Пт, 13.12.2019, 07:22

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 60
Гостей: 60
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль:


Притча про мудрих і нерозумних дів«Царство Небесне, – каже Ісус Христос, – подібне до десяти дів, що взяли свої каганці й пішли зустрічати молодого». З них п’ять дів були нерозумні, а п’ять – мудрі.
Нерозумні діви взяли з собою каганці, але не взяли оливи, а мудрі діви разом зі своїми каганцями набрали оливи у посудинки.
Всі діви чекали молодого, бо він забарився, і задрімали.
Опівночі до них залунав крик: «Ось молодий, – виходьте назустріч!». Схопилися всі діви, каганці свої захопили.
Нерозумні діви кажуть до мудрих: «Дайте нам своєї оливи, бо наші каганці вже ось-ось погаснуть».
А мудрі діви відповіли: «Якщо ми вам дамо оливи, то її забракне і нам, і вам. Краще купіть собі оливи у продавців». Й коли нерозумні діви пішли купувати оливу, то в той час прибув молодий й ті, хто були приготовлені увійшли на весілля з молодим. І як увійшли зразу двері весільної зали на ключ зачинили.
Коли ж прийшли решту дів, що були нерозумні, то не могли потрапити на весілля й почали благати господаря:
– Пане, пане, відчини нам двері й пусти нас на весілля.
А пан мовив:
– По правді кажу вам, – не знаю я вас. Ото ж пильнуйте, бо не знаєте ні дня, ні години, коли прийде Син Людський.
Відповідно до народних звичаїв єврейського народу тих часів жених, котрий брав свою наречену з урочистостями повертався від дому нареченої до свого дому і там, у нього, відбувався весільний бенкет.
Цю притчу можна зрозуміти так. Ісус Христос, як Цар, повертається з неба зі Своєю нареченою – Божою Церквою, щоб встановити на землі Своє Царство, котре стане Його домом. Сюди запрошено багато гостей, у тому числі євреї, котрі пережили великий смуток у зв’язку з несправедливим Судом над Спасителем під час Його земного життя.
Гості повинні бути відповідним чином підготовлені й ми бачимо як готовилися десять дів: п’ять з них добре підготовилися, а інші п’ять – ні.
Коли непідготовлені діви пішли за оливою, то двері Царства зачинилися, й вони не могли потрапити до Царства.
Отже, ця притча є образним описом майбутнього суду над Ізраїлем і над всіма народами світу. Як виходить з притчі про десять дів, після повернення Ісуса Христа відбудеться ще один «розподіл». Можливо, тут йде мова про долю цих євреїв, котрі залишаться живими під час приходу Спасителя і Господа Бога нашого Ісуса Христа у славі, можливо, й інших народів.
Як бачимо, євреї часів великого смутку будуть знати про близький прихід Ісуса Христа, але духовно вони не будуть готові зустріти Господа. Прихід Спасителя і Господа Бога нашого Ісуса Христа, як відомо, буде не очікуваний.
Стосовно оливи, то вона, мабуть, уособлює Духа Святого та Його діяльність у спасінні людства. Спасіння – це не тільки визнання віри Христової, а для спасіння потрібне прийняття Духа Святого. Ті, хто не матимуть Святого Духа, не потраплять на «весільний бенкет» Царства Божого.
Словом, ті, хто духовно не буде готовий до приходу Спасителя і Господа Бога нашого Ісуса Христа не увійдуть в Царство Боже.
А оскільки ніхто не знає ні дня, ні години повторного приходу Ісуса Христа, то ця притча навчає: завжди бути напоготові, не грішити, сповідувати Вчення Ісуса і Закони Божі.

Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz