Пт, 26.04.2019, 09:48

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 32
Гостей: 32
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль: 
Молитва
Закінчення дев'ятниці


Дозволь мені, святий Йосифе, щоб я ще раз звернувся(лася) до Тебе! Позволь, щоб я ще раз віддав(ла) себе й свою просьбу Твоєму заступництву. О, не відмов мені своєї сильної помочі; донеси покірну просьбу мою Синові Твоєму. А потім нехай буде воля Божа. Я знаю, що Бог є моїм найліпшим Батьком, що лише добра мені бажає. Тому покірно приймаю від Нього і хрести, і терпіння, лише того прошу Тебе, святий Йосифе, щоб Ти все при мені стояв у моїй боротьбі; випроси мені ласку, щоб я згоджувався(лася) з волею Божою й терпеливо зносив (ла) хрести. А коли прийде остання моя година, о святий Йосифе, особливо тоді не залиши мене; будь при мені й помагай мені, щоб я дістався(лася) до царства щасливих, щоб там разом з Тобою міг (могла) хвалити Господа Бога!
Амінь
Ісусе, Маріє, святий Йосифе, Вам віддаю серце й душу свою!

 

                   

Мала дев'ятниця до св. Йосифа


    Молитва
Святий Йосифе, Богом вибраний Опікуне Дитяти Ісуса, вірний Обручнику Матері Божої, з дитячим довір'ям приходжу до Тебе, як до свого заступника перед Богом і прошу Тебе, молися за мене, щоб Бог вислухав оцю мою просьбу (сказати, чого просиш).
Я - грішник(ця), негідний(а) того, щоб Бог глянув на мене, тому прошу Твого заступництва. Ти сам у житті пережив багато терпінь, нестатків і журб. Знаєш людські біди, бо й Твій життєвий шлях був тернистим. Ти з Ісусом і Марією часто опинявся в небезпеці й нестатках. Тому з довір'ям прошу Тебе: будь моїм заступником у Бога і Сина Божого.
Святий Йосифе, Ти так близько стоїш коло Божого престола й багато можеш зробити; тому моє серце тягне мене до Тебе - мужа праведного! До Тебе здіймаю свої руки й прошу: потіш моє засмучене серце. Передовсім випроси мені ласку щирої любові до Бога, такої, якою й Ти Його завжди любив. Випроси мені сльози покаяння й жалю за мої гріхи. Розбуди в мені живу віру, постійну надію та діяльну любов і випроси сповнення мого прохання.
Святий Йосифе, Ти вже допоміг багатьом, хто звертався до Тебе у своїх бідах; глянь і на мою біду та подай мені Свою могутню допомогу.
Амінь
Отче наш... (З рази)
Богородице Діво... (З рази)
Слава... і нині...

 

 

                 
        

 

Велика Дев'ятниця до св. Йосифа


    Молитва
    (перед розважанням кожного дня)

 З дитячим довір'ям приходжу до Тебе, Св. Йосифе, вірний опікуне Ісусів, і в теперішній своїй потребі (сказати якій) прошу Твого сильного заступництва й допомоги. Знаю, що Ти все можеш осягнути в Бога, бо Ти мав щастя на землі бути годувальником і вихователем Сина Божого.
Святий Йосифе, Ти захистив малого Ісуса разом з Його Пречистою Матір'ю від злоби ворога, прийми і мене під Свою опіку, подай мені руку допомоги! Предобрий Ісус, який Тебе так щиро любив і слухав на землі, на небі також не відкине Твоєї просьби.
Святий Йосифе, Ти допоміг уже багатьом душам, які у своїх бідах і потребах звернулися до Тебе. Ти багато разів доводив велику силу Свого заступництва та щиру любов Свою до бідних і опущених, Свою утіху подавав зажуреним. Тому і я покірно прошу Тебе, Св. Йосифе, Обручнику Богоматері: випроси і для мене в Бога сповнення мого бажання. За Твоїм словом милосердний наш Спаситель мене поблагословить і потішить мою неспокійну душу. За це я радісно дякуватиму Тобі та славитиму Тебе.
Амінь
Отче наш... (З рази)
Богородице Діво... (З рази)
Слава ... і нині... (З рази)

(Молебень в честь Св. Йосифа, якщо дев'ятниця відправляється як колективне набоженство в храмі зі священиком).

Святий Йосифе, випроси мені передовсім ласку, щоб я глибоко зненавидів(ла) всі гріхи, а особливо гріх (сказати який), виправив своє життя та щоб сповнилося й сьогоднішнє моє прохання до Тебе (повторити прохання). Вже наперед покірно віддаюся Божому Провидінню та приймаю всі рішення Божої волі.
Амінь

 

 

                      
 

 

 

[1]   [2]
Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz