Пн, 27.03.2023, 03:23

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль:МОЛИТВИ ЗА ДУШІ В ЧИСТИЛИЩІ


                 

Дорога  християнська душе,  плекання у своїй душі милосердних думок про померлих ближніх – це дуже добра і важлива справа, бо вся ми в одному містичному Тілі Христа покликані до взаємної любові, до взаємо прощення і щастя у вічності. Тож не занедбуймо жодного випадку, щоб засвідчити свою любов і милосердя до своїх померлих братів і сестер…
  

Молитва за душі, які мусять страждати найбільше
Господи, Ісусе Христе! Три години страждав Ти від таких мук, які не переносила жодна людина. Прошу Тебе за ті душі, які змушені залишатися у чистилищі найдовше і які мусять переносити найжахливіші терпіння. Змилуйся над ними, милосердний Ісусе, заради Твоїх довготривалих мук, які я пожертвував Тобі за них, скороти і зменш їхні страждання. Прояви цю велику любов на честь Твого великого Милосердя до душ, що так сильно мучаться і звільни їх від гріхів, щоб вони змогли ще більше прославляти Твою безмежну доброту у вічності.
Амінь

Молитва за померлих
Умилосердися, Господи Ісусе Христе, над душами тих, що вже за гробом, але ще потребують очищення, щоб у вогні терпіння та муки була їм повернена одіж святости. Згадай, Господи, що ти для їхнього відкуплення прийняв людське тіло і став одним із нас. Умилосердися над їх плачем та мольбами, які до тебе підносять, і відпусти їм їхні кари. А те, чого їм нестає для осягнення вічного щастя, доповни твоїми заслугами та заслугами твоєї Пресвятої Матері і всіх святих. Подай їм твою спасаючу руку і введи їх у світлі місця прохолоди, відпочинку і спокою.
Боже, ти хочеш спасення всіх людей, бо вони твої діти. Тому просимо тебе: Подай блаженство неба нашим померлим отцям і матерям, братам і сестрам, і рідні, добродіям і друзям, тим, що вмерли наглою, несподіваною смертю, тим, що найбільше забуті і найбільше потребують помочі, та всім померлим. Усіх їх пом'яни, Господи.
Амінь

Господи Ісусе Христе, задля заслуг Твоєї Найсвятішої Муки, над якою ми, грішні, розважаємо, зволь через Хрест і смерть Твою звільнити терплячі дущі в Чистилищі, а нас збережи від кар пекла і запровадь там, де завів розкаяного розбійника з Собою, розіп’ятим..
Амінь

Святий Отче, жертвую Тобі Ісуса, який живе в моєму житті;
Жертвую Тобі смерть Ісуса, який вмиратиме в моїй смерті;
Жертвую Тобі Серце Ісуса в кожному ударі свого серця.

Молитва святої Ґертруди за душі в чистилищі

(Ісус обіцяв святій Ґертруді, що буде спасати тисячу душ у чистилищі щодня, якщо людина буде гаряче молиться цією молитвою.)

Вічний Отче, я жертвую Найдорогоціннішу Кров Твого Божественного Сина Ісуса у єдності з усіма Літургіями, які відправляються сьогодні у цілому світі, за всі святі душі в чистилищі, за грішників повсюди, за грішників усієї Церкви, за моїх домашніх та моїх ближніх.
Амінь


Покаянна молитва. Псалом 51 (50)
Помилуй мене, Боже, з великої милости Твоєї, і багатством щедрот Твоїх очисти мене з беззаконня мого.
Обмий мене повнотою з беззаконня мого, і від гріха мого очисти мене.
Бо беззаконня моє я знаю, і гріх мій є завжди передо мною.
Проти Тебе єдиного я згрішив і перед Тобою зло вчинив;
То й правий Ти в словах Твоїх і переможеш, коли будеш судити.
Це бо в беззаконнях я зачатий, і в гріхах породила мене мати моя.
Це бо істину полюбив єси, невідоме й таємне мудрости Своєї явив Ти мені.
Окропи мене іссопом, і очищуся, обмий мене, і стану біліший від снігу.
Дай мені відчути радість і веселість, зрадіють кості сокрушені.
Відверни лице Твоє від гріхів моїх, і всі беззаконня мої очисти.
Серце чисте створи в мені, Боже, і духа правого обнови в нутрі моєму.
Не відкинь мене від лиця Твого, і Духа Твого Святого не відійми від мене.
Поверни мені радість спасіння Твого, і духом владичним утверди мене.
Вкажу беззаконним дороги Твої, і нечестиві до Тебе навернуться.
Визволь мене від вини крові, Боже, Боже спасіння мого, і язик мій радісно прославить справедливість Твою.
Господи, губи мої відкрий, і уста мої сповістять хвалу Твою.
Бо якби Ти жертви захотів, дав би я, та всепалення не миле Тобі.
Жертва Богові — дух сокрушений, серцем сокрушеним і смиренним Бог не погордить.
Ущаслив, Господи, благоволінням Твоїм Сіон, і нехай відбудуються стіни єрусалимські.
Тоді вподобаєш Собі жертву правди, приношення і всепалення; тоді покладуть на вівтар Твій тельців.

Псалом 130 (129)
З глибини взиваю, Господи, до Тебе.О Господи, почуй мій голос! Хай Твої вуха будуть уважні до голосу благання мого!
Коли Ти, Господи, зважатимеш на провини, о Господи, хто встоїться? Та в Тебе є прощення,щоб мали страх перед Тобою. Жду на Господа, душа моя жде, і я надіюся на Його слово.Душа моя чекає на Господа більш, ніж сторожа на ранок. Надійсь, Ізраїлю, на Господа, бо в Бога є милість, і відкуплений велике в Нього. Він викупить Ізраїля з усіх його злочинів.

Молимося:
Господи Ісусе Христе, Ти за відкуплення людського роду витерпів Муку і зазнав найболіснішої смерті, був похований і силою Своєю повстав з гробу, а вкінці вознісся на небо, щоб бути нашим Посередником перед Отцем Небесним, Суддею живих і померлих, - покірно просимо, зволь дати душам померлих вірних вічний спочинок в благословенному місці Святих Твоїх. Ти, що живеш і царюєш на віки вічні.
Амінь

Молитва за душі в чистилищі
О безконечно милосердний Боже, змилуйся над душами всіх померлих християн, які затримані в чистилищі. Дозволь, щоб їхні зітхання і гаряче прагнення звільнитися від терпінь, прагнення ввійти до вічного Твого Царства дійшли до Трону Твоєї ласки. У винагороду за те, що винні ще Твоїй справедливості, жертвую Тобі все, що Твій улюблений Син на землі вчинив і витерпів. За їхнє опущення і недбальство, прийми, о найласкавіший Отче, надмір Його вчинків і заслуг; за зневаги, які Тобі спричинили - Його терпіння і Рани, а за кари, які ми ще повинні спокутувати -тяжку смерть, яку за них прийняв. Дозволь, щоб Дорогоцінна Кров Господа нашого Ісуса Христа, яка проливалася і за душі померлих, послужила їм для очищення та спасіння. Вияви їм, Отче Небесний, Твоє безмежне милосердя і прийми їх до вічного спокою, щоб у небі, разом зі Святими Твоїми неустанно Тебе величали і прославляли.
Амінь

Молитва за померлих
Упокой, Господи, душі спочилих рабів Твоїх (імена) і всіх спочилих родичів та добродійників моїх, і прости їм усі гріхи вільні і невільні, і даруй їм Царство Небесне. Упокой – прийми їх у вічне блаженне життя разом зі святими; спочилих – тих, що заснули, так ми називаємо померлих, тому що люди після смерті не знищуються, а душі їхні відокремлюються від тіл і переселяються з цього життя в інше, небесне. Там вони перебувають до часу загального воскресіння, яке настане після другого пришестя Сина Божого, коли за Його словом душі померлих знову з'єднаються з тілом, – люди оживуть, воскреснуть. І тоді всі отримають за заслугами: праведні – Царство Небесне, блаженне, вічне життя, а грішники – вічну кару; гріхи вільні – гріхи, вчинені з власної волі; невільні – поза волею, з примусу або з невідання; Царство Небесне – вічне блаженне життя з Богом.

Молитва за терплячі душі в чистилищі
360 року Господь Ісус об’явився блаженній Таїді і дав їй обітницю: якби хтось впродовж певного часу відмовляв 100 раз «Вічний відпочинок…», отримає те, про що проситиме.
50 раз:
Вічний відпочинок дай їм Господи, а світло вічне нехай їм світить, нехай спочивають у спокої. Амінь
О Найсвятіші Рани нашого Ісуса, котрі стільки болю і Крові коштували Його. Рани найдостойніші, доказ Його нескінченної любові до нас, змилуйтесь над бідними душами, терплячими в чистилищі, і наді мною, бідним(ою) грішником(цею).
І знову 50 раз «Вічний відпочинок…»
Святі душі, які з того світу перейшли до чистилища і в небі на вас очікують, моліться за мене і випросіть необхідної мені ласки, а особливо ласку (назвати її), про котру благаю Маєстат Божий.
Амінь

Молитва до п'яти Ран Господа нашого Ісуса Христа за душі, терплячі у чистилищі
Господи Ісусе Христе, Який умер за нас на Хресті, упадаю перед Тобою на коліна і благаю простити мені гріхи мої, сердечно жалію за них і постановляю поправитися. Хочу уникати всього, чим міг би Тебе образити. О Спасителю Розп'ятий, в Твоїх святих Ранах скрий мене, і прошу зміцнити мене в добрих моїх постановах та допустити до участі в заслугах Муки Твоєї. З тією сильною постановою, осмілююсь тепер жертвувати Тобі свої молитви за терплячі душі у чистилищі і просити спасіння для них, через п'ять Твоїх Ран і пролиту Найдорожчу Кров.
І
О Ісусе Розп'ятий, Боже мій і Спасителю, падаючи на коліна, прославляю Тебе і в дусі цілую святу Рану Твоєї правої руки. Через цю святу Рану прошу простити гріхи мої. Благаю Тебе, о мій Ісусе, через біль, який Ти витерпів у тій святій Рані, коли прибивали Тебе до Хреста, і через Найдорожчу Кров, яка випливає з неї, зволь змилосердитися над душами, терплячими у чистилищі, відпусти їм решту кар і прийми їх до вічного щастя, а особливо душі моїх батьків, друзів і неприятелів.
Амінь
Отче наш...
Богородице Діво...

Господи Ісусе Христе, який умер на Хресті, через Твою святу Рану правої руки, змилуйся над душами, терплячими у чистилищі.
II
О Ісусе Розп'ятий, Боже мій і Спасителю, підношу очі на Твій Хрест, покірно Тебе величаю і в дусі цілую Твою святу Рану лівої руки. Прошу Тебе, о мій Ісусе, через біль, який Ти витерпів в тій святій Рані, коли прибивали Тебе до Хреста, і через Найдорожчу Кров, яка виплила з неї, зволь звільнити душі терплячі у чистилищі й уділи їм вічний упокій; особливо прошу Тебе за душі моїх духовних і дочасних доброчинців (Н.Н...)
Отче наш...
Богородице Діво...
Господи Ісусе Христе...
.
IІІ
О Ісусе Розп'ятий, Боже мій і Спасителю найпокірніше величаю Тебе в Твоїх терпіннях на Хресті і в дусі цілую Твою святу Рану правої ноги. Прошу Тебе, о мій Ісусе, через біль, який Ти витерпів у тій святій Рані, коли прибивали Тебе до Хреста, і через Найдорожчу Кров, яка випливала з неї, зволь очистити терплячі душі у чистилищі з решти гріховного забруднення і порадувати їх швидким огляданням Твого Божого Лиця; особливо прошу за душі (Н.Н.), які ще терплять, можливо, з моєї вини.
Отче наш...
Богородице Діво...
Господи Ісусе Христе...
..
IV
О Ісусе Розп'ятий, Боже мій і Спасителю, Який за руки і ноги прибитий до Хреста і в таких страшних муках умер за нас, грішних, цілую в дусі святу Рану Твоєї лівої ноги. Прошу Тебе, о мій Ісусе, через біль, який Ти витерпів у тій святій Рані, коли Тебе прибивали до Хреста, і через Найдорожчу Кров, яка випливала з неї, зволь спасти душі з вогню чистилища. Дозволь їм радіти з Тобою в небі. Особливо прошу Тебе за найбільш опущені душі.
Отче наш...
Богородице Діво...
Господи Ісусе Христе...

V
О Ісусе Розп'ятий, мій Боже і Спасителю, не вистачало Твоєї любові, бо за нас, грішних, Ти в болісний спосіб умер на Хресті, але хотів ще по смерті бути списом пробитим і вилляти за нас останню краплю Своєї Крові. О наймиліший Ісусе, через смерть і Кров Твою та через Твої п'ять ран, благаю Тебе про звільнення бідних душ з вогню чистилища, а особливо прошу Тебе за душі, які найближчі до спасіння, як також за ті, котрі найбільше повинні молитися. Через Рану святого Твого Боку, зволь душі, терплячі у чистилищі, запровадити до вічного щастя, де за мене молитися будуть, щоб і я колись доступив вічного щастя і там, разом з ними, Тебе, Отця і Духа Святого, хвалив та прославляв навіки.
Амінь
Отче наш...
Богородице Діво...
Господи Ісусе Христе...


Молитви на кожний день тижня за душі в чистилищі
Вступна молитва
О Господи, Всемогутній Боже, благаю Тебе через Найдорожчу Кров, котру Божественний Син Твій, Ісус, пролив за нас у Гетсиманському Саду. Зволь звільнити душі від мук чистилища, особливо найбільш покинуті, і приведи їх до Твоєї слави, де би Тебе хвалили і благословили на віки. Амінь
Отче наш…
Богородице Діво…

Псалом за померлих 130 (129) «Молитва того, хто молиться.»:
З глибини я взиваю до Тебе, о Господи:
Господи, почуй же мій голос! Нехай вуха Твої будуть уважні до голосу благання мого!
Коли ти, Господи, зважатимеш на беззаконня, то хто встоїться,  Господи?
Та в Тебе є прощення.
Задля Імені Твого надіюсь на Тебе, Господи, надіється душа моя на слово Твоє; надіється душа моя на Господа.
Від ранньої сторожі до ночі, від від ранньої сторожу нехай надується Ізраїль на Господа.
Бо в Господа милість і відкуплення велике в Нього; Він визволить Ізраїль від усього беззаконня його.
Понеділок
О, Господи, Всемогутній Боже! Благаю Тебе через Найдорожчу Кров, котру Твій Божественний Син, Ісус, пролив за нас у жорстокому бичування, зволь звільнити душу від мук чистилища, особливо ту, що перебуває найближче до хвали Твоєї,  щоб Тебе якнайшвидше побачила і величала на віки.
Амінь
Отче наш…
Богородице Діво…

Вічний відпочинок дай їм, Господи, а світло вічне нехай їм світить, нехай спочивають у спокої. Амінь
Псалом за померлих 130
Вівторок
О, господи, Всемогутній Боже, благаю Тебе через Найдорожчу Кров, котру Твій божественний Син, Ісус, пролив за нас у болісному увінчанні терням, зволь звільнити душу з чистилища, особливо ту, котра повинна була звільнитися останньою, щоб Тебе якнайшвидшу у славі Трону Твого величала і благословляла на віки. Амінь
Отче наш…
Богородице Діво…
Вічний відпочинок…
Псалом за померлих 130

Середа
Всемогутній Боже! Через Найдорожчу  Кров Сина Твого, Ісуса, Спасителя нашого, котру пролив, двигаючи тягар Хреста на вулицях Єрусалима, звільни, прошу Тебе, душу з чистилища, особливу ту, котра має найбільші заслуги перед Обличчям Твоїм, щоб отримала високий ступінь хвали, величала Тебе і прославляла на віки.
Амінь
Отче наш…
Богородице Діво…
Вічний відпочинок…
Псалом за померлих 130

Четвер
Всемогутній Боже! Через Найсвятіше Тіло і Кров Єдинородного Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа, котрий у переддень смерті Своєї віддав Себе на поживу і напій Апостолам і цілій Церкві та залишив на вічну Жертву поживу вірним душам. Звільни, прошу Тебе, душу в чистилищі, котра найбільше практикувала набожество до Таємниці Любові, щоб Тебе через неї величала разом із Сином і Святим Духом у хвалі Твоїй на віки.
Амінь
Отче наш…
Богородице Діво…
Вічний відпочинок…
Псалом за померлих 130

П’ятниця
Всемогутній Боже, благаю Тебе смиренно через Найдорожчу Кров Єдинородного Сина Твого, Ісуса Христа, котру Він щедро пролив на Хресті з Рук і Ніг Найсвятіших, звільни душу від мук чистилища, особливо ту, за котру повинен молитися, щоб з моєї вини вона не затримувалася у вогняній в’язниці. О, Господи, зволь привести її якнайшвидше до Твоєї хвали, де з Ангелами буде Тебе величати і прославляти на віки.
Амінь
Отче наш…
Богородице Діво…
Вічний відпочинок…
Псалом за померлих 130

Субота
Всемогутній Боже, благаю Тебе смиренно через Найдорожчу Кров Єдинородного Сина Твого, Ісуса Христа, котру Він щедро пролив у присутності Страждальної Матері Своєї, звільни душу з чистилища, особливо ту, котра мала набожність до Неї, щоб увійшовши до хвали Твоєї, разом з Марією величала Тебе на віки.
Амінь
Отче наш…
Богородице Діво…
Вічний відпочинок…
Псалом за померлих 130

Закінчення
О Найсвятіша Діво Маріє, Страждальна Мати, пам'ятай про болюче конання Твого Найулюбленішого Сина, Який всю Свою Кров, навіть життя віддав за нас, грішних, а умираючи на Хресті, закликав: "Отче, відпусти їм, бо не знають, що чинять!" Через ту любов Твого Сина благаю Тебе: змилуйся над душами в чистилищі і виєднай їм якнайшвидше спасіння. Молися з ними через благословенний плід лона Твого - Ісуса, Який на Хресті умер за нас.
Амінь.

Приходімо на допомогу стражденним душам за посередництвом молитви до Пресвятої Богородиці
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він утішив стражденні душі.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він по жертвував стражденним душам Свою дорогоцінну кров.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він спрямував дію всіх Святих Служб Божих на користь стражденних душ.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він спрямував на стражденні душі усю Свою любов, Доброту та Милосердя Свого Найсвятішого Серця.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він від дав стражденним душам Своє тридцятирічне укрите життя та терпіння.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він від дав стражденним душам все, що зробив за три роки прилюдного життя та страждання.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він розділив зі стражденними душами всю Свою любов до життя, Свої страждання та доброчесність.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він дав стражденним душам силу своїх страждань та смерті.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він розділив зі стражденними душами всю велич Свого Воскресіння.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він розділив зі стражденними душами Своє Євхаристійне життя.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він розділив зі стражденними душами силу страждань всіх люблячих Бога душ.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він розділив зі стражденними душами добрі справи та страждання усіх люблячих Бога душ.
Вітаємо Тебе, милостива Маріє, попроси Ісуса, щоб Він швидко прийняв стражденні душі до блаженного життя.

Скорботна молитва за померлих
Боже, змилуйся над нами.
Христе, змилуйся над нами.
Боже, змилуйся над нами.
Христе, почуй нас.
Христе, прислухайся до нас.
Боже на небі, змилуйся над стражденними душами.
Боже Сину, Спасителю світу,
Боже Святий Духу,
Свята Тройце, єдиний Боже,
Свята Маріє, заступіться за стражденні душі.
Пресвята Богородице,
Свята Діво усіх дів, попроси за стражденних душ.
Святий Михайле, Святий Гавриїле, Святий Рафаїле,
Усі святі Ангели і Архангели,
Усі святі Престоли та Власті,
Усі святі Князівства та Сили,
Усі святі сили неба,
Усі святі Херувими та Серафими,
Усі святі Патріархи та Пророки,
Усі святі Апостоли та Євангелисти,
Усі святі Мученики та Помічники у біді,
Усі святі Єпископи та Вчителі,
Усі святі монахи і самітники,
Усі святі прочани і покутники,
Усі святі діви і мучениці,
Усі святі монахині і самітниці,
Усі святі і обрані Богом, просіть за стражденних душ.
Будь до них милостивим. Пощади їх, Боже!
Будь до них милостивим. Пощади їх, Боже!
Від усіх гріхів,
Від Твого покарання,
Від Твого гніву,
Від Твоєї суворої справедливості,
Від черв'яка, що точить совість,
Від довгого прохання блаженства,
Від палаючого полум'я,
Від жахливих мук,
Від страшної темниці.
Заступися за них, Пресвята Богородице,
Твоїм непорочним зачаттям,
Твоїми блаженними пологами.
Спаси їх, Христе,
Твоїм болючим обрізанням,
Твоєю втечею до Єгипту,
Твоїм сорокаденним постом,
Твоїм глибоким смиренням,
Твоєю надзвичайною нуждою,
Твоїм цілковитим послухом,
Твоєю найчистішою цнотливістю,
Твоєю великою терпимістю,
Твоєю палкою любов'ю,
Твоїм гірким стражданням,
Твоїм кривавим смертним потом,
Твоєю мученицькою смертю,
Твоїми святими п'ятьма ранами,
Твоєю дорогоцінною кров'ю
Твоєю смертю і Твоїм похороном.
Твоїм святим воскресінням,
Твоїм славним вознесінням на небо,
Зісланням Святого Духа.
Ми, бідні грішники,
Просимо Тебе, почуй нас.
Пощади їх, прости їх,
Звільни їх від їхніх мук.
Порятуй їх від страждань,
Нехай утішать їх Твої святі Ангели,
Просвіти їх Твоїм ясним світлом,
Нехай зрадіють вони від Твого погляду,
Подаруй їм вічне блаженство,
Почуй нас, Ісусе Христе!
Агнче Божий, що спокутав усі гріхи світу, змилуйся над стражденними душами.
Агнче Божий, що спокутав усі гріхи світу, змилуйся над стражденними душами.
Агнче Божий, що спокутав усі гріхи світу, змилуйся над стражденними душами.
Христе, почуй нас.
Христе, вислухай нас.
Милосердний Ісусе! Ці благання я жертвую Тобі разом з Твоїми заслугами, які Ти віддав віруючим душам через Твої страждання і Твою смерть. Заради цього прошу Тебе: змилуйся над ними і звільни їх від їхніх мук. Особливо змилуйся над тими душами, за які я маю молитися найбільше, щоб вони були позбавлені їх страждання і змогли Тебе ще більше любити, прославляти і благословляти. Амінь.
Радуйся. Маріє, безліч разів,
Радуйся, Маріє, безконечно,
Радуйся, Маріє, зранку вранці,
Радуйся, Маріє, після першої утоми,
Радуйся, Маріє, коли сонце найвище в небі,
Радуйся, Маріє, коли воно заходить.
Радуйся, Маріє, тихої ночі,
Радуйся, Маріє, коли серце у страсі і горі.
Радуйся, Маріє, кожної години.
Радуйся, Маріє, безліч разів.
Радуйся, Маріє, безконечно.
Амінь

Літанія за душі померлих вірних
Киріє елейсон, Христе елейсон, Киріє елейсон.
Христе, почуй нас, Христе, вислухай нас,
Отче неба, Боже, змилуйся над душами, терплячими в чистилищі.
Сину, Відкупителю світу, Боже, змилуйся над душами, терплячими в чистилищі.
Духу Святий, Боже, змилуйся над душами, терплячими в чистилищі.
Пресвята Маріє, Царице Всіх Святих, молися за душі, терплячі в чистилищі.
Святий Михаїле, провіднику до неба праведних душ, молися за душі, терплячі в чистилищі.
Святі Ангели Хоронителі, моліться за душі, терплячі в чистилищі.
Святі Патріархи і Пророки, моліться  за душі, терплячі в чистилищі.
Святі Апостоли і Євангелісти, моліться за душі, терплячі в чистилищі.
Святі Учні Господні, моліться за душі, терплячі в чистилищі.
Святі Мученики і Мучениці, моліться за душі, терплячі в чистилищі.
Святі Єпископи і Визнавці святої віри, моліться за душі, терплячі в чистилищі.
Святі Священики і Священнослужителі, моліться за душі, терплячі в чистилищі.
Святі Монахи і Пустельники, моліться за душі, терплячі в чистилищі.
Святі Дівиці і Вдови, моліться за душі, терплячі в чистилищі.
Всі Святі і Святий Боже, будь їм милостивий.
Прости їм, Господи.
Через народження Твоє, визволи їх, Господи.
Через Хрест і Твою Муку, визволи їх, Господи.
Через смерть і поховання Твоє, визволи їх, Господи.
Через славне Воскресіння Твоє, визволи їх, Господи.
Через чудове Вознесіння Твоє, визволи їх, Господи.
Через ласку Духа Святого Утішителя, визволи їх, Господи.
Через сім мечів болю Пресвятої Діви Марії, визволи їх, Господи.
Спасителю світу, просимо Тебе за душі єпископів і інших духовних станів, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі різних урядників, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі батьків, братів, сестер і нашої родини, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі доброчинців наших, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі приятелів наших, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі і тих, які несподівано, без прийняття Найсвятіших Тайн зійшли з цього світу, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю, Ісусе Христе, просимо Тебе за душі, які померли в цій парафії, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі, тіла яких поховані на цьому цвинтарі, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі, тіла яких не мали християнського поховання, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі доброчинців Церкви і інших святих місць, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі тих, які, перебуваючи на світі, побожно молилися за померлих, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі тих, які найдовше або найбільше терплять, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі тих, за яких найбільше зобов'язані молитися, визволи їх від мук чистилища.
Спасителю Ісусе Христе, просимо Тебе за душі, за яких Ти краще знаєш, о Боже, і бажаєш, аби ми молилися, визволи їх від мук чистилища.
Щоб душі всіх померлих зволив допустити до вічного відпочинку, просимо Тебе, вислухай нас, Господи.
Щоб душі всіх живих зволив заохотити до набоженства за душі померлих, просимо Тебе, вислухай нас, Господи.
Щоб зволив ласкаво прийняти на святій Літургії згадування всіх священиків за душі померлих, просимо Тебе, вислухай нас, Господи.
Щоб негідні наші прохання зволив милостиво прийняти, просимо Тебе, вислухай нас, Господи.
Агнче Божий, що відкупив гріхи світу, прости їм, Господи.
Агнче Божий, що відкупив гріхи світу, вислухай нас, Господи!
Агнче Божий, що відкупив гріхи світу, Тебе благаємо, змилосердися над нами, Господи.
Киріє елейсон, Христе елейсон, Киріє елейсон.
Отче наш...
Богородице Діво...

Від вогню пекельного
визволи їх, Господи.
Господи, вислухай молитви наші,
а благання наше нехай прийде до Тебе.


Молитви в різних потребах
Відмовивши цю молитву з 6-ма "Отче наш..." в намірі Церкви, можемо посприяти звільненню якоїсь однієї душі з Чистилища.
О Ісусе, Твоє Найсвятіше Тіло було огорнене святою Плащаницею і з Хреста зняте Йосифом з Ариматеї. На Плащаниці Ти зволив залишити нам знаки Своєї Муки. Вчини милостиво, щоб через смерть і похорон Твій ми були приведені до славного воскресіння. До Тебе, що царюєш з Богом Отцем і Святим Духом навіки вічні.
Амінь

                 


Посилання для завантажень літератури про чистилище:


Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Березень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2023Зробити безкоштовний сайт з uCoz