Пн, 24.02.2020, 04:54

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль:МОЛИТВИ ДО СВЯТОГО ДУХАПавліна відзначалася великою любов’ю до Господа Бога, перед смертю вона мала дуже щиру товаришку, яка забарала всі її листи, які вона отримала на протязі років від священиків. Їх повинні були спалити, але ці листи залишилися для інших. Після її смерті знайшли наступну молитву:
« Моя надія в Ісусі Христі, мій єдиний скарб це хрест, я прославлятиму Господа Бога повсякчас, а його хвала буде у моїх устах. Я приймаю Господа Бога, це Твоя воля, о Люблячий Господи, якщо Ти забереш від мене всі земні блага, репутацію, честь, здоров’я та життя, яка щаслива я буду, якщо я помру для Тебе і за твоїх ближніх. Я жертвую своє життя і свій хрест, який я несу, Твою кров’ю политої за мене. Мій притулок – це Твої рани, моє серце є готове о Господи. Я тільки бажаю все зробити для Тебе, що у моїх силах. Під Твою милість я покладаю мої сподівання, я поручаю під Твою опіку всіх за кого я можу померти. Я прошу у Тебе прощення, відаючи своє життя, як кров за близьких, мої друзі повернуть мої борги після моєї смерті. Маріє о моя мати я є Твоя».
Молитва прослави преподобної Павліни Марії Жарікот,
засновниці Всесвітньої Організації "Жива Вервиця" святої Філомени
Серце Ісуса, яке є прикладом усіх чеснот і досконалостей, ласкаво вислухай наші благання і цю прославу, якою увінчай Твою вірну слугиню Павліну Марію Жарікот. Вона є матір’ю місіонерів і Живої Вервиці та цілковито пожертвувала себе поширенню Католицької Віри по всьому світі. Дозволь нам отримати через її заступництво чесноту покори. Допоможи нам жити для Тебе, наш Божественний Спасителю, подібно як жила для Тебе вона. Випроси для нас ласку визнання нашої гріховності, а також ласку радіти з можливості служити Тобі. Павліна була прикладом і апостолом покори. Веди нас через її приклад і скріпляй нас завдяки її заступництву.
Вчини наші серця такими ж, яким було Твоє Серце, наш Божественний Спасителю Ісусе Христе. Амінь
Господи, у ці дні, повні гордині, ненависті, безбожництва, віднови чуда, які Ти вчиняв за посередництвом Твоєї покірної слуги преподобної Павліни Марії Жарікот упродовж всього її життя. Молимо Тебе, щоб здійснилися чуда, потрібні для її беатифікації і канонізації. Задля того, що вона вчинила для поширення Твого Царства на землі, нехай увесь світ дізнається про преподобну Павліну Жарікот і важливість практикування її чесноти покори.
Амінь
В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа, Пречистої Діви Марії, Цариці Живої Вервиці, святої Філомени, улюбленої доньки Ісуса Христа та Пречистої Діви Марії.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...

Молитва преподобної Павліни Марії Жарікот
Моя надія – Ісус Христос, моє єдине багатство – Хрест... Благословитиму Господа повсякчас, і хвала Його буде завжди на устах у мене. Прославляю волю Господа мого! Що це означає для мене, Найлюбіший і Найславніший Спасителю, коли Ти візьмеш від мене усі земні добра, славу, честь, здоров’я і життя... Що це означає для мене, коли Ти опустиш мене в глибини умертвління й покори. Що це означає для мене, коли я не знайду в житті нічого, окрім прихованого вогню небесної Любові? Якою щасливою я повинна бути, якщо зможу померти за Тебе, а також за моїх братів і сестер! Ісусе Христе, Архиєрею й Агнче Божий, складаю Тобі жертву мого життя і свій хрест. Приймаю Твою пречисту Кров, яка пролилася за мене; знаходжу прибіжище у Твоїх святих ранах і очікую сили від Тебе. Моє серце готове, Господи! Моє серце готове! Я лиш бажаю робити все для Твоєї більшої слави! Я покладаюся на Твою силу, коли прийде час сприятливий, а не мій власний. Покладаю усю свою надію на Твоє милосердя! Маріє, моя Небесна Ненько, я твоя!

«Ось я, раба Господня!»
Я - у твоїх руках, Маріє! Ліпи глину, якщо я є нею, надай їй форми і розбий її знову, бо ти - моя господиня, і я не скаржитимусь. Я щасливий(а), що можу сприяти твоїм намірам і ніщо в мені не суперечить твоїй волі.
Що б ти не попросила або не заборонила мені, я готовий(а) виконати і послухати. Яким(якою) ти хочеш мене бачити? Навіть, якщо я буду вивищений(а) або ж принижений(а), утішений(а) або ж засмучений(а), якщо матиму можливість працювати для тебе, або коли мені опускатимуться руки; буду поміччю для тих, хто біля мене, або ж тягарем для них – я все ж любитиму тебе і жертвуватиму тобі свою волю.

Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz