Пт, 13.12.2019, 06:57

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 33
Гостей: 33
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль:АКАФІСТ ПОКАЯННИЙ ЖІНОК,
ЯКІ ВБИЛИ НЕМОВЛЯТ У СВОЇЙ УТРОБІ         
         
Кондак1
Агнець Божий, що взяв гріхи світу, почуй стогони мої і скорботу серця мого, візьми мій важкий тягар гріхів; Ти поніс наші немочі, прийми мене, що в покаянні припадаю до Тебе, молюся і з глибини душі взиваю:
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Ікос 1
Боже і Господи! Я Твоє творіння, але горе мені, в раю вчинений Адамів гріх живе в мені і в тілі, і, як раба, старанно підкоряюся йому, нині ж благаю Тебе:
Помилуй мене, Творче світу горнього, помилуй мене, Сотворителю єства долішнього.
Помилуй мене, Владико сил небесних; помилуй мене, Управителю творіння тілесного.
Помилуй мене, Промислителю всього; помилуй мене, що приношу Тобі сльози за гріхи мої.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 2
Владико Всемилостивий, насмілююся приступити до Тебе з молитвою як мерзотна грішниця, що порушила заповідь Твою, яку Ти заповідав мені через Мойсея, пророка Твого: «Не вбивай»; я ж є вбивця; о горе, я жорстокіша в сто разів за зміїний норов, змій хоч на короткий час дає своєму породженню побачити світ, а потім поїдає; я ж, окаянна, немилосердно позбавила дітей своїх не тільки чуттєвого, але найбільше істинного Світла, Господа нашого Ісуса Христа, Який через таїнство хрещення просвіщає; і заради тимчасового тілесного спокою уникаючи багатодітності, в утробі своїй вбила. І тому я, затьмарена цими і безліччю інших гріхів, уповаючи тільки на милість Твого благосердя, зі сміливостю виголошую Тобі: алилуя.
Ікос 2
Слова життя Твого зневаживши, Господи, з волі серця мого ходила від самої юності моєї аж до цього дня, нині ж у покаянні взиваю до Тебе, Всещедрий Спасе мій:
Пмилуй мене в беззаконнях зачату; помилуй мене у гріхах народжену.
Помилуй мене, що заповіді Твої не зберегла; помилуй мене що благодаті Твоєї позбавилася.
Помилуй мене, що про спасіння своє не дбала; помилуй мене, що у сіті пристрастей потрапила.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 3
Добре і прекрасно жити братам разом і один одного любити, як заповідав нам, Спасе наш, бо той, хто гнівається на брата свого є вбивця. Я ж гнівом своїм перевершила всіх, від віку народжених, а найбільше вбивць, жертви яких були різних причин, життя і віку у часі; я ж, окаянна, позбавила життя тих, які тільки отримали час на життя від Тебе, Подателя життя для їх існування; але я у безумстві своєму безжально віднімала його ще в утробі моїй, без страху Божого відкидаючи волю Твою і благословенний Тобою дар дітонародження. Я самовільно виривала із творчих рук Твоїх  невинних дітей  моїх і перед очима Твоїми, не соромлячись, убивала їх. Але долі їхні  в правиці Твоїй, Господи, а гріх мій завжди переді мною; Тобі єдиному каюсь, і молю Тебе, Благий, направ ноги мої на путь покаяння, щоб я зі всіма грішниками, що покаялися, співала Тобі: алилуя.
Ікос 3
Ти, що єдиний знаєш неміч людську, знаєш усі гріхопадіння мої, гріхи юності моєї не пом’яни і від таємних моїх очисти мене, що взиваю до Тебе:
Помилуй мене, велику грішницю; помилуй мене, закону Божого переступницю.
Помилуй мене, завіту Твого порушницю; помилуй мене, бо я Тобі, Владиці моєму, злом відплатила.
Помилуй мене, що приходжу до Тебе в одинадцяту годину у покаянні; помилуй мене, окаянну дітовбивцю.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 4
Життя Подателю, Царю Небесний, прийди і вселися в мене, гріхами осквернену, і очисти мене від усякої скверни, і спаси, Благий, душу мою, щоб я взивала до Тебе спасенна: алилуя.
Ікос 4
Заблукала, як вівця загибла, знайди мене, рабу Твою, Боже мій, що віддалилася від заповідей Твоїх у непрохідну хащу пристрастей і свавілля, спаси мене, недостойну, тепло до Тебе стогну, молюся і взиваю:
Помилуй мене, свавільними гріхами обтяжену; помилуй мене пристрастями затьмарену.
Помилуй мене, гордістю піднесену; помилуй мене, що заздрістю з’їдаюся.
Помилуй мене, неправдою сповнену; помилуй мене, що не хочеш смерті грішника.
Помилуй мене, свідому вбивцю своїх дітей.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 5
Там, де хочеш, Всемогутній Боже мій, там і перемагаєш єства закон; переможи моє гріховне єство, що живе в мені, і сили його, що тягнуть мене на гріх, бо Ти єси Творець усього і Сотворитель єства; Божественною благодаттю Твоєю дух правий онови в утробі моїй, не відкинь мене від лиця Твого, і Духа Твого Святого не відніми від мене, і зітри смертну печатку дітовбивці, що справедливо покладена на душу мою правосуддям Твоїм за шостою заповіддю закону Твого «Не вбивай», і віднови знову вічний завіт з нами, розірваний моїми гріхами, Господи, і поверни мої колишні чесноти, що загинули через гріх, щоб я безперешкодно співала Тобі: алилуя.
Ікос 5
Хто згрішив коли-небудь, як згрішила я, окаянна, якого гріха не вчинила, якого зла не намислила у душі моїй, але з розкаяним серцем і зі сльозами приходжу до Тебе, Всещедрий Господи, взиваючи:
Помилуй мене, невірну рабу Твою; помилуй мене, у гріхах закам’янілу.
Помилуй мене, що ненавидить ближнього; помилуй мене, що словом і ділом скривджує.
Помилуй мене, душею і тілом скверну; помилуй мене, спалену совістю.
Помилуй мене, дітовбивцю, подібну до Ірода.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 6
Промінням благодаті Твоєї, Господи, просвіти одяг душі моєї, Світлодавче, і спаси мене, щоб, радіючи, я співала Тобі: алилуя.
Ікос 6
Незліченна кількість моїх гріхів, Христе, і, як ніч, темне все моє життя, але не втрачаючи надію на милосердя Твоє, Спасе мій, як Давид, взиваю до Тебе:
Помилуй мене, що в лінивстві все своє життя прожила; помилуй мене, що не дбаю молитися за гріхи.
Помилуй мене, невдячну за Твоє благе натхнення до покаяння; помилуй мене, що закон Твій не шанувала і заповіді Твої не зберегла.
Помилуй мене, що полюбила світ і все, що в світі; помилуй мене, що в суєті мирській провела всі дні віку мого.
Помилуй мене, бо, наслідуючи закони віку цього і гидуючи благословенним Тобою дітонародженням, дітовбивство я звершила.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 7
На небо очі мої піднімаю до Тебе, Слово Боже, але плотське єство моє тягне мене додолу, Спасе мій. О Сотворителю неба і землі і всього що в них, піднеси мене до горнього і навчи мене думати і діяти, щоб завжди переможно серцем і вустами співати Тобі: алилуя.
Ікос 7
Очі маю лукаві, сповнені всякої нечистоти, оманою світу цього я завжди спокушаюся, тому молю Тебе, Всеблагий, відверни очі мої, щоб вони не бачили суєти, щоб я в молитві взивала до Тебе:
Помилуй мене, що жадає вірно Тобі послужити; помилуй мене, що бажає поклонитися Тобі в дусі та істині.
Помилуй мене, що сльзи покаяння мого приношу Тобі як жертву за гріхи мої; помилуй мене, що благаю прощення за вбивство дітей моїх.
Помилуй мене, що очікую від Тебе визволення від пристрастей моїх; помилуй мене, що гірко плачу за тяжкі і смертні мої гріхи.
Помилуй мене, вбивцю, винну перед судом Божественним і людським.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 8
Пощади мене, Господи, Спасе мій, що прийшов у світ грішників спасти, від яких огиднішою за всіх є я, але молю Тебе, Всемилостивий Боже мій, схилися до милості благосердя Твого, почуй сердечні зітхання мої, прийми джерела моїх сліз, теплі душевні молитви, Спасе мій, щоб я співала Тобі: алилуя.
Ікос 8
Розбійницькі лихі помисли напали на мене, коли совість моя спала; горе мені, світлого одягу, даного мені при моєму хрещенні, я позбулася за мерзенність гріхів моїх; з того часу, коли я звершила дітовбивство, перебуваю нагою без чеснот до цього часу; тому дуже прагну підвести очі мої вгору, що додолу схилилася через безліч лютих гріхів моїх, вчинених перед Тобою, Господи, і так взиваю до Тебе:
Помилуй мене, що вчинила смертний гріх; помилуй мене, що донині в гріхах костенію.
Помилуй мене, що всякою мерзотою переповнена; помилуй мене, протиприродними пороками заплямовану.
Помилуй мене, що чистоту дівства свого не зберегла; помилуй мене, що материнства себе позбавила.
Помилуй мене, що з утроби моєї дітей своїх передчасно вивергла.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 9
Слізні подай мені потоки, Боже мій, щоб я оплакувала гріх мій і так, радіючи, взивала: алилуя.
Ікос 9
Тіло моє осквернила таємними мерзотами, душу мою затьмарила нерозумними моїми діяннями. Знемагає тіло, знемагає і душа моя. До Тебе, єдиного непам’ятозлобного, милосердного Судді і Бога мого, припадаю і молюся:
Помилуй мене, вбивцю, бо пам’ять про долю викинутих дітей моїх приводить мене в трепет, і жах, і невимовне здивування: як, милосердний Господи і Судде праведний, терпиш і благодієш мені, пекельній поселенниці, навіть до цього дня і години, всіляко чекаючи мого покаяння; помилуй мене, що неодноразово обіцяла виправитися і знову повертаюся до гріхів, як собака до своєї блювоти.
Помилуй мене, що багато вбивств вчинила; помилуй мене, що без страху Божого і материнської любові до дітей, але з лютістю дикого звіра дітей своїх роздерла.
Помилуй мене, бо я добровільно гріхи свої звершила; помилуй мене, що дух свій мерзотними помислами осквернила.
Помилуй мене, бо гріховне життя своє я і нині провожду.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 10
Уранилася спокусою світу цього і схилила коліна перед ним, обравши згубний шлях мерзотного закону його; забувши обітниці свої, дані мною при хрещенні, і звершуючи один за одним злочини, як тільки підказував мені світ, я нарешті досягла самої вершини смертних гріхів – дітовбивства, але поспіши, Отче, розкрити мені обійми, Боже мій, щоб у кінці життя мого я принесла Тобі жертву хвали, взиваючи: алилуя.
Ікос 10
Грабіжники, вбивці, крадії і всі нерозкаяні грішники Царства Божого не успадкують. Я ж усякою неправдою і всякими мерзотними гріхами осквернила тіло і душу мою; заради цієї душевної біди припадаю і взиваю до Тебе:
Помилуй мене, запечатану дарами Духа Святого: помилуй мене, що причащалася Твого Пречистого Тіла і Животворчої Крові.
Помилуй мене, у Христа охрещену і у Христа одягнену; помилуй мене, що всі ці благодіяння відкинула і обрала порочне життя.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 11
Цнотливості дух дай мені, Господи і Владико життя мого, бо я від юності моєї позбавилася чесноти, всю себе поневолила пристрастям, дух і душу осквернила і тіло розбестила. Боже щедрот і милосердя! Не погордуй очистити мене, таку осквернену грішницю; творіння Твоє я є, помилуй мене, і очисти мене від усякої скверни плоті і духу, і сподоби мене сміливо співати Тобі: алилуя.
Ікос 11
Очікування серця мого, що уповає на Тебе, не відкинь, Господи, і не осором мене перед ангелами і людьми на праведному і Страшному суді Твоєму, не засуди мене тоді за ділами моїми, але з милості Твоєї прости всі мої гріхи, що взиваю до Тебе:
Помилуй мене, що маю серце нечисте; помилуй мене, що потрапила в полон демонів.
Помилуй мене, у гріхах народжену, хрещенням омиту і знову, як свиня, упалу в беззаконня; помилуй мене, що маю сморідні рани гріхопадіння душі моєї.
Помилуй мене, від тяжких і смертних гріхопадінь моїх упалу у смуток і відчай; помилуй мене, що всякий гріх вчинила і всякого покаяння достойна.
Помилуй мене, Сотворителю мій, і в покаянні прийми мене, упалу.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 12
Широтою любові Твоєї, Боже мій, покрий усі гріхи мого беззаконня, приймаючи моє покаяння, щоб у любові до Тебе я завжди взивала: алилуя.
Ікос 12
Юність моя пройшла у моєму безумстві, все життя моє прожила в гріхах, у лінивстві і недбанні про покаяння, але старість моя жахом смерті і Суду Твого привела мене до покаяння. Не відкинь мене, Спасителю мій, що в одинадцяту годину прийшла до Твоїх Отчих обіймів і в покаянні взиваю:
Помилуй мене, бо кров невинних моїх дітей волає до Тебе і свідчить про моє вбивство їх; помилуй мене, Боже мій, єством триєдиний.
Помилуй мене, Господи, у милосерді Своєму предивний; помилуй мене, Владико, що довго терпиш наші гріхи.
Помилуй мене, Царю Святий, що немочі зціляєш; помилуй мене, сповнений любові, що грішників, упалих у відчай, своєю любов’ю зігріваєш.
Помилуй мене, Всемогутній, що поніс немочі наші.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак 13
Має явитися знамення Сина Людського на небесах, у той день страшного і другого пришестя Судді живих і померлих, Сина Божого пречесний і животворчий Хрест. Тоді заплачуть всі племена земні. О Ісусе Христе, Спасителю і Судде нас і Царю всіх! Подай мені раніше того дня сльози покаяння, щоб я оплакала тепло лихі і згубні мої діяння, якими я душу мою осквернила і Пречисту Кров Завіту Твого гірко зневажила! Щоб тоді з ангелами і зі всіма святими і праведними співала Тобі: алилуя.
Цей кондак читається тричі.
Ікос 1
Боже і Господи! Я Твоє творіння, але горе мені, в раю вчинений Адамів гріх живе в мені і в тілі, і, як раба, старанно підкоряюся йому, нині ж благаю Тебе:
Помилуй мене, Творче світу горнього, помилуй мене, Сотворителю єства долішнього.
Помилуй мене, Владико сил небесних; помилуй мене, Управителю творіння тілесного.
Помилуй мене, Промислителю всього; помилуй мене, що приношу Тобі сльози за гріхи мої.
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.
Кондак1
Агнець Божий, що взяв гріхи світу, почуй стогони мої і скорботу серця мого, візьми мій важкий тягар гріхів; Ти поніс наші немочі, прийми мене. Що в покаянні припадаю до Тебе, молюся і з глибини душі взиваю:
Господи мій, Господи, радосте моя, помилуй мене упалу.Молитва перша жінки, яка вбила немовля у своїй утробі
О Владико, Господи Ісусе Христе, Сину Божий! Заради великої благості Твоєї, нас ради людей і нашого ради спасіння Ти у плоть одягнувся, і розп’явся, і був похований, і Твоєю кров’ю оновив зітліле єство наше. Прийми моє покаяння у гріхах і вислухай слова мої. Згрішила, Господи, перед небом і перед Тобою словом, ділом, душею, і тілом, і думками розуму мого, заповіді Твої порушила, не послухала Твого повеління, прогнівила Благість Твою, Боже мій, але, як Твоє творіння, не зневірююся у спасінні, а до безмежного Твого благосердя насмілююся прийти і молюся Тобі: Господи, в покаянні дай мені скрушене серце і прийми мене, благаючу, і дай мені думку благу, дай мені сльози зворушення, Господи, дай мені з благодаті Твоєї покласти початок благий. Помилуй мене, помилуй мене упалу, і пом’яни мене грішну рабу Твою, у Царстві Твоїм нині, і повсякчас, і навіки-віків.
Амінь


Молитва друга жінки, яка вбила немовля у своїй утробі
О Боже, премилосердний Христе Ісусе, Спасителю грішних, ради спасіння роду християнського Ти залишив, Всемилостивий, преславні небеса і оселився в юдолі цій плачевній і багатогрішній; Ти прийняв на Свої Божественні рамена наші немочі і поніс наші хвороби;  Ти, о Страждальнику Святий, уранений був за гріхи наші, а тому і ми до Тебе, Чоловіколюбче, підносимо наші смиренні благання: прийми їх, о Преблагий Господи, і зійди до немочей наших і не пом’яни гріхів наших, і гнівний намір помститися за гріхи наші відверни від нас.
Кров’ю Твоєю всечесною Ти оновив  упале єство наше, онови, Господи Ісусе Христе, Спасителю наш, і нас, сущих у тлінні гріхів, і втіш серця наші радістю Твого всепрощення. З воланням і теплими сльозами розкаяння припадаємо до ніг Твого Божественного милосердя: очисти нас усіх, Боже наш, Твоєю Божественною благодаттю від усіх неправд, беззаконь нашого життя, щоб у святині Твого Чоловіколюбства ми прославляли всесвяте ім’я Твоє, з Отцем і Преблагим і Животворчим Духом, нині, і повсякчас, і навіки-віків.
АміньМолитва матері, що вбила в утробі своє дитя
Отче Всесвятий, в Тройці Єдиний, глянь Своїм оком на мене, грішну, недостойну рабу, яка вчинила страшний гріх дітовбивства в утробі своїй. Згрішила я, Боже, і милостиво благаю прощення у цьому постидному гріху. Каюся і взиваю до Тебе, Чоловіколюбця, загладь провини мої за вбивство ненароджених, нехай буде з дітьми моїми свята воля Твоя, охрести їх у безмежності щедрот Твоїх. Не позбав, Владико Небесний, Божественного світла Свого немовлят убитих, які не сподобилися святого хрещення. Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене, грішну.

(Молитися до кінця життя!!!)

Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz