Пт, 22.06.2018, 18:52

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 39
Гостей: 39
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль:МОЛИТВИ ДО СВЯТОГО ДУХА


РОЗВАЖАННЯ ПРО П'ЯТЕ ТЕРПІННЯ
Божа Мати під Хрестом
І
зі
1. Хрест - це смертельна постіль Ісу-сова, а Божа Матінка, як колись біля ви-флеємських ясел, так тепер стоїть біля цієї смертної постелі Свого Божого Сина та з безмірним болем Серця споглядає Його передсмертні болі. А болі ті страшні! На Пресвятім Його Тілі Рана на Рані; нема на Ньому жодного місця незраненого. Остан¬ні краплі Крові спливають повільно на землю. Терням увінчана Голова хилиться на груди; терня, вбите в святу скроню, зав¬дає нестерпного болю; очі зайшлися Кро¬в'ю, що просочується з Голови.
Уста спалені гарячкою. Незмірний біль пронизує усе Тіло Ісусове. А Божа Матінка споглядає і мовчить. Мовчить, бо надмірне терпіння замикає уста і осушує очі від сліз. Годі говорити, годі й плакати.
2. Біля Хреста Ісусового стояли: Мати Його і сестра Матері Його, Марія Клеопова і Марія Магдалина. Ісус, побачивши Матір і учня, якого любив, сказав Своїй Матері:
"Мамо, це Син 7&ш/"~ А учневі сказав:
"Це Мати Твоя!"
І Божа Матінка зрозуміла ці слова, бо це слова синівської любові! В особі св. Івана приймає Божа Мати всіх людей за Своїх дітей, а ми дістаємо в Особі Божої Матінки нашу найкращу й найдорожчу Матір Не¬бесну, що тепер дивиться на Свого вмира¬ючого на Хресті Сина. Та хоч ця хвилина для Божої Матінки найболісніша, Вона по-геройськи переносить цей п'ятий меч, що наскрізь прошиває 1 Душу.
3.1 до нас приходять не раз тяжкі хви¬лини великого терпіння, коли втрачаємо наших найдорожчих осіб. Ідім і ми за прик¬ладом многостраждальної Божої Матінки та з повним упованням на Боже Бать¬ківське Провидіння переносім найтяжчі удари долі.
----------------------зз----------------------
МОЛИТВА
О Маріє, Мати Божа, молися за нас, грішних, тепер і в годині нашого тер¬піння. Амінь.
ПІСНЯ V
(Співати як: "Пречистая Діво Мати")
На Хресті розп'яли люди Божого Сина, Бо прийшла Святої Жертви страшна година.
2.1 тоді перед Собою
Син побачив Матір Свою Сострадаючу! Ти ж, печальна і страждальна Божа Мати, Не даєш Своєму Серцю в тугу впадати,
2. Лиш до неба споглядаєш,
І в покорі промовляєш: "Будь воля Твоя"!
О, Непорочне Серце Марії, заглиблене у побожні розважання! Твої думки і розум з'єднані з Богом. У тиші Своєї святості роз¬важала Ти над словами Твого Сина і таєм¬ницями Відкуплення.
Відкинь розсіяність, яка заважає нашій зосередженості і скеруй наші помисли до Бога.
Отче наш..., Богородице Діво..., Слава: І нині...
----------------------------35----------------------------
РОЗВАЖАННЯ ПРО ШОСТЕ ТЕРПІННЯ
Мертве Тіло Господнє на руках у Матері
1.1 прийшли жовніри, і першому засу¬дженому поломали голінки і другому, роз¬п'ятому з ним. Коли ж прийшли до Ісуса, побачили, що вмер і тому не ламали Йому голінок, а один з жовнірів копієм проколов Йому ребро. І зараз витекла Кров і Вода.
Ще Божа Матінка не переболіла хресної смерті Свого Сина, а вже прийшов новий дуже тяжкий біль у її Материнське Серце, бо жовнір з цілою силою ударив списом в Серце її Сина! Який же то гострий меч болю мусів прошити й Серце Божої Ма¬тінки, коли дивилась на пробите Серце Свого Сина, як з Його глибокої Рани спливала остання крапля Крові й Води.
2. Пилат, довідавшись від сотника, що Ісус уже вмер, звелів видати Тіло Ісусове Йосифові Ариматейському. І Йосиф, ку¬пивши плащаницю, пішов на Голготу і зняв Тіло Ісусове з Хреста.
Вже всі покинули Голготу, та Божа Ма¬тінка з св. апостолом Іваном і побожними
37
жінками дальше залишались під Хрестом Ісуса. З тривогою чекають, що станеться з Тілом Ісусовим. Аж ось надходить громад¬ка людей з Йосифом Ариматейським і Никодимом, що досі були таємними уч¬нями Христовими. Тепер же, коли всі інші Апостоли покинули свого Учителя, вони виступають явно з просьбою до Пилата, щоб дозволив їм поховати Тіло Ісусове. Пилат дозволив. І вони прийшли, приста¬вили драбину та зняли з Голови Ісусової терневий вінець і, повитягавши цвяхи з Рук і Ніг, повільно опустили Тіло з Хреста і поклали на руки Пресвятої Його Матері. І так спочив мертвий Син на руках печаль¬ної Матері. А той біль, який відчула Божа Матінка, тримаючи на Своїх руках мертве Тіло Свого Сина, відбився шостим мечем у Серці многостраждальної Божої Матері. Спочатку віддав Божий Син Своєму Не¬бесному Отцеві Свого духа, а тепер Божа Мати, дивлячись на небо, віддає Господу

Богу в жертві мертве Тіло Свого Сина. Від Бога Його отримала, тепер Богові Його віддає.
3. Дорогі християнські матері! І вам може довелось чи доведеться тримати на руках мертве тіло вашої дитини, бо з життям смерть нерозлучна. Хоча який великий жаль і біль тоді наповнюватиме ваші материнські серця, не впадайте в розпач! Від Бога ви дітей отримали, тож, коли така Божа воля, Богові їх віддайте, бо таких є Царство Небесне.
МОЛИТВА
Маріє, встався за нами! Коли життя позначиться хрестами, коли для нас тривоги дні настануть, коли з очей нам сльози горя кануть, а шлях життя за¬стелиться тернями:
- Маріє, помічнице наша, встався за нами!
39
ПІСНЯ VI (Співати як: "Уже декрет")
Тіло Боже з Хреста зняли,
Рідній Матінці віддали
2. Мати, Мати Тіло Свого Сина Слізьми, слізьми Своїми зросила.
І цю найціннішу Жертву,
Цю Свою Дитину мертву
2. Богу-Отцю за нас жертвувала, За нас, грішних, Бога так благала:
Боже, Отче, Скарбе Єдиний,
Найдорожчий і любимий
2. З Серця, з Серця Я Тобі жертвую. Даруй, даруй всім ласку святую.

РОЗВАЖАННЯ ПРО СЬОМЕ ТЕРПІННЯ
Ісусугробі
1. Прийшов і Никодим, що колись вночі приходив до Ісуса, та приніс змішаної смирни й алоє фунтів зо сто. І взяли разом з Йосифом Тіло Ісусове і обгорнули Його покровцями з пахощами, та обвили чис¬тою плащаницею, як це був звичай ховати в Юдеїв. А був на тім місці, де розп'яли Ісуса, сад, а в ньому новий гріб, що його Йосиф велів висікти для себе в скелі, в якому ще ніхто ніколи не був похований. Там то, в новім Йосифовім гробі, висічено¬му в кам'яній скелі, поклали Ісуса, а Йосиф привалив великий камінь до дверей гробу і відійшов. Діялось це в п'ятницю, і збли¬жалася субота. Була ж там Марія Магда-лина і друга Марія, мати Йосифа, що си¬діли напроти гробу і дивились, де Ісуса поховали.
2. Йосиф з Никодимом приготовили все до похорону, тому з рук Божої Матінки взяли Тіло Ісусове. Пречиста Мати ще раз споглядає на мертве Обличчя Свого Сина
та віддає Його тим добрим людям, що відважились у час найбільшого пони¬ження Божого Сина віддати Йому остан¬ню прислугу. Вона за це їх щедро нагоро¬дить!
Приготування закінчено; почався по¬хоронний похід з Тілом Божого Сина; за Тілом Сина йшла Божа Його Мати. Прийшли до гробу. Пречиста Матінка ще в останнє дивиться на мертве Лице Сина, поки за хвилину віддасть Його матері-землі. Нарешті Тіло Божого Сина поклали до гробу. І сьоме страждання Божої Матінки дійшло до вершини. А коли вже гріб закрила скеля, піднесла Божа Мати Свої очі до Неба і прошеп¬тала: "Будь воля Твоя!" Колись після празника в Єрусалимі на три дні загу¬била Ісуса з Своїх очей і доти з болем Серця Його шукала, поки не віднайшла в святині. І тепер, хоча з болем Душі та з сильним упованням на Бога, чекає Вона
--------------------------43--------------------------
дальнішої долі, поки третього дня не по¬бачить Свого Сина в сяйві Божої слави.
3. Християнські матері! І ви не раз віддаєте тіла своїх дітей матері-землі. Та хоча який великий і тяжкий біль придав¬лює ваші груди, ви за Божою Матінкою звертайте свої очі до Неба з вірою, що й ви побачите колись своїх дітей в святині небесної слави!
МОЛИТВА
Маріє, зглянься над нами! Коли дні наші є терпіння днями, коли піддаємось тяжким недугам, коли смерть грозить нашим рідним другам, коли останемося сиротами:
- Маріє, Пораднице наша, зглянься над нами!
ПІСНЯ VII (Співати як; "Уже декрет")
Тихо, мирно вечоріло:
Святі мужі Боже Тіло
2. З Крові, з Крові чистенько обмили, Миром, миром Його намастили.
Обгорнули в плащаницю,
І занесли у гробницю.
2. Бога, Бога живого в Сіоні, Земля, земля скрила в своїм лоні.
Марна ж була втіха ада!
Марна всяка хитра зрада.
2. Марна, марна і печать ворожа, Бо воскресне Твій Син, Мати Божа!
45
ДОДАТОК
Найбільшою потіхою терплячих душ в Чистилищі є Найдорожча Кров Ісуса. Ця Кров змиває гріховні провини і погашує гріховні кари, вона очищає і вдосконалює душі. Струями плила Кров Христова на Хресті і пливе дальше на наших престо¬лах, але потрібні душі, які б цю Дорого¬цінну Кров, цей найбільший скарб ласки, зібрали і передали на місце покути. Це по¬жертвування буде найбільш корисним то¬ді коли ми з 'єднаємось з Марією у підніж¬жі Хреста і ласкаво попросимо, щоб Вона Своїми материнськими руками вилила Спасительну Кров Свого Сина на терп¬лячі душі в Чистилищі.
молитви 1. Отче Небесний, жертвую Тобі через непорочні руки Марії Дорогоцінну Кров Твого Улюбленого Сина за всі душі в Чистилищі, щоб вони якомога швид¬ше увійши у вічне Царство, щоб Тебе
там, з усіма Ангелами і Святими, люби¬ли і прославляли на віки вічні. Амінь.
2. Отче Небесний, через Найдорожчу Кров Ісуса, спаси душі наших дорогих померлих, а Твої святі Ангели нехай при¬ведуть їх до вічної Любові. Ти ж, най¬краща Мати, Маріє, Потішителько терплячих душ в Чистилищі, вилий на них чашу Крові Твого Сина, щоб їхня болюча, невгасима туга за Богом чим-скоріше завершилась!

--------------------------47--------------------------
Зміст
Вступне слово...................................................З
Розважання про перше терпіння
Пророцтво Симеона.....................................5
Розважання про друге терпіння
Втеча до Єгипту........................,................9
Розважання про третє терпіння
Згуба Ісуса в Єрусалимі.............................. 16
Розважання про четверте терпіння Зустріч Божої Матінки зісусом на Його Хресній Дорозі............................ 23
Розважання про п'яте терпіння
Божа Мати під Хрестом......................... ЗО
Розважання про шосте терпіння
Мертве Тіло Господнє на руках у Матері... 35
Розважання про сьоме терпіння
Ісус у гробі..................................................40
Додаток...........................................................45
Молитви..........................................................45


[1]   [2]
Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz