Чт, 25.04.2024, 10:11

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Okcarom, vova  
Форум » Форум "Молитва - могутній засіб спасіння!" » Святі, молитви, дев'ятниці та вервиці » Святий апостол Юда-Тадей (Святий апостол Юда-Тадей. Молитви, дев'ятниці та вервиці.)
Святий апостол Юда-Тадей
manjaДата: Сб, 02.05.2015, 18:50 | Повідомлення # 46
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
молитва дійсно чудотворна ...в ситуації як була безнадійною для мене ..ця молитва допомогла 
моліться і ваші прохання буде почуто
 
n123ataДата: Нд, 28.06.2015, 23:54 | Повідомлення # 47
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Святому Юді Тадею за заступництво та допомогу.
Вже багато років молюся до нього і кожен раз мої прохання почуті.  

І цього разу Юда Тадей допоміг мені у безнадійній справі, що стосувалася роботи.
Дякую Тобі, Господи, за надійного заступника.
 
tasjaДата: Ср, 08.07.2015, 13:25 | Повідомлення # 48
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу подякувати святому Юді Тадею за те,що він допоміг мені в моїй потребі,
але я продовжую молитися і вірю,що він допоможе мені в здається дійсно безнадійній ситуації.

Кожен день я молюсь дев'ятницю і новенну,закінчую і знову молюся.
Моє прохання можливо і безнадійне,але я вірю,що цей святий допоможе мені,вимолить у Бога.

Адже перечитавши всі відгуки,бачу що допоміг у всіх життєвих ситуаціях,тому я буду молитись і не втрачати надію і віру!!!!!
 
osДата: Пт, 17.07.2015, 10:04 | Повідомлення # 49
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитись свідченням сили молитви до Юди Тадея!
У мого батька була підозра раку. Велика пухлина і погані аналізи. 
Я молилась Новенну до св. Тадея (в повністю безнадійних обставинах).
Це благання повинно бути відправлене як молитва 6 разів на день протягом 9 днів.

Ця постійна молитва протягом дня давала мені віру і спокій.
Після операції рак не підтвердили!
Дякую Богу за таку молитву в розпачливій ситуації і дякую апостолу Юді Тадею за допомогу!
 
YulialyakhovychДата: Пн, 27.07.2015, 13:43 | Повідомлення # 50
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Слава Ісус Христу !

Моя ситуація була дуже складною , але з молитвами до святого Юди-Тадейчика я зараз маю те , чого дуже сильно хотіла !
Моліться , вірте і святий Тадей вас вислухає !

Повірте , для нього немає нічого неможливого !


Слава Ісусу Христу! Безмежно вдячна Юді-Тадею за надані ним мені ласки ! Повірте, моя ситуація була дуже складна , я й не думала , що буду мати те , що хочу . Але молитва зробила диво ! Моліться і вірте , і Юда-Тадейчик вас вислухає!
 
МавраДата: Чт, 01.10.2015, 10:08 | Повідомлення # 51
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Святий Юда Тадей допоміг мені позбутися медикаментозного риніту...

Років з 7 я сиділа на судинозвужувальних каплях, спроби кинути чи вилікуватись не допомагали, я просто задихалась , боліла голова дуже сильно, про те щоб так заснути і мови не йшло...

Вирішила прочитати дев'ятницю Святому Тадею, вірила щиро що він чує і може допомогти, але думала, що через гріхи свої свідомі і не свідомі не заслуговую на виздоровлення...
Поки читала - вже стала менше користуватись (не 5-6 разів на добу а 2-3 рази), коли вже дев'ятниця була дочитана - я, здається, ще двічі покористувалась краплями, і все...

Останній раз це було 29.08... І з тих пір я нормально дихаю!!!
Може не всі мене зрозуміють, але навіть уявити важко, наскільки це чудово і дивовижно - вільно дихати...

Також я просила загалом за своє здоров'я, і тепер добре себе почуваю, краще сплю, і т.д.

Вірте, моліться щиро, просіть, Святий Юда Тадей має величезну силу та любов до всіх людей, він допоможе!!!
Дякую тобі, Юдо Тадею, величезне дякую!!!!!


Повідомлення відредагував Мавра - Чт, 01.10.2015, 10:10
 
galinaДата: Чт, 22.10.2015, 00:32 | Повідомлення # 52
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Недавно я почала молитися до Святого Юди Тадея прохаючи у нього допомоги у багатьох ділах! І справді  Він мені допомагає! Я дуже вдячна за цю допомогу і буду надалі молитися до цього Святого і звеличатиму Його!
Якщо ви у відчаї або потрубуєте допомоги звертайся за нею до цього Святого! Якщо щиро молитися то СВ. Юда обовязково Вас вислухає і допоможе! Моліться!

Дякую Юдо Тадею за те що допомагав мені і надалі допомагаєш!
 
yarina_127Дата: Пт, 20.11.2015, 18:04 | Повідомлення # 53
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Свою подяку Святому Юді Тадеєві не можу передати словами !!!!!
Святий Тадей завжди мені допомагав і ,щиро вірю , що буде допомагати і надалі!
Я потрапила у важку життєву ситуацію , опускались руки , надію на благополучне вирішення втратила...  Але після  молитв - Дев'ятниць до Святого Тадея моя справа  вирішилася !!! Я не тямила себе від радості!
МОЛІТЬСЯ ЩИРО , ІЗ ГЛИБОКОЮ ВІРОЮ В ДОПОМОГУ ЧУДОДІЙНОГО ЮДИ ТАДЕЯ !!!
 
nadiymoshДата: Ср, 25.11.2015, 11:36 | Повідомлення # 54
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Слава Ісусу Христу!Святий Тадей є моїм опікуном впродовж всього мого життя. Він часто допомагає
мені. Недавно я дуже просила Святого про допомогу у навчанні моєї донечки. І ,
звичайно, була  вислухана. Молімося до
Святого Тадея , молімося щиро, з глибокою вірою, і будемо вислухані!!!


Н
 
SonjaДата: Чт, 31.12.2015, 13:28 | Повідомлення # 55
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Святому Юді Тадею за вислухану молитву.
Просила про взаєморозуміння у правдиво безнадійних обставинах.
Відверто сама не вірила, що отримаю те, про що прошу. 
Але мала намір просити далі у наступних новеннах.
Однак, вже зараз тішуся отриманою ласкою.
Вірте і моліться.
 
ВеснаДата: Вт, 03.05.2016, 00:06 | Повідомлення # 56
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Молитви до Юди Тадея дуже сильні, Апостол завжди вислухає вас. Стільки раз я просила в нього допомоги, і мої молитви завжди були вислухані. Буває часто так що просто в буденних справах не можу справитися чи не встигаю, просто прошу Юду Тадея мені допомогти і молюся Отче Наш і Богородице Діво, і диво стається в мене на очах, в мене все получається. Дуже добре ще молитися Девятницю до Апостола Юди Тадея. Девятниця дуже цікава, на кожен день в ній є коротенька історія про життя Апостола і молитва. Моліться до Св'ятого Апостола Юди Тадея, ваші молитви будуть вислухані.
 
kvitochkaДата: Вт, 21.06.2016, 17:30 | Повідомлення # 57
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
СВЯТИТИЙ ЮДА-ТАДЕЙ-ДІЙСНО ТВОРИТЬ ЧУДА!!!ХОЧУ НАПИСАТИ ПРО СЛАВУ ЦЬОГО МОГУТНЬОГО АПОСТОЛА...Я ВИПАДКОВО ЗНАЙШЛА В ІНТЕРНЕТІ ЦЬОГО СВЯТОГО....ПРОЧИТАВШИ ВІДГУКИ ЛЮДЕЙ,САМА ПОЧАЛА МОЛИТИСЬ ДО НЬОГО...Я ТРИ РАЗИ ЗВЕРТАЛАСЬ ДО АПОСТОЛА І ВІН ТРИ РАЗИ МЕНЕ ВИСЛУХАВ...НАВЕДУ ПРИКЛАД:ОДНОГО РАЗУ,ПРИЙШОВШИ З ВУЛИЦІ МОЇ СУСІДИ НЕ МОГЛИ ВІДКРИТИ ДВЕРІ,ТЕМНІЛО І ДІВАТИСЯ ЇМ НЕ БУЛО КУДИ,БО САМІ ПРИЇЖДЖІ ТА ЩЕ Й З МАЛОЮ ДИТИНОЮ...ВОНИ ДОВШИЙ ЧАС НЕ  ДАВАЛИ НІЯК СОБІ РАДУ....Я РАЗ ГЛЯНУЛА ЧЕРЕЗ ВІЧКО-СТОЯТЬ,ДРУГИЙ РАЗ,ТРЕТІЙ РАЗ,А ВОНИ НІЯК...ТОДІ,Я ПРОСТО ПОПРОСИЛА:" СВЯТИЙ ЮДО-ТАДЕЮ,ПОМОЖИ ТИМ ЛЮДЯМ,ПОСЛИ ЇМ СВОЮ ЛАСКУ"...І ТУТ ЖЕ ДВЕРІ ВОНИ ВІДКРИЛИ....ТОМУ,Я НЕ РАЗ ЗВЕРТАЮСЯ ДО АПОСТОЛА.....ЗАРАЗ,МОЛЮСЯ ДЕВ"ЯТНИЦЮ І ЩИРО ВІРЮ,ЩО СВЯТИЙ ЮДА-ТАДЕЙ ТАКОЖ МЕНЕ ВИСЛУХАЄ...Я ЩИРО ПРОШУ ЙОГО ПРО ДОПОМОГУ І ВІРЮ,ЩО МОЇ ПРОСЬБИ БУДУТЬ ПОЧУТІ....ТОМУ,ЩИРО МОЛІТЬСЯ І ВІН ВАС ПОЧУЄ....СЛАВА ТОБІ,ВЕЛИКИЙ АПОСТОЛЕ,ВЕЛИКОМУЧЕНИКУ-ЮДО-ТАДЕЮ!!!!!

kvitochka

Повідомлення відредагував kvitochka - Вт, 21.06.2016, 17:33
 
BohdanДата: Чт, 18.08.2016, 17:44 | Повідомлення # 58
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У  мене була ситуація дуже і дуже складна як і у багатьох людей у світі і по правді я думав що я вже не викарапкаюсь. Все сили мене вже покинули і відповідно всі друзі і знайомі.Мені Мама порадила молитись до Св.Юди- Тадея я молився і коли мені прийшлось здавати екзамени, дуже важкі я взагалі не вірив що можна здати, так як я заграницею і на чужі мові тим більшe місцеві не можуть здати. Я здав я неможу описати як но я здав в мене було відчуття що я не сам я був спокійни абсолютно я неможу описати мій стан неможу.Я дуже дякую Св.Юді- Тадею.Дякую Богу дякую Матері Божі дякую Ісусу Христу за допомогу і за такого опікуна.Дякую.
 
merikДата: Чт, 06.10.2016, 12:50 | Повідомлення # 59
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Я вже одного разу писав, як святий Юда Тадей мені допоміг. Тепер знову звернувся до нього за допомою і він мені знову допоміг у дуже складній ситуації, за що я йому безмежно вдячний!
Дружина ніяк не могла здати усний екзамен для можливості роботи лікарем в Чехії. Перед другою спробою молився дев’ятницю, але з перервою в один день і нажаль дружина не здала. Тепер перед третьою спробою молив дев’ятницю без перерв, закінчив один день перед екзаменом. Дружина вдало здала екзамен. Дуже тобі дякую, святий Юдо Тадею за твою допомогу і підтримку!
 
irynaДата: Сб, 18.02.2017, 20:15 | Повідомлення # 60
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу дібрати слів, щоб подякувати Святому Юді Тадею.

У мене була, з людської точки зору, дійсно безвихідна ситуація - видалили родимку, яка виявилась меланомою (злоякісна пухлина шкірии) і аналізи показали досить велику пухлину. Мені поставили 2 стадію.
Важко передати, який відчай мене огорнув, просто темрява і ти нічого перед собою не бачиш.

Мама розказала мені про молитви і дев'ятницю до Святого Юди Тадея. Я почала молитись і вірити, хоч яким нереальним це здавалось.
В той час я перездала аналізи за кордон.
Я відмолилась дев'ятницю і молитви, результатів ще не було, а я почала знов молитись до Тадея за свою знайому, якій теж діагностували онко захворювання.

І ось мені прийшли результати моїх аналізів - підтвердилась меланома, але зовсім інший вид (в першому аналізі поставили дуже агресивну форму), і вона була значно меншою, ніж в першому аналізі, стадія перша, тобто така, яка лікується простим видаленням.
Це було перше чудо.

Коли я почала молитись, я не можу передати, який спокій мене огорнув, пройшла паніка, всі погані думки навіть ще до того, як прийшли результати других аналізів.
Я подзвонила своїй знайомій і просто закликала її теж молитись ці молитви, навіть, якщо вона в це не дуже вірила.
Вона купила собі Дев'ятницю до Тадея і молилась.
Теж перездала аналізи і сталось друге чудо, два рази онко не підтвердили, поставили іншу хворобу, яка не є такою агресивною.

Коли я приїхала до своєї лікарки, вона сказала, що, оскільки, аналізи настільки різні, потрібно зробити ще третій аналіз і я пішла ще в третю лабораторію.
І тепер молилась до Тадея (я впринципі не переставала молитись до Юди-Тадея).
В мене навіть не було ніякого переживання, бо я твердо знала, що мій друг і опікун Тадей мені допоможе.
І ось 14.02. відбулося третє чудо - мені прийшли результати, які схожі до тих других, що прийшли з-за кордону, з дуже незначними відхиленнями.

Лікарка сказала, що жодних додаткових обстежень і лікування не потрібно, приїжджати на огляд кожних три місяці.
Я молюся, вірю і через цю велику віру знаю, що ця біда вийшла з мого організму.
Зараз молюсь до Тадея і дякую Йому і Господу Богу за те, що послав свого дорогоцінного Апостола в моє життя в час мого найбільшого відчаю.

Я ще молилась Псалмами - 5, 6, 8, 16, 22, 24, 33, 37, 50, 85, 90, 137, 141, 144.

Ще таке свідчення.
Я знала, що з родимкою потрібно щось робити, бо вона в мене була травмована.
Ще до цих всіх подій, я молилась, щоб Бог дав мені розуміння, що я маю робити.
І наступного дня я натрапляю на статтю з таким заголовком "Пильний вболівальник спас свого кумира", пропускаю її, але якась невидима сила повертає мене до неї.
Це була стаття про те, як вболівальник з трибуни зауважив, що в його улюбленого спортсмена змінилась родимка і сам подзвонив у Олімпійський комітет.
Коли плавця обстежили, видалили родимку, яка виявилась меланомою.
Видалили вчасно і в нього тепер все добре.
Ця стаття стала для мене інструкцією до дій. Я вірю, що через це Бог показав мені, як діяти і вберіг мене від страшної біди.

Нехай моє свідчення допоможе всім зневіреним вірити, що там, де людина безсила, Господь творить дива!
Дякую Тобі Святий Тадею, що Ти є в моєму житті, і за ті великі чуда, які Ти вчинив в моєму житті і дякую Господу Богу за ласки, якими Він наділив Свого вибраного Апостола!
Для Бога немає безвихідних ситуацій!


Повідомлення відредагував iryna - Сб, 18.02.2017, 23:03
 
Форум » Форум "Молитва - могутній засіб спасіння!" » Святі, молитви, дев'ятниці та вервиці » Святий апостол Юда-Тадей (Святий апостол Юда-Тадей. Молитви, дев'ятниці та вервиці.)
Пошук:


МОЛИТВА © 2009-2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz