Пн, 24.02.2020, 04:39

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль:МОЛИТВИ ДО СВЯТОГО ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО                   

Святий князю Володимире, Тобі поручаємо всі потреби нашого народу і свої власні. Ти охрестив Україну в ім’я Пресвятої Тройці. Тож, святий наш покровителю, зглянься на наші мольби та моління всього нашого народу і, як колись живучи на землі, так і тепер, прославлений у небі, молися за нас. Молися, найперше, щоб увесь наш нарід, яким Ти колись управляв, визнавав одну Христову віру, яку Ти прийняв і в якій Ти себе освятив. Молися, щоб заповідь любови Бога і ближніх завжди була вказівкою нашому народові у громадському житті. Живе наш нарід серед важких дочасних випробувань, тож молимо Тебе, заступнику й покровителю української землі, вставляйся за нас до Бога і випроси нам благословення в дочасних потребах.
Святий Володимире, будь нам великим опікуном і заступником у небі, як був Ти печаливим князем нашим на землі.
АміньО, великий угоднику Божий, Богом обраний і прославлений княже Володимире! Ти, марновірство та нечестя язичницьке відкинувши, в Єдиного Істинного Триіпостасного Бога увірував, і прийнявши Святе Хрещення, всю землю нашу українську світлом Божественної віри та благочестя просвітив. Тому Премилосердному Творцю та Спасителю славу та подяку приносячи, ми славу та подяку приносимо і Тобі, просвітителю наш і отче, бо завдяки тобі спасительну віру Христову ми прийняли і в ім'я Пресвятої таПребожест-венної Тройці охрестилися. Цією бо вірою від праведного осуду Божого, від рабства дияволу та пекельних мук визволимося. Цією бо вірою благодать всиновлення Божого та надію успадкування небесного блаженства прийняли. Тому тебе, як першого поводиря нашого народу до Начальника і Виконавця спасіння нашого Господа Ісуса Христа прославляємо. Ми пізнали тебе, як заступника перед Престолом Царя царюючих за народоправителів, військо та всіх людей. Ми не можемо висловити велич та багатство благодіянь, які Ти вчинив для землі нашої, батькам, прабатькам нашим та для нас недостой-них.
О преблагий отче і просвітителю наш! Зглянься на немочі наші і ублагав Премилосердного Царя Небесного щоб Він не прогнівався на нас вельми, - бо через немочі наші ми кожногс дня грішимо, - і щоб не погубив нас за беззаконня наші, але помилував і спас нас із милості Своєї. Нехай вселить Він у серця наші покаяння та спасительний страх Божий. Нехай просвітить Своєю благодаттю розум наш, щоб залишили ми стежки нечестиві і на шлях істинний навернулися, неухильно заповіді Божі та устави Святої Церкви виконували. Моли, благосердний, Чолові колюбця Бога, щоб Він виявив нам велику Свою милість. Нехай збереже нас від нашестя іноплемінників, заколоту і розбрату, від голоду, смертельних хвороб та від усякого зла. Нехай подасть нам добре поліття та плодоносність землі. Нехай збільшить світло спасительної віри в країні нашій. Невіруючих нехай на Бога наверне, єресі та розколи припинить. Щоб всі ми так у мирі на землі проживши, сподобилися з тобою вічного блаженства та хвалили і величали Бога на віки віків.
АміньСвятий український князю! Тобі більше як другим святим, я маю смілість доручити потреби мої, і всього нашого українського народу. Св. князю, Ти був володарем українських земель. Ти охристив Україну в імя Пресвятої Тройці: тому Ти св. Володимире, з волі Божої є першим Заступником Уі країни в усіх потребах дочасних і  душевних.
Тож св. Покровителю України, зглянься на мольби мої, і всього українського народу, і як колись живучи на землі, так тепер прославлений в небі молися за нас.
Молися найперше, щоб увесь нарід, яким Ти колись управляв, визнавав одну святу католицьку віру, яку Ти прийняв, і в якій Ти себе освятив. Молися, щоби заповідь любови Бога й ближніх була завжди вказівкою нашому народові в громадському житті. Але що наш нарід живе серед таких тяжких відносин дочасних, як ледви який другий нарід на землі, тож молю Тебе, Заступнику й Покровителю української землі, вставляйся за нас до Божого Величества й випроси нам також благословення в дочасних  потребах.
Св. Володимире, будь нам ревним Опікуном і Заступником в небі, як Ти був ревним і печаливим князем нашим на землі.
Амінь
СВЯТИЙ, ВЕЛИКИЙ ВОЛОДИМИРЕ
українська народна пісня

Святий, Великий Володимире,
До тебе шлемо молення щире.
Ти нам Апостол, Ти наш Хранитель,
Ти перший славний наш обновитель.

Тебе взиває вся Україна,
Бо навістила наш край руїна.
Страшні злочини, кривди, незгоди,
Роздор стягнули на всі народи.

Святий, Великий Володимире,
Ти обновив нас силою віри!
Подай нам сили днесь до обнови,
Народ привести знов до любові.

Ми всі до Тебе днесь руку взносим,
В Тебе опіки, рятунку просим.
О, виблагай нам кращої долі,
Церкві, народу — миру і волі.


Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz