1,8 і він активна, здорова і щаслива дитина!

Атопічний дерматит залишив його практично після закінчення дев'ятниці (висипка почала помітно зменшуватись і згодом пішла назавжди).
Потім я молилась знову, бо на нашу сім'ю "звалилась" важка фінансова скрута.

І Він знову не відмовив.
Чоловіку запропонували хорошу роботу, а я почала заробляти в інтернеті.

Був і третій раз, коли я зверталася за поміччю до Юди Тадея.
Правда прохання це дуже складне навіть на перший погляд нереальне, але дуже важливе для моєї сім'ї.

Поки воно ще не здійснилось повністю, але до того йде.
Коли здійсниться, допишу.

Але хочу сказати одне: щира молитва і віра в свого Заступника і Помічника в важких ситуаціях Юду Тадея обов'язково допоможе вам в житті!
 
BozhenaДата: Ср, 29.05.2013, 19:27 | Повідомлення # 24
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Слава Ісусу Христу!

Бажаю від усього серця висловити найщирішу подяку до Святого Юди Тадея!
Цей Святий Апостол Чудотворець  не відвертався від мене, у непростих життєвих обставинах, коли, здавалося, що виходу тут не видно ніякого, навіть у банальних повсякденних проханнях, яких просто не злічити, Він завжди приходив на допомогу.

Навіть моїм знайомим, я розповідала про те, яку підтримку та допомогу я отримувала від Юди Тадея, деяким давала молитовники з дев'ятницями до Святого Апостола, щоб і вони у Ньому знайшли для себе Заступника перед Богом. Радісно було чути, коли відгуки та свідчення були щирі з подякою.

Буду і надалі молитися до цього Святого і просити , щоб  для мене Він залишався особливим Опікуном та Помічником у важких, безнадійних обставинах.
Моліться і Ви, щиро моліться і повірте, що Ваша молитва чи прохання обов'язково будуть почуті та донесені до Господа!
 
ХриДата: Ср, 26.06.2013, 21:33 | Повідомлення # 25
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Обов'язкоіо звертайтесь до цього могутнього заступника!)
неодноразово допомагав задалося б таких ситуаціях коли вже зовсім зле..щаслива, що дізналась про нього =)
 
ludmilaДата: Пт, 05.07.2013, 11:33 | Повідомлення # 26
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Слава Ісусу Христу!
Я вже дуже давно (напевно років  15) як молюсь до св. Юди Тадея.

І коли у мене захворіла молодша донечка, а було це 9,5 років назад, то найперше моє звернення в молитві було до  св. Юди Тадея.
Я всю ніч молилась.

Моїй донечці тоді виповнився вього 1 місяць.
Ми потрапили в лікарню і я не переставала молитись і прохати Господа через св.Юду Тадея.

Так через 10 днів нас виписали з лікарні.
У нашому селі біля церкви є капличка св.Юди Тадея і щороку біля неї відправляється дев"ятниця.

А цього року моя донечка разом зі мною приймала св.Причастя і дякувала за вислухані молитви вже сама св.Юді Тадею.
Тож моліться всі до св.Юди Тадея і вірте.
 
LVIV2013Дата: Нд, 14.07.2013, 18:36 | Повідомлення # 27
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Слава Ісусу Христу!
Вітаю всіх учасників форуму. Перш за все дякую за цей сайт.

Я 9 років тому закінчила університет (вчитель англ.мови), перекваліфікувалась на оператора ПК, втратила здоров"я за час навчання і тепер потребую роботу у галузі духовності.

Відмовляю дев"ятницю і новенну в безнадійних обставинах до мого покровителя Тадея вже 2-й рік.
Здоров"я покращилось, але нові, розуміючі друзі, які працюють в галузі релігії (духовності) ще не знайшлись.

ДОРОГИЙ МІЙ ПОКРОВИТЕЛЮ, ДАРУЙ МЕНІ ЛАСКУ ОТРИМАТИ НЕЗАБАРОМ ХОРОШУ І СТАБІЛЬНУ РОБОТУ ВІД ДОБРИХ ДРУЗІВ,
ЩОБ СЛАВИТИ ГОСПОДА І ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ МОЮ СІМ"Ю.

Моя сторінка на Однокласниках http://www.odnoklassniki.ru/profile/556678396551

Дякую за Вашу увагу.
Христос посеред нас. smile Наталя.Львів
 
НастяДата: Ср, 14.08.2013, 16:14 | Повідомлення # 28
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Слава Ісусу Христу!
Моліться до Юди Тадея у тяжку хвилину життя, звертайтеся до Юди Тадея з просьбою про допомогу!

Юда Тадей вислухає ваші молитви!
Я сама зверталася до Св'ятого Апостола, Юда Тадей мене вислухав і допоміг.  

Дев'ятниця до Святого Юди Тадея допомічна.
 
ufkz1987Дата: Вт, 03.09.2013, 19:54 | Повідомлення # 29
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Слава Ісусу Христу.
І через 2 годинки після молитви моя просьба була вислухана Святим Юдою Тадеєм.
Я знайшла на нову квартиру, без хазяйки, не дорого, як виявилося 5 хв. ходьби від своєї роботи. 

Сиділа на своєму уже ліжку і знайомилася зі своєю новою спів-мешканкою по кімнаті,
яка виявилася дійсно хорошою людиною, в розмові я дізналася що вона не курить і не п'є,
і останньою крапкою було те, що вона працює бухгалтером, ми з нею швидко знайшли спільну мову.

Того вечора я переїхала.
Чесно кажучи я була в шоці коли усвідомлювала, що Святий Юда Тадей так швидко виповнив мою просьбу
і не опустив жодного пункту, все саме так як я просила, слово в слово.

Я дуже вдячна Святому Юді Тадею, що Він так швидко вислухав мою молитву.
Із власного досвіду я можу сказати "Так, Святий Юда Тадей любить всіх, і завжди готовий допомогти всім,
хто буде Його, гаряче, з вірою молити про допомогу, навіть в останню хвилину"


St-Galina
 
maryanaДата: Чт, 26.09.2013, 12:42 | Повідомлення # 30
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу подякувати Юді Тадею за допомогу і постійну опіку.

Моя донечка захворіла і після молитви до цього святого апостола почала видужувати.
Юда Тадей завжди допомагає мені в складних ситуаціях.

Безмежно йому вдячна за опіку.
 
Форум » Форум "Молитва - могутній засіб спасіння!" » Святі, молитви, дев'ятниці та вервиці » Святий апостол Юда-Тадей (Святий апостол Юда-Тадей. Молитви, дев'ятниці та вервиці.)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:


МОЛИТВА © 2009-2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz