Нд, 16.12.2018, 13:27

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 36
Гостей: 36
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль:


МОЛИТВИ ДО БОГА ОТЦЯ

 

                    

 

 
Отче наш, Ти, що є на небесах! 
Нехай святиться Ім'я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. 
Хліб наш щоденний дай нам сьогодні. 
І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. 
І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. 
Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки. 
Амінь
 
 
Царю небесний, Утішителю, Душе істини, що всюди є й усе наповняєш, Скарбе добра і життя, подателю прийди і вселися в нас і очисти нас від усякої скверни і спаси, Благий, душі наші.
 
 
Боже, очисти мене грішного, бо я ніколи нічого доброго не вчинив перед Тобою, але Ти визволи мене від усього злого, І нехай буде в мені воля Твоя, щоб неосудно я відкрив уста мої грішні і славив святе ім'я Твоє, – Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки віків. 
Амінь
 
 
Боже вічний і Царю всякого створіння, що сподобив мене до цього часу дожити, прости мені гріхи, які заподіяв я в цей день ділом, словом і думкою; і очисти, Господи, грішну мою душу від усякої скверни душевної і тілесної, і дай мені, Господи, в цю ніч спокійний сон, щоб, уставши з мого смиренного ложа, я догоджав Пресвятому імені Твоєму в усі дні життя мого і переміг всіх ворогів – і тілесних, і безтілесних, – що повстають на мене; і охорони мене, Господи, від пустих думок і недобрих бажань, що оскверняють мене. Бо Твоє є Царство, і сила, і слава, нині, і повсякчас, і на віки віків. 
Амінь
 
 
Господи Вседержителю, Боже Небесних Сил і всього тілесного, що на небі живеш і нас, убогих, доглядаєш, серця і думки випробовуєш, і те, що є таємне в людині, добре бачиш, Безпочаткове і Вічне Світло, в якому нема ані тіні зміни або перетворення. Сам Безсмертний Царю, прийми молитви наші, які ми тепер грішними устами нашими творимо, на безмежність милості Твоєї надіючись, і прости нам гріхи наші, що заподіяли ми чи то ділом, чи то словом, чи то думкою, свідомо чи несвідомо. І очисти нас від усякої скверни, душевної і тілесної, і дай, щоб ми в бадьорості серця і тверезості розуму прожили всю ніч цього життя, сподіваючись світлого дня, що його обітував нам Єдинородний Син Твій, Господь Бог і Спаситель наш, Ісус Христос, коли Він, Суддя всіх, прийде зі славою відплатити кожному по його ділах. Нехай не в сні та лінощах, а в бадьорості та щирій праці ми з'явимось готовими і ввійдемо з Ним у Божественне Царство Його слави і радощів, туди, де вічне Світло і невимовна утіха всім, що бачать неосяжну красу Твого Лиця.
Бо Ти єси Істинний Світ, що освітлюєш і освячуєш усе, і Тебе славить всяке створіння на віки віків. 
Амінь
 
 
Боже, очисти мене грішного, бо я ніколи нічого доброго не вчинив перед Тобою. Але Ти визволи мене від усього злого і нехай буде в мені воля Твоя, щоб неосудно я відкрив уста мої грішні і славив Святе ім'я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки віків. 
Амінь
 
 
Всемогутній Владико, Премудрий, і Всеблагий Господи, Світоначального Сина Безначальний Родителю і Животворного Духа Твого вічне і вічно існуюче Само-джерело, якого Величність безмежна, Слава невимовна і Милість безмірна! Дякуємо Тобі за те, що покликав нас з небуття і вшанував дорогоцінним образом Твоїм, що дарував нам, негідним, не тільки пізнавати й любити Тебе, але — що є найважливішим — і Отцем Своїм називати Тебе.
 
 
Дякуємо Тобі, Боже Милосердя і Щедрот, бо нас, які переступили Заповіти Твої, Ти не залишив у гріхах та смертній темряві, але Єдинородного Твого Сина, через якого Ти і час створив, вирішив послати на землю для нашого спасіння, щоб втіленням і страшними стражданнями Його, ми від мук диявольських і тління смертного, звільнилися.
Дякуємо Тобі, Боже Любові і Сил, бо, після Вознесіння на Небо найдорожчого Спасителя нашого, Ти був ублаганним Хрестом Його, і післав Духа Твого Пре¬святого на вибраних Його учнів і Апостолів, щоб вони силою проповіді обійняли весь світ нетлінним Світлом Євангелія Христового.
Тож, Сам Чоловіколюбче Владико, почуй смиренну молитву недостойних дітей Твоїх. Бо за діла наші ми жодного спасіння не повинні отримати, тільки можемо очікувати справедливої відплати і відлучення від Пресвітлого Лиця Твого. Якщо ж і за кожне пусте слово відповідь мусимо дати в день суду і наказания отримати, то за безчис ленні наші беззаконня, якими ми згрішили перед Тобою, яку, ми нещасні, повинні дати відповідь?
Отож, зневірившись у виправданні за вчинки наші, до єдиної Твоєї Милості припадаємо, яка перевищує кожне слово. її, як тверду основу надії маючи, молимо Тебе: згрішили — очисти, Господи! Безза¬коння творили — пробач, Владико! Прогнівили Тебе — змилуйся, Довготерпеливий! І збережи надалі розум, сумління і серце наше від нечистоти світу, і визволи і спаси нас від бунтівної бурі пристрастей і гріхопадінь, свідомих і несвідомих, знаних і незнаних, та скеруй у тихе пристановище Віри, Любові, Надії і життя вічного. Пом'яни нас у Милості Твоїй, Господи, і дай нам те, чого ми для спасіння просимо, а найбільше - чистого й безгрішного життя.
Сподоби нас любити Тебе і всім серцем нашим боятися Тебе і в усьому творити Волю Твою Святу — молитвами Пречистої
Владичиці нашої Богородиці і Всіх Святих Твоїх. Бо Ти є Благий і Чоловіколюбний Бог, і Тобі, з Єдинородним Твоїм Сином, славу і подяку, і поклін посилаємо, нині, і повсякчас, і на віки вічні. 
Амінь
 
 
Розмова з Отцем Предвічним
 
Отче Предвічний!
Ти сотворив світ з нічого тільки Своєю Всемогутньою силою, Ти Сам його удосконалив після Своєї вподоби.
Слава Тобі за це!
Слава Тобі за це!
О, Боже, слава Тобі за це!
Отче Предвічний!
Ти сотворив людину з нічого, тільки зі Своєї мудрості та любові. Ти уподібнив її до Себе.
Слава, честь і возвеличення Тобі за це!
Отче Предвічний!
Дякую Тобі за Твої добродійства, яки­ми Ти нас наділив і цілий невдячний світ.
Отче Предвічний!
Ти сотворив людину з нічого, тільки зі Своєї мудрості і любові, Ти уподібнив її до Себе. Слава, честь і возвеличення Тобі за це!
Отче Предвічний!
Ти все йому дав для його посідання, тільки одної заповіді зажадав від нього, і те створіння Твоє не виконало її.
Перепрошую Тебе, Господи, за той поступок.
Отче Предвічний!
У Твоїй силі було все знищити, якби Ти був хотів, задля того бунту і непослуху, але Ти того не зробив. Славлю Тебе, 'Господи, за Твоє милосердя над бідним Своїм створінням. 
Отче Предвічний!
Ти дав Свого Єдинородного Сина на викуплення його від цього гріха і поєднання його з Собою через такі тяжкі муки і смерть на Хресті.
Дякуємо Тобі за те добродійство, і будь благословенний усіма людьми на землі!
Отче Предвічний!
Ти все йому дав для його посідання, тільки одної заповіді зажадав від нього від часів Ноя.
Велика сила Твоя і могутніть, котрій ніхто не може опертися, ні спротивитися. Коримося глибоко Тобі і покірно просимо прощення і милосердя для всіх бідних грішників з усього світу. 
Отче Предвічний!
Але ж Ти показав Милосердя Своє і уклав заповіт, що вже світ більше пото­пом карати не будеш.
Дякуємо Тобі за це!
Отче Предвічний!
Чи ж тепер Ти хотів би знищити нарід через їх гріхи та покарати вогненним потопом? Отче Предвічний!
Благаємо Тебе.через Рани, через Кров, через Достойне Обличчя Сина Твого, через Болі і Муки, через страшну Хресну Смерть Його, черезвсі Його заслуги. Від­крий Своє Боже Милосердя для всіх бідних грішників усього світу. 
Прости їм, помилуй і спаси!
Отче Предвічний!
Ти наклав на Сина Свого такі важкі муки, почавши від Оливного города аж до Голгофти, тільки за наше спасіння. А тепер ті муки даєш напоталу дияволові за прогрішення наші? Ні, Господи! Так не може бути, ми всі гаряче просимо Тебе про прощення і милосердя. Прости нам всі наші гріхи, захорони від пекель­ного вогню, запровадь всі душі до Неба, 
а особливо ті, котрі найбільше потре­бують Твого милосердя.
Отче Предвічний!
Будь Милосердний і надалі для того бідного народу, що летить у пекельне провалля, задля тих Мук, Болів, Терпінь і Заслуг Ісуса Христа і 7 мечів болю Його Пресвятої Матері, а Твоєї улюбленої доньки і обручниці Св. Духа.
Отче Предвічний!
Вислухай наші благання, оці наші бідні молитви цієї Євхаристійної адорації, ці чування, які підносимо перед Твій Божий Маєстат в ім'я Ісуса Христа. Заносимо ці благання в злуці з молитвами Ісуса Христа, утаєнного у Пресвятій Тайні Єв­харистії і в злуці з молитвами Пречистої Діви Марії. Благаємо в Тебе прощення і милосердя через заслуги Пресвятих Христових Ран, для бідних грішників з усього світу. 
Отче Предвічний!
Вислухай молитви святого Архангела Михаїла, що боровся з могутнім люцифером, котрий йшов проти Бога і сказав йому: "ХТО ЯКО БОГ!" 
Його було скинено в пекельне про­валля. Чи і нині не вчиниш нам це на Йо­го могутню просьбу і молитву за бідних грішників і не провалиш силу люцифера в пе­кельне провалля. Прошу Тебе, Господи, вислухай молитви наші, звернені до Те­бе, милосердний Боже! 
Вислухай нас і помилуй усіх грішників, котрі до Тебе прибігають і котрі не при­бігають.
Отче Предвічний!
Подай цій Євхаристійній Адорації і цьому братству, яке вже буде заведене на цім світі, що будуть молитися за всіх грішників і побивати диявольську силу. Дай цим самим душам, що будуть від­мовляти цю годину адорації, силу в молитві і вірність у своїй постанові, любов до грішників і силу побивати злих духів, що воюють проти Церкви і її намісника Папи Римського та стараються знищити Божі закони. О Боже Милосерд­ний! Змилуйся над нами! 
Отче Предвічний!
Віримо в Тебе, що не будемо заведені £ провалля. Віримо в Твоє могутнє Мило­сердя і Твою поміч над рятуванням бід­них душ, що летять у пекельні челюсті на вічну муку. Милосердний Боже, поми­луй і спаси їх! 
Отче Предвічний!
Ісусе Христе, Ти помилував жінку ханаанку і оздоровив її через дотик одежі Своєї, просимо Тебе, оздорови бідні душі з гріховної прокази і помилуй їх.
 
Дякую тобі Господи Боже мій за ту хвилину,
за яку можу перебувати із Тобою,
за її неповторність, за її красу.
Прагну Боже мій,
прагну тебе глибше пізнати.
Вкладаючи серце у розмову з Тобою,
бажаю з Тобою з’єднатись.
Прости мені Боже, провини мої,
прости, бо їх так багато.
Любов’ю Твоєю прости мені їх,
щоб знову Тебе прославляти.
Що більше за Любов Твою Господи,
що більше за неї на світі,
ні цілі моря, ні ціла Земля -
це ж все тільки є її діти.
І також людина, що по Землі тій ходить,
шукає тебе і не бачить,
але знати потрібно людині оцій,
що Бог кожен крок її бачить.
І як же пізнати Бога людині,
як Його вшанувати
як тільки потрібно всього-навсього їй
любити і завжди прощати...
 
Надіслав:  Ростислав Стеців

Прости мені, Боже, за те, що грішила,
За те, що не раз непокірна була,
За те, що спокуси не всі обходила
І часто на світ нарікала зі зла. Прости мені, Боже, за мою зневіру,
За слабкість і відчай у чорній журбі,
За те, що не раз переходила міру
І шкоду сама завдавала собі. Прости мені, Боже, за гордість велику,
Яка в моїм серці жевріла не раз,
За те, що могла бути часом дволика,
За те, що бездумно проводила час. Прости мені, Боже, бо грішна, я знаю,
За те, що робила свідомо чи ні.
Спровадь на дорогу, якою йти маю,
І хай Твоя воля поможе мені!

Надіслав:  Ростислав Стеців

Отче Небесний, сотворителю Неба і Землі.
Будь прославлений на віки.

Ти не знаєш неправди, не має в тобі ні каплі зла.
Чиниш Ти і судиш справедливо, а для тих хто кається - милосердно, Ти вічний і незмінний Бог, всемогутній і істинний Господь Бог всього живого.

Тебе славлять всі сили небесні, перед Тобою тремтять сили пекельні.
Уста Твої промовляють істину, і сила животворяща, яка дає буття всьому неіснуючому виходить від Тебе.

Саме життя є Ти і сама любов є Ти, бо нема такої любові, що не від Тебе, і не має ніякого добра, що не було від Тебе.
Зі своєї любові Ти сотворив людей і розмножив по всій Землі і Твій Святий Дух перебував у вірних та святих Твоїх.

Дозволь і мені грішному(ній) розуміючи смисл існування людини на Землі віддати тобі хвалу Всевишній Боже.
Допоможи мені щирим серцем прославляти Тебе, роздумуати про Тебе в день і вночі.

Завжди пам’ятати заповіді Твої, до кінця мого життя триматися дороги Твоєї.
Я вірю, що Ти всюди присутній і що Ти є тут між нами і чуєш голос мого благання.

До Тебе Всевишній взиваю і прошу:
- Очисти мене з гріхів моїх та всі беззаконня мої зітри, дай мені відчути радісні та веселі дні Духом Твоїм Святим наповнені.
- Навчи мене триматись слів Твоїх і передавати світло Твоє іншим людям.
- Переміни все зло в мені на добро,  все прокляття на благословення, щоб прославляла Тебе моя душа щоденно і завжди я пам’ятав(тала) про добродійство Твої наді мною.

Ходжу, дихаю, живу - слава Тобі Боже..
Терплю, хворію чи знемагаю - слава Тобі Всевишній Боже..

Знаючи і вірячи в слово Твоє: "Просіть - і дано буде вам, шукайте - і знайдете, стукайте - і відчинять вам"
Я шукаю, стукаю і прошу в Тебе:
- прийми мене до себе Боже,
- очисти мене повністю від зла і дай на ті місця де було зло - Духа Твого Святого,
- щоб оновлений міг(могла) лягати, вставати, працювати і до кінця моїх земних днів,
- а опісля у вічності завжди Тебе прославляти.

Амінь.

Надіслав:  Ростислав Стеців

Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz