Пн, 21.08.2017, 21:23

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 5«12345
Модератор форуму: Okcarom, vova 
Форум » Форум "Молитва - могутній засіб спасіння!" » Святі, молитви, дев'ятниці та вервиці » Святий апостол Юда-Тадей (Святий апостол Юда-Тадей. Молитви, дев'ятниці та вервиці.)
Святий апостол Юда-Тадей
SofiasДата: Сб, 04.03.2017, 18:12 | Повідомлення # 61
Рядовой
Група: Користувачі
Репутація: 0
Статус: Offline
Безмежно вдячна Богу, що в момент страху і відчаю я дізналась про дев'ятницю до Святого Юди-Тадея. Святий допоміг мені в моїй ситуації, за що безмежно буду вдячна все життя. Тепер молитви до Святого Юди-Тадея для мене щоденна вдячність і прохання на Його подальше милосердя до мене і моєї родини. Моліться щиро і ваші молитви будуть почуті.

dina_hopeДата: Нд, 21.05.2017, 20:42 | Повідомлення # 62
Рядовой
Святий Юда Тадей допомагає мені ЗАВЖДИ!!!Дуже вдячна йому за всі ласки!!!Якщо ви у складній ситуації звертайтесь з вірою до цього святого!

r10Дата: Пн, 31.07.2017, 16:51 | Повідомлення # 63
Рядовой
Дуже дякую святому Тадею, що допоміг мені у важкій справі. Я вже довгий час молюся до нього і все мої прохання були почуті, що би не сталось у Вашому житті, звертайтесь до цього могутнього опікуна!

Форум » Форум "Молитва - могутній засіб спасіння!" » Святі, молитви, дев'ятниці та вервиці » Святий апостол Юда-Тадей (Святий апостол Юда-Тадей. Молитви, дев'ятниці та вервиці.)
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:

МОЛИТВА © 2009-2017Зробити безкоштовний сайт з uCoz