Пн, 24.02.2020, 04:51

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль:ВЕРВИЦЯ ДО ФАТІМСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ
                   

13 травня 1917 року в португальському селі Фатіма на Кова да Ірія з'явишся Пречиста Діва Марія трьом дітям: Люсії, Гіацинті та Франсішку. Марія передала дітям Послання з Неба, яке стосувалося усього людства. Суть усіх Послань зводиться до того, що Господь заради спасіння душ бажає розповсюдити по світі набоженство до Непорочного Серця Матері Божої.
"Моліться багато і принесіть жертви за грішників. Подумайте про те, що багато душ іде до пекла тому, що нема кому за них молитися і приносити жертви. Чи бажаєте жертвувати себе Богові, чи готові до перенесення всіляких терпінь, які Він побажає на вас зіслати в дусі винагородження за гріхи, котрими Його  ображаєте, аби випросити навернення для грішників?
Кожного дня відмовляйте Вервицю. Найсвятіше Серце Ісуса і Моє Серце приймає ту вашу молитву."
Матір Божа в Фатімі з'явилася як "Цариця Вервиці" і домагалася цієї молитви на Вервиці від усіх.
Одним із найревніших почитателів молитви на Вервиці та Фатімської Матері Божої був о. Піо. Одного дня хтось із паломників звернувся до о. Піо: "Отче, сьогодні говорять, що Вервиця - це молитва, яка належить уже до минулого і що "мода" на неї вже пройшла. " О. Піо відповів: "Робім те, що робили наші батьки, і знайдемо добро." Та паломник продовжував: "Але ж світом сьогодні керує сатана." Тоді о. Піо промовив: "Це ми даємо йому можливість владарювання, чи в змозі якийсь дух сам від себе управляти, якщо не злучиться з людською волею? Не могли ми народитися у більш нещасливому світі. Хто багато молиться, той спасеться; хто мало молиться, той уже у небезпеці: Хто не молиться, той себе топить." І далі: "Любіть Марію і старайтеся, щоб її любили. Завжди відмовляйте її Вервицю та чиніть добро. Завдяки цій молитві сатана буде переможений. Вервиця — це молитва до Тієї, яка тріумфує над усій і над усіма."
За два дні до смерті о. Піо повторив ще раз ту саму думку: "Любіть Матір Божу і робіть все, щоб її любили. Відмовляйте Вервицю, відмовляйте її завжди, як тільки зможете. "


Слава Отцю...
На великому зернятку:
Отче наш...
На трьох малих зернятках:
1)  Непорочне Серце Марії, випроси нам велику віру в Господа Бога.
     Богородице Діво...
2) Непорочне Серце Марії, випроси нам сильну і непохитну надію на Господа Бога.

    Богородице Діво...
3) Непорочне Серце Марії, випроси нам щиру і гарячу любов до Господа Бога.
    Богородице Діво...

На великих зернятах:
Слава Отцю...
Отче наш..
На малих зернятах:
Непорочне Серце Марії, спаси нас!
(Наприкінці десятки Богородице...)
Закінчення:
Непорочне Серце Марії! Сповни на нас Свої Фатімські обітниці. Ти сказала, що Ісус Христос хоче рятувати світ через Твоє Непорочне Серце.
І Ти зажадала нашого співдіяння, щоби ми своєю любов'ю, покаянням, своїми добрими ділами, терпіннями помагали Тобі рятувати світ. І обіцяла, що світ буде врятований. Мати наша! Сповни нам Свої Фатімські обітниці!
Царице світу і заступнице людського роду, єдине прибіжище і надіє наша, будь милосердною до нас. грішних, і до цілого світу. Амінь
(З рази з піднесеними вгору руками. ).

                   

Слава Отцю...
На великих зернятках:
О Найсвятіша Діво, Ти у Фатімі об’явила невинним пастушкам скарби ласк укриті в Святому Розарії, наповни наші серця великим замилуванням до Святої Вервиці, щоб, розважаючи таємниці нашого спасіння, отримали великі користі і ласки для душі.

На малих зернятках:
Радуйся Царице Святого Розарію, Діво Маріє з Фатіми.

Кінець:
Заносимо свої молитви до Трону Господа через Твоє Чисте і Непорочне Серце, Діво з Фатіми. Прагнемо нести хрести і терпіння, приймаючи їх в дусі винагородження. Розарій, покута і омертвлення є нашим порятунком, освяченням і спасінням.
Амінь

                   

СПІВАНА ВЕРБИЦЯ ДО МАТЕРІ БОЖОЇ ФАПМСЬКОЇ
На великих зернятках
Аве, аве, аве, Маріє!
Витай, витай, наша надіє!
Пробач, пробач, пробач, Маріє,
Пробач, пробач, пробач нам, Маріє!
На малих зернятках:
1.  О Мати ласкава, молися за нас (10).
2. О Діво Маріє, нам всім помагай (10).
3. Царице святая, спасай нас, спасай (10).
4.  Ми дякуєм щиро за ласки Твої (10).
5.  Твої ми є діти і любим Тебе (10).

З рази з піднесеними руками:
Царице світу, Заступнице людського роду, Єдине Прибіжище і Надіє наша, будь милосердна для нас, грішних, і для цілого світу.
Амінь
Під Твою милість прибігаєм, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботі не погорди, але від біди нас визволи,єдина чистая і благословенная.

                   

Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz