Пт, 29.03.2024, 17:11

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Okcarom, vova  
Форум » Форум "Молитва - могутній засіб спасіння!" » Святі, молитви, дев'ятниці та вервиці » Святий апостол Юда-Тадей (Святий апостол Юда-Тадей. Молитви, дев'ятниці та вервиці.)
Святий апостол Юда-Тадей
merikДата: Нд, 27.10.2013, 23:31 | Повідомлення # 31
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Слава Ісусу Христу!
Хочу розповісти про те, як Святий Юда Тадей допомагає тим,хто на нього надіється.

В одного родича моєї дружини помер дядько, який жив за кордоном.
І залишив йому в спадщину дуже велику суму коштів.

Але адвокати, найняті ним домовились між собою, і склали заповіт таким чином, що вони
повністю розпоряджаються тими коштами на власний розсуд, і самі визначають,
скільки відсилати спадкоємцю.

На той момент, коли я дізнався про цю справу, вже пройшло 15 років від звістки про заповіт.
І за весь це час спадкоємець отримав менше 10 відсотків суми малим «порціями».

Цей пан звертався до великої кількості адвокатів, і навіть їздив з одними закордон на зустріч з
розпорядниками заповіту.

Але розпорядники підкупили адвокатів(адвокати в цьому признались вже в Україні), і ті відмовились далі працювати з цією справою.
Бідолашний чоловік з болем розповідав мені ці речі і було видно,  що він повністю зневірився.

Я багато думав над цією справою, обмірковував різноманітні варіанти, навіть вивчав спадкове законодавство
країни, де знаходився спадок. Але звичайно нічого не придумав.

Справа виглядала абсолютно безнадійною, тому що згідно законодавства немає жодних причин для зміни заповіту.
Тоді я помолився дев’ятницю до Святого Юди Тадея, поручивши вирішення цієї справи йому і щиро вірячи в позитивний результат.

Через деякий час наш родич захворів і потребуючи кошти на лікування, написав листа до розпорядників спадщини.
Вони погодились надіслати кошти, і прислали йому звіт для затвердження.

В звіті було написано, що надішлють йому необхідну суму, в додаток до тієї, яку він вже цього року отримав(текст був на англійській мові).
Оскільки ніяких коштів він не отримував, то ми написали їм листа, з вимогою надати підтвердження надсилання грошей до України,
інакше ми будемо наймати адвокатів для розслідування цієї справи.

Уявіть собі наше здивування, коли у відповідь надійшов лист, у якому розпорядники спадщини повідомили, що у зв’язку
із важким станом здоров’я припиняють свої функції, закривають справу і надсилають ВСЮ спадщину на Україну.

Тому хочу сказати, що немає нічого неможливого для Святого Юди Тадея, і він завжди вислуховує тих, хто з вірою
покладається на його допомогу.

Тож звертаймося з нашими проханнями до цього Великого Святого, і нашу прохання будуть вислухані!
 
JuliaДата: Сб, 28.12.2013, 18:00 | Повідомлення # 32
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Слава Ісусу Христу!
Хочу висловити щиру вдячність Святому Юді Тадею за вислухані прохання.

Завжди в важких обставинах життя звертаюся до Нього через дев"ятницю, і всім раджу цю молитву.
Декілька разів їздила в Італію в гості до родичів і дуже хотіла залишитися на довготривалий термін,але були проблеми з документами,одного разу звернулася з проханням до Святого Апостола Тадея і моє питання  неймовірним чином вирішилося.

Вийшов закон для мігрантів,якого не було вже 5 років, і я змогла отримати папери навіть не очікуючи.
Зараз я в пошуках роботи,але вірю що і тут мене не залишить Господь).

Дуже вдячна Господу що за посередництвом Юди Тадея завжди мені допомагає.
 
YurikmdДата: Пт, 03.01.2014, 19:29 | Повідомлення # 33
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вперше молився дев*ятницю до св. Тадея коли мені було 12 років.
Там було сказано, що спочатку потрібно посповідатися.

Наступного дня я пішов до сповіді і священник запропонував мені прислуговувати йому у храмі.
5 років поспіль я робив це, завжди був у храмі, допоки не поступив до університету.

Багато чому навчився, і тепер не забуваю про молитву ніколи, чому завдячую саме йому.
 
raistlinДата: Нд, 02.02.2014, 18:10 | Повідомлення # 34
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
http://kyrios.org.ua/spirituality/akafisti/8163-akafist-do-svjatogo-apostola-judi-tadeja.html

Знайшов тут акафіст до святого Юди-Тадея. Можливо, комусь стане в пригоді.
 
scarlet312Дата: Нд, 16.02.2014, 16:44 | Повідомлення # 35
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
До св. Юди - Тадея молюсь двно і всі мої прохання і дрібні і великі були вислухані.
Я молюсь дев'ятницю і нещодавно ще натрапила на новенну до св. Юди - Тадея, Бог вислухав моє прохання і тепер чекаю дитинку.
Усіх-усіх заохочую молитися до цього невідмовного святого і ваше прохання неодмінно буде вислухане!!!
 
ToriAndaДата: Пт, 14.03.2014, 13:08 | Повідомлення # 36
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую св. Юда Тадею за те що вислухав і  допоміг у вирішені ситуації, яку моя сім'я вважала безнадійною.
Моїй знайомій потрібно була допомога, ситуація була неоднозначна всі настроєні проти неї , я порадила прочитати молитву до св.
Тадея і дісно він допоміг.

Дякую за допомогу і постійну опіку.


ToriAnda
 
ТаняДата: Вт, 06.05.2014, 08:18 | Повідомлення # 37
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день!
Святий Юда Тадей - мій покровитель уже на протязі багатьох років.
Я випадково получила книжечку про нього багато років назад і була у мене дуже тяжка ситуація в житті.

Я вирішила відмовити девятницю і просила про чудо, яке сталося на другий день після закінчення девятниці.
Я не могла повірити, але це було правда.
З тих пір, я завжди звертаюсь за допомогою до Святого Тадейчика в тяжких життєвих ситуаціях і він мені допомагає, я завжди відчуваю його опіку над нами.

Ось недавно, у мене були підозри на важку хворобу.
Я молилася і просила Святого Тадея про поміч, мені було дуже страшно, але я не переставала молитись і надіятись на поміч.
Я знайшла цей форум і відмовляла новенну до святого Юди Тадея.

І завдяки милосердю Святого Тадея і його ласки в вислухані наших людських молитов, все обійшлось.
Я безмежно вдячна Святому Тадею за його опіку над нами і надіюсь на його постійну опіку і милість.
А всіх, у кого виникають проблеми, прошу, звертайтесь до святого Юди Тадея, щиро просіть його помочі і вім вас не залишить в смутку, а завжди допоможе.

Він дуже милосердний!
І давайте не забувати дякувати йому, коли все у нас в добре.
Дякую Тобі святий Тадею за твоє безмежне милосердя і допоможи усім, що надіються і звертаються до Тебе!


Повідомлення відредагував Таня - Вт, 06.05.2014, 08:20
 
antonina40Дата: Ср, 14.05.2014, 16:18 | Повідомлення # 38
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм свідченням віри в молитви до святого Юди Тадея.
Мій батько в алкогольній залежності вже років 35.
Він вже старий 70 річний дід але це діло дуже полюбляє і п"яним агресивний, злий, матюкається та може дебоширити.

Я не живу з батьками.
І от коли мама знову черговий раз стала жалітися на п"яного мого батька, я зважилась звернутися з молитвами до Юди Тадея, новенну і дев"ятницю.
Поки 9 днів молилася батько деякі дні зовсім не пив, а інші дні  менше став пити.

Коли закінчувала 9 днів молитов батько запивав як завжди жалілась мама.
Але коли я через тиждень приїхала до батьків я звернула увагу, що мій батько можливо десь собі стиха випиває, як ніхто не бачить але він змінився в характері і в поведінці.

Він став більш спокійним мовчазним менш агресивним, менше свариться.
І я знову стала молитися до Юди Тадея і думаю що буду завжди до нього молитися бо я бачу його допомогу на людині, яку здавалось вже ніщо не змінить.
Слава Ісуссу Христу і святому Юді Тадею.


Ukraina
 
KolecsДата: Пт, 11.07.2014, 12:11 | Повідомлення # 39
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Третій день молюсь до Святого Апостола Юди Тадея! і так стало легко на душі.

З кожним днем відчуваю якесь заступництво, якусь невидиму допомогу.
Дякую Всевишнім силам, що підказали мені знайти молитву до Святого Тадея.

Якось так це сталось коли скрутно було на душі і в житті, просив в Всевишнього допомоги і він навів мене на молитву цю.

Молюсь кожен день до Святого Тадея, прошу допомоги і вірю, що він допоможе мені.
Девятницю закінчую молитись 1 липня а 2 липня День Святого Апостола Тадея- чекаю на чудо!!!

Слава тобі Святий Юдо Тадею!!!

Додано (26.06.2014, 16:28)
---------------------------------------------
Дякую тобі Святий Юдо Тадею! Сьогодні знову декілька хороших звісток прийшло мені! Дякую! Завтра моя доця здає Державний екзамен-прошу твоєї допомоги, щоб дитина гарно здала, захистила диплом, вона дуже переживає! Наперед дякую тобі Святий Апостоле Юдо Тадею! Слава тобі! Слава Ісусу Христу!

Додано (26.06.2014, 19:35)
---------------------------------------------
 "Святий Тадею, молися за нами, прибігаючими за твоєю поміччю"

"Святий Тадею, молися за нами, прибігаючими за твоєю поміччю"

Додано (26.06.2014, 19:43)
---------------------------------------------
О Святий Тадею! Не покидай мене. Ти, що виздоровлював прокажених, приборкував змій і устами немовляти врятував невинного від судової кари, зволь випросити у Бога порятунку в моїх важких переживаннях. В Тобі вся моя надія й опора. Молися за мене і рятуй мене, а я буду повсюдно голосити Тобі шану як надійному опікунові.


Додано (26.06.2014, 20:17)
---------------------------------------------
Святий Юдо-Тадею, відкриваю перед Тобою свою душу й серце. Оце слабну в життєвій боротьбі, припадаю до землі під тягарем турбот, що мене пригнічують, наче важкий хрест. Ти бачиш добре, що я знесилів, і остання надія покидає мене, залишаючи в присмерках розпачу. У цю годину смутку й відчаю вдаюся до Тебе, благаючи Твого заступництва перед Богом. Опікуне знедолених, не покидай мене. Поспіши на порятунок, вислухай мої прохання і виєднай у Бога те, про що я Тебе в цю хвилину прошу. Святий Тадею-чудотворче, мені безнадійно важко та гірко. Однак я струшую з себе цей сумний настрій і простягаю до Тебе благально свої руки. Якщо Ти сотворив чудо оздоровлення прокаженого короля, то і я маю надію, що Ти врятуєш мене від розпуки, яка мене огортає. О святий апостоле і мученику, вислухай мій зболілий голос, що підноситься до Тебе з безодні розпачу, та виєднай мені Божу милість. Щораз більше вірю і сильніше надіюся, що Ти не відштовхнеш моїх молитов, які приношу Тобі. Змилосердися наді мною та заступися за мене перед Ісусом Христом і виєднай для мене потіху й ласку, про яку я гаряче і з цілого серця благаю. Ти уздоровлював прокажених, приборкував змій і устами немовляти врятував невинного від судової кари, не покидай мене. Зволь випросити у Бога ласку порятунку у моїх важких переживаннях. У Тобі вся моя надія і опора. Молися за мене і рятуй мене, а я всюди голоситиму шану Тобі як надійному опікунові. З вірою в Тебе відганяю неспокій і тривожні думки: чи Ти вислухаєш мої благання, чи зважиш на мою розпуку й потребу порятунку? О святий Тадею, не дай впасти у зневіру. Я твердо вірю, що Ти вислухаєш мої благання. Я вже бачу, як Ти подаєш мою просьбу Ісусові Христові й заступаєшся за мене. Дякую Тобі, мій Покровителю! Проси Бога і виєднай мені те, про що я Тебе благаю. Знаю, що Ти не покинеш мене, однак не можу уявити собі того щасливого дня, коли мої бажання будуть вислухані і блаженний мир заступить мою печаль. О великий заступнику! Наблизь хвилину потіхи, прояви мені, нещасному, свою могутність і милосердя, змилуйся і заступися за мене. Ти – чудесна зірка на небі. Незаслужено забутий апостоле Христовий, заступися за нас. Оце стою я над безоднею, в яку можу впасти, якщо Твоя могутня рука мене не втримає. Мій людський розум губиться в безпорадності. Провидіння здається мені далеким і недосяжним. У Тобі моя надія. Випроси мені потіху в житті, щоб мої просьби і зітхання не були даремні. Нагороди мене за заподіяні мені кривди. Переглянь моє життя, може, знайдеш якийсь добрий вчинок, яким зможеш виєднати Боже милосердя. Нехай Тебе зворушить важкий стан моєї зболілої душі, не покидай мене, як не покинув Ти багатьох, хто звертався до Тебе. О святий Тадею! Знаю, що гріхи мої, як каже Псалмоспівець, перевищили голову мою. Я визнаю, що теперішнє моє розпачливе становище може бути справедливою карою за багаторазову образу Всемогутнього Бога. Але ця кара надто важка для моїх слабких людських сил і позбавляє всякої надії. Отже, сьогодні не перестаю кликати Тебе з глибокого горя про порятунок. Святий Чудотворче, поспіши негайно переблагати милосердного Бога, щоб простив мені всі провини і перестав карати. Преславний апостоле, святий Тадею, заради тієї любові, якою серце Твоє палало до Ісуса Христа, не покидай мене у цю розпачливу годину. Прийди до мене з поміччю своєю, щоб я міг навіки звеличувати милосердя Господнє. Усе своє життя буду Тобі вдячним та залишуся ревним Твоїм шанувальником. Амінь

Додано (27.06.2014, 13:22)
---------------------------------------------
О Святий Апостоле Юдо Тадею!!! Дякую тобі за допомогу!!! Моя дитина захистила диплом бакалавра!!! Отримала хорошу оцінку і ми дуже =дуже вдячні тобі за допомогу! Слава Ісусу Христу! Слава Святому Тадеєві! Люди, моліться і будете почуті!

Додано (28.06.2014, 15:06)
---------------------------------------------
Святий Юда Тадею! Дякую тобі за все, що сьогодні стається в моєму житті кожного дня як почав молитись до тебе! Сьогодні молюсь вже шостий день девятниці. Вибач за вчинки якісь грішні, вислови некультурні, я буду старатись жити по Божих законах, прошу допомоги в моєму проханні, дякую наперед. "Святий Тадею, молися за нами, прибігаючими за твоєю поміччю"

Додано (01.07.2014, 13:03)
---------------------------------------------
Сьогодні останній, девятий день молитви до Святого Апостола Юди Тадея! Якісь цілу ніч снились сни цікаві, кольорові...друзі снились, партнери, знайомі...ніколи ще так не снилось...Таке відчуття, що Святий Тадей молився за мене до Ісуса Христа...Зранку також був дуже цікавий дзвоник , навіть дуже цікавий...близький до того, що я просив у Святого Апостола Тадея всю девятницю! Люди, вірте цьому...моліться до Юди Тадея...Він допоможе Вам!!! Слава Ісусу Христу! Слава Святому Апостолові Юді Тадею! З надією, що отримаю те, про що так дуже прошу....

Додано (01.07.2014, 13:07)
---------------------------------------------
"Святий Тадею, молися за нами, прибігаючими за твоєю поміччю"

Додано (02.07.2014, 17:14)
---------------------------------------------
Сьогодні день Святого Апостола Юди Тадея! Вітаю всіх, хто почитає його, молиться та надіється на допомогу! Щастя Вам і здоровя! Дякую тобі Святий Апостоле Тадею за допомогу! Слава Ісусу Христу!

Додано (08.07.2014, 12:08)
---------------------------------------------
Святий Юдо-Тадею, відкриваю перед Тобою свою душу й серце. Оце слабну в життєвій боротьбі, припадаю до землі під тягарем турбот, що мене пригнічують, наче важкий хрест. Ти бачиш добре, що я знесилів, і остання надія покидає мене, залишаючи в присмерках розпачу. У цю годину смутку й відчаю вдаюся до Тебе, благаючи Твого заступництва перед Богом. Опікуне знедолених, не покидай мене. Поспіши на порятунок, вислухай мої прохання і виєднай у Бога те, про що я Тебе в цю хвилину прошу. Святий Тадею-чудотворче, мені безнадійно важко та гірко. Однак я струшую з себе цей сумний настрій і простягаю до Тебе благально свої руки. Якщо Ти сотворив чудо оздоровлення прокаженого короля, то і я маю надію, що Ти врятуєш мене від розпуки, яка мене огортає. О святий апостоле і мученику, вислухай мій зболілий голос, що підноситься до Тебе з безодні розпачу, та виєднай мені Божу милість. Щораз більше вірю і сильніше надіюся, що Ти не відштовхнеш моїх молитов, які приношу Тобі. Змилосердися наді мною та заступися за мене перед Ісусом Христом і виєднай для мене потіху й ласку, про яку я гаряче і з цілого серця благаю. Ти уздоровлював прокажених, приборкував змій і устами немовляти врятував невинного від судової кари, не покидай мене. Зволь випросити у Бога ласку порятунку у моїх важких переживаннях. У Тобі вся моя надія і опора. Молися за мене і рятуй мене, а я всюди голоситиму шану Тобі як надійному опікунові. З вірою в Тебе відганяю неспокій і тривожні думки: чи Ти вислухаєш мої благання, чи зважиш на мою розпуку й потребу порятунку? О святий Тадею, не дай впасти у зневіру. Я твердо вірю, що Ти вислухаєш мої благання. Я вже бачу, як Ти подаєш мою просьбу Ісусові Христові й заступаєшся за мене. Дякую Тобі, мій Покровителю! Проси Бога і виєднай мені те, про що я Тебе благаю. Знаю, що Ти не покинеш мене, однак не можу уявити собі того щасливого дня, коли мої бажання будуть вислухані і блаженний мир заступить мою печаль. О великий заступнику! Наблизь хвилину потіхи, прояви мені, нещасному, свою могутність і милосердя, змилуйся і заступися за мене. Ти – чудесна зірка на небі. Незаслужено забутий апостоле Христовий, заступися за нас. Оце стою я над безоднею, в яку можу впасти, якщо Твоя могутня рука мене не втримає. Мій людський розум губиться в безпорадності. Провидіння здається мені далеким і недосяжним. У Тобі моя надія. Випроси мені потіху в житті, щоб мої просьби і зітхання не були даремні. Нагороди мене за заподіяні мені кривди. Переглянь моє життя, може, знайдеш якийсь добрий вчинок, яким зможеш виєднати Боже милосердя. Нехай Тебе зворушить важкий стан моєї зболілої душі, не покидай мене, як не покинув Ти багатьох, хто звертався до Тебе. О святий Тадею! Знаю, що гріхи мої, як каже Псалмоспівець, перевищили голову мою. Я визнаю, що теперішнє моє розпачливе становище може бути справедливою карою за багаторазову образу Всемогутнього Бога. Але ця кара надто важка для моїх слабких людських сил і позбавляє всякої надії. Отже, сьогодні не перестаю кликати Тебе з глибокого горя про порятунок. Святий Чудотворче, поспіши негайно переблагати милосердного Бога, щоб простив мені всі провини і перестав карати. Преславний апостоле, святий Тадею, заради тієї любові, якою серце Твоє палало до Ісуса Христа, не покидай мене у цю розпачливу годину, випроси для мене те, чого я так потребую в ці хвилини свого життя. Прийди до мене з поміччю своєю, щоб я міг навіки звеличувати милосердя Господнє. Усе своє життя буду Тобі вдячним та залишуся ревним Твоїм шанувальником. Амінь

Додано (11.07.2014, 12:11)
---------------------------------------------
Святий Юдо Тадею! Дякую тобі за твою ласку і також завіряю Вас, дорогі, що Святий Тадей справжній чудотворець! Вже місяць молюсь до нього і відчуваю його ласку і допомогу у всьому, що тільки попрошу. Зараз важкі часи в країні, прошу Святого втримати бізнес, вдало провести значиму для мене оборутку, наперед дякую Господу Богу, Матінці Божій, всім Святим і Святому Апостолу Юді Тадею! Вірте-....і збудеться!


Kolecs

Повідомлення відредагував Kolecs - Чт, 26.06.2014, 19:44
 
myza11Дата: Вт, 12.08.2014, 07:51 | Повідомлення # 40
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Слава Ісусу Христу!

Хочу подякувати Юді-Тадею за велику допомогу яку він зробив для моєї сім"ї.
Шість років назад, коли я чекала дитину, мій лакар сказав, що аналізи показали, що в мене народиться не зовсім нормальна дитина, з синдромом Дауна.

Я дуже налякалася тоді і дуже переживала, ось тоді мені на очі попала дев"ятниця до Святого Юди-Тадея.
Я ревно молилася до ньогоі щиро вірила,що він мені допоможе і він дійсно мені допоміг і у мене народилася здорова дитинка.

Відтоді Юда-Тадей є моїм опікуном і завжди мені допомагає.
 
EnigmaДата: Вт, 26.08.2014, 19:48 | Повідомлення # 41
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую св. Юді-Тадею за допомогу!

Я не дуже придавала вірі особливого значення.
Так, молилась, так, просила Бога й святих про допомогу або пораду у скрутні хвилі, але не мала глибокого внутрішнього відчуття віруючої людини.

Але зате недавно знову впевнилась, що Він стоїть за нами і не залишає.
Сьогодні перший день після завершення дев"ятниці до св. Юди-Тадея.
Уже тиждень у мене є робота, і вірю, що буде й надалі.

Вірте та щиро моліться до св. Юди Тадея, від не залишить.
 
ГістьДата: Чт, 18.09.2014, 14:00 | Повідомлення # 42
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити  щиру подяку і засвідчити, що Святий Юда Тадей завжди вислуховує наші молитви і доносить їх до Господа Бога.

Ще не було жодної молитви, якої б Святий не вислухав у мене.
Дякую Тобі Святий Тадею, що випрошуєш ласки, про які я тебе благаю.

Дякую Господу Богу Ісусу Христу і Святій Божій Матері, що завжди підтримують мене!!!  

Вірте, не переставайте молитися і дякувати і Святий Тадей вам допоможе!!!
 
IKychtaДата: Вт, 07.10.2014, 09:21 | Повідомлення # 43
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїми життєвими історіями.

Ще в дитинстві  мені попала в руки газета "Нова зоря", де було написано багато подяк для святого Юди Тадея за вислухані молитви і надані ласки.
З того часу я щиро молюся до нього  за будь яких обставин.

У мене в житті було безліч складних ситуацій, у яких мені помагала молитва і заступництво  святого.
Всі мої молитви були вислухані.

Те що не можливе людині - можливе для Бога і святих, наших опікунів.
Вірте і щиро моліться.

Тільки молитва допоможе.
Більше нічого.........
 
yukaДата: Чт, 26.02.2015, 11:37 | Повідомлення # 44
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброгоо дня!

Чи є на нашому сайті люди, які зараз стикнулись з проблемою доларових кредитів!!!
Дуже потрібна молитовна допомога!

Дуже потрібна і консультації тих, хто знає що конкретно робити!!
У нас в заставі єдина квартира...


yuka
 
asenikaДата: Сб, 28.03.2015, 20:29 | Повідомлення # 45
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити величезну шану і подяку святому Тадею.

У мене була безнадійна обставина.
Я захистила дисертацію а потім мені позвонили, що якщо хочу отримати диплом потрібно заплатити велику суму на яку я не розраховувала і на той час це було для мене неможливо.

Я не мала таких грошей і відмовилася платити.
Натомісь почала молитися до святого, окільки він мені уже допоміг пройти таку важку дорогу.

І ось, я отримала хороше повідомлення, що мені підтвердили науковий ступінь.
Я безмежно вдячна святому Тадею, що вислухав мене і так допоміг.

Зараз кожному, хто в безнадійній ситуації ражу звертатися до цього надзвичайно доброго святого.
І кожного дня його згадую у молитві.


Повідомлення відредагував asenika - Сб, 28.03.2015, 20:36
 
Форум » Форум "Молитва - могутній засіб спасіння!" » Святі, молитви, дев'ятниці та вервиці » Святий апостол Юда-Тадей (Святий апостол Юда-Тадей. Молитви, дев'ятниці та вервиці.)
Пошук:


МОЛИТВА © 2009-2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz