Пн, 27.03.2023, 02:00

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль:МОЛИТВИ ДО АНГЕЛІВ
         
         

Молитва Ангела з Фатіми
О мій Боже, вірю в Тебе, поклоняюся Тобі, надіюся на Тебе і люблю Тебе. Прошу в Тебе прощення для тих, які в Тебе не вірять, не поклоняються Тобі, не надіються на Тебе і не люблять Тебе.
О Пресвятая Тройце, Отче, Сину і Духу Святий, в найглибшій покорі поклоняюся Тобі й жертвую Тобі Пренайдорожче Тіло, Кров, Душу і Божество Ісуса Христа, яке присутнє на всіх престолах світу, як винагородження за зневаги, святокрадства і байдужість, якими Його Самого ображають. Через незліченні заслуги Його Найсвятішого Серця і через Непорочне Серце Марії благаю Тебе про навернення бідних грішників.
Амінь


Свят, свят, свят
Свят, свят, свят Господь Саваот, повне небо і земля слави Твоєї, осанна на висотах. Благословенний, хто йде в ім'я Господнє, осанна на висотах.
Клякаємо перед Твоїм Маєстатом і дякуємо Тобі, Боже, що кожному з нас призначив Свого Ангела, щоби нас згідно зі Своєю Волею провадив до Твоєї хвали і виявляв нам Свою любов.
Обіцяємо Тобі перед Твоїм Обличчям нашого святого Ангела любити, як брата, і слухати його, коли промовляє  до нас через голос сумління, щоб запровадити нас до Неба.
Господи Ісусе Христе, наш Відкупителю, візьми мою руку і з'єднай з моїм Ангелом,  зроби над нею знак відкуплення, як Твоє благословення для нашого спасіння.Боже, повний Милосердя в безкінечно мудрому Твоєму Провидінні, посилаєш Ти Святих Ангелів для нашого захисту; дай нам за їхніми молитвами, щоб ми завжди були ними захоронені і сподобились би вічної радості спілкування з Ними.
Через Господа нашого Ісуса Христа, Сина Твого, який з Тобою живе і царює в єдності Духа Святого, Боже наш від віка і довіку.
АміньВсі Небесні Сили, святі Ангели і Архангели, моліть Бога за мене грішного (грішну).
Молитва до Ангела Охоронителя
Ангеле Христовий, Охоронителю мій, святий Покровителю душі і тіла мого!
Все мені прости, чим я згрішив (згрішила) сьогодні, і від усякої спокуси супротивника визволь мене, щоб я ніяким гріхом не прогнівив (прогнівила) Бога мого, але молися за мене грішного (грішну) і недостойного раба Твого (недостойну рабу Твою), щоб стати мені достойним (достойною) ласки та милосердя Найсвятішої Тройці і Матері Господа мого Ісуса Христа і всіх святих.
АміньАнгеле Божий, охоронителю мій святий, на збереження мені від Бога з небес даний, сердечно молю тебе: ти мене нині просвіти, і від усякого зла збережи, на добру справу настав і на шлях спасіння направ.
АміньАнгеле Божий, мій вірний Хоронителю! Будь при мені цій ночі й охорони мене від усякого душевного й тілесного зла.
А коли Боже милосердя дозволить мені завтра прокинутись, Ти пригадай, щоб я гарячим серцем віддав(ла) славу Богові та ревно взяв(ла)ся виконувати обов'язки свого стану.
Стережи мене, Божий Ангеле, все моє життя, щоб, коли наспіє для мене година вічного спочинку, я удостоїв(ла)ся слави, якою Тебе наділив Бог і Господь Наш у Царстві Своєму.
АміньНебесні приятелі моїх діточок, святі Ангели, і Ви, святі Божі угодники, що імена мої діти одержали у святому хрещенні, опікуйтеся, молю вас, моїми дітьми й моліть за них всемогутнього Бога.
Нехай ваша опіка і молитва, святі Божі слуги, будуть моїм дітям надійною охороною проти всякого зла й джерелом щедрих ласк на дорозі до неба.
АміньАнгеле Божий, хоронителю мiй святий, даний менi на охорону!
Щиро благаю Тебе: просвiчуй мене сьогоднi, хорони вiд усього злого, заохочуй до добрих дiл i провадь на спасенну дорогу.
АмiньЗАКЛИКИ ДО СВЯТИХ АНГЕЛІВ ПРО ЗАСТУПНИЦТВО
Всемогутній, Вічний Боже в Тройці Єдиний, перед тим, як ми, слуги Твої, почнемо закликати святих Ангелів і просити в них допомоги, падаємо перед Тобою на коліна й адоруємо Тобі Отче, Сину і Духу Святий!
Нехай прославляють Тебе вічно всі Ангели і люди, яких Ти створив, нехай люблять, адорують і служать Тобі, Святий, Могутній і Безсмертний Боже!
І Ти, Маріє, Царице Ангелів, прийми ласкаво наші благання, які заносимо до слуг Твоїх, і скеровуй їх до Престолу Найвищого, щоб ми зазнали ласки, допомоги і порятунку, Ти, Благателько Всемогутня, Посереднице Ласк.
АміньІ ви, великі святі Ангели, вас дав нам Бог, щоб ви охороняли нас і допомагали нам
Благаємо вас в Ім'я Бога Триєдиного, спішіть нам на допомогу.
Благаємо вас в Ім'я Пренайдорожчої Крові Господа нашого Ісуса Христа, спішіть нам на допомогу.
Благаємо вас всемогутнім Іменем "Ісус", спішіть нам на допомогу
Благаємо вас через усі Рани Господа нашого Ісуса Христа, спішіть нам на допомогу.
Благаємо вас через Муку Господа нашого Ісуса Христа, спішіть нам на допомогу.
Благаємо вас у Святому Слові Божому, спішіть нам на допомогу.
Благаємо вас біля Серця Господа нашого Ісуса Христа, спішіть нам на допомогу.
Благаємо вас в Ім'я Любові Божої до нас, бідних, спішіть нам на допомогу.
Благаємо вас в Ім'я Вірності Божої до нас, бідних, спішіть нам на допомогу.
Благаємо вас в Ім'я Милосердя Божого до нас, бідних, спішіть нам на допомогу.
Благаємо вас в Ім'я Марії, Цариці Неба і Землі, спішіть нам на допомогу.
Благаємо вас в Ім'я Марії, вашої Цариці й Володарки, спішіть нам на допомогу.
Благаємо вас в Ім'я Марії, Матері Божої й нашої Матері, спішіть нам на допомогу.
Бо ми отримали в Завіті Кров нашого Господа, благаємо вас, спішіть нам на допомогу.
Бо ми отримали в Завіті Серце нашого Господа, благаємо вас, спішіть нам на допомогу.
Бо ми отримали в Завіті Непорочне Серце Марії,
Благаємо вас, прикрийте нас Своїм щитом!
Благаємо вас, захищайте нас Своїм мечем!
Благаємо вас, світіть нам Своїм світлом!
Благаємо вас, рятуйте нас під плащем Марії!
Благаємо вас, сховайте нас у Серці Марії!
Благаємо вас, вручіть нас у руки Марії!
Благаємо вас, укажіть нам дорогу до воріт життя: відкрийте Серце Господа нашого!
Благаємо вас, провадьте нас безпечно до Царства Отця Небесного!
Усі Хори Духів благословенних, спішіть нам на допомогу.
Ангели життя, Ангели Сили Слова Божого, Ангели Любові,
Наші особливі, дані нам Богом, Товариші, благаємо вас, поспішайте, допомагайте нам.
Кров Господа нашого і Царя взиває до вас про поміч для нас, бідних.
Серце Господа нашого і Царя взиває до вас про поміч для нас, бідних.
Непорочне Серце Марії, Вашої Найчистішої Цариці, взиває до вас про поміч для нас, бідних.Пришли свого Ангела на Службу Божу
Святий Ангеле, який при мені перебуваєш, йди замість мене до церкви, приклякни на моєму місці під час Служби Божої, будь там, де я прагну бути.
Під час Жертвоприношення ти замість мене візьми все те, що належить мені, і принеси в жертву на престолі.
На освяченні, святий дзвіночку, величай любов'ю Серафимів мого Ісуса, укритого в Гостії (Частичці), який сходить з Неба.
Потім молися за тих, яких люблю щиро, і за тих, які причиняють мені біль, щоб Кров Христа обмила з гріхів усі серця, а терплячі душі звільнила.
А коли священик Причастя прийме, життя прожили, досягай вічного спокою,  де вашими святими молитвами, сподобимось Небесного Царства Христа Бога нашого,
Якому з Отцем і Пресвятим Духом належить всяка слава, честь і поклоніння на віки віків.
АміньМій великий, святий Ангеле.
Ти Ангел Господній, Ти Дух чистий, який більше знає, ніж всі вчені, більш могутній, ніж атомні сили. Ти супутник мій з дитинства, мій Хоронитель і Провідник в пошуках вічного Бога Ісуса. Ти сам відкрив цю тайну. Від всього серця дякую за цей великий дар. Якою ж дорогоцінною має бути моя душа, коли Ангел Всевишнього пильно спостерігає за кожним її рухом!
Ангеле мій, якого я ніколи не бачив, але чия присутність сприяє моєму щастю, дозволь мені подружитися з Тобою. Дякую тобі за те, що Ти зберігав вірність Богу і ніколи не піддавався Люциферу і його прибічникам. Дякую, що потурбувався Ти про мене, бідного грішника. Чи не уникаю я щоденно небезпеки зрадити Богові? Бо тяжко помиляюсь через упущення мої.   
Тому вибираю я Тебе моїм  Хоронителем і Провідником. Обіцяю Тобі вірність і послух в ім ’я Господа нашого; прошу наказати мене, якщо я засмучу Бога, і попередити мене якщо я буду в небезпеці, і покликати мене, якщо мені загрожує опущення.
Передаю Тобі свідоцтво про Хрещення: допоможи мені виконати мою обітницю перед Богом. Передаю Тобі мої водійські права: керуй моєю рукою, яка лежить на рулі і не допусти, щоб стався нещасний випадок. Передаю Тобі свідоцтво про шлюб: дай мені бути добрим з близькими, які мені довіряють. Збережи моє серце чистим, щоб колись зміг оглядати Бога в могутній величі Його – разом з Тобою і з усіма Ангелами і з усіма святими.
АміньСВЯТИЙ АНГЕЛЕ!
Як часто ми чуєм, що ти стукаєш в наше серце, і не відповідаєм тобі. Як багато гріхів проти любові чинемо, але бунтуємось, коли самі піддаємось беззаконню.
Вимоли нам серце, подібне до Серця Марії, яке всім співчуває з любові, яке все прощає з любові, яке мовчить коли йому чинять беззаконня, яке за ворогів, яке полум’ям своєї любові запалює полум’я в інших серцях, яке тільки в Любові Божій знаходить своє задоволення і щастя.
                    


До мого Ангела (Свята Тереза від Дитятка Ісус)
Великий Хоронителю душі моєї сіяючий в чудовому Небі, як легке і чисте полум’я, десь недалеко Престолу Предвічного, ти опускаєшся до мене на цю землю і просвітлюєш мене появою твоєю.
Прекрасний Ангеле, ти став моїм братом, моїм товаришем, моїм потішите лем. Знаючи велику слабкість мою, ведеш ти мене за руку. І я бачу, як, переповнений ніжності, прибираєш каміння з моєї дороги. Твій люблячий голос запрошує мене споглядати на Небо; і чим менший я в очах твоїх, тим променистіший  для мене твій образ.
О Ангеле, пересікаючий простір швидше блискавки, літай частіше, супроводжуваний мною, до тих хто дорогий мені!
Висуши їх сльози крилами своїми! Заспівай їм який добрий Ісус; заспівай про радість в терпінні! І зовсім тихо прошепочи моє ім’я. В короткому житті моєму я хочу врятувати моїх грішних братів. О прекрасний посланцю Батьківщини, подаруй мені твоє святе полум’я! В мене нема нічого крім моєї жертвенності і правдивої бідності. Поєднавши їх з твоїм захопленням, принеси їх Триєдиному Богу.
   


Ви, Ангели і Архангели, ви, Престоли і Господьства, ви, Начала і Власті, ви, Сили Небесні, ви, Херувими і Серафими, славте Господа повсякчас!
Хай прославлять Господа всі Ангели Його! Хай будуть вони, могутні, послушні Його Слову. Хай прославить Господа все Воїнство Його! Хай послужать Йому, хай виконують Його Волю!
Ангеле Божий, Хоронителю мій, з Батьківської доброти Всевишнього доручений я тобі. Просвіти мене, захисти, веди мене і керуй мною в день цей!
Амінь

Вітаю тебе, Святий Ангеле, що зміцнював Ісуса в Саду Гетсиманському.
Ти потішив Господа мого Ісуса Христа в час Його смертельної агонії. Разом з тобою прославляю я Пресвяту Трійцю, бо вибрала Вона тебе серед інших,  щоб утішити і укріпити Його, який є Сам потіхою і твердинею всіх страждаючих.
Дивлячись на гріхи світу, а значить також і на мої гріхи, зійшов Він на землю з болю.
За ради слави, до якої ти тоді став прилучений, заради готовності, смирення і любові, з якою приходиш ти на допомогу святій людяності Спасителя мого Ісуса, вимоли мені цілковите покаяння прогрішеннях моїх!
Потіш у смутку, який сьогодні пригнітає мене а також мене, а також у всіх інших, які ще прийдуть пізніше, особливо в мій смертний час!
АміньАнгеле Божий!
Випроси випромінюючу силу твою для наших очей, щоб світились вони Божою Любовю; для наших слів, щоб завоювали вони для Бога людські серця; для наших рук, щоб вони були благословенні і вносили благословення Божої Любові в наші дії.
Амінь               

Свят, Свят, Свят Господь Бог Саваот. Повне небо і земля слави Твоєї.
Схиляємо коліна перед Величчю Твоєю і дякуємо Тобі, о Боже, що дав Ти в допомогу кожному з нас Супутника Небесного, який веде нас по волі Твоїй, до слави Твоєї нас направляє і любов Твою нам відкриває.
Обіцяємо тут, перед очами Твоїми, любити цього Супутника нашого, як брата і слухатися його, коли він говорить з нами голосом нашої совісті. Хай веде нас впевнено на небеса!
Господи Ісусе Христе, Спасителю наш, візьми мою руку і вклади її в руку Ангела мого і осіни хресним знаменням, давши благословення Твоє на спасіння наше.
В Імя Отця і Сина і Святого Духа.
Амінь

В покинутості великій Ангел мій добрий, щедрий на допомогу, якому Бог доручив сердечну турботу про потреби життя і душі моєї, поглянь, як я пригнічений. Проси Бога з цілої сили твоєї, щоб змилосердився Він чи щоб зняв з мене цей хрест, або облегшив, щоб не зломився я під ним. Укажи мені в доброті твоїй двері Отчого дому небесного, де закінчується велика нужда. Випроси для мене силу, щоб іти хресною дорогою так довго, скільки хоче Бог, і так, як хоче Бог, і туди, куди хоче Бог.
Амінь
« Благословіть Господа, всі Ангели Його, міцні силою, виконуючі слово Його, підкоряючись голосу слова Його».
( Псалом 102, 20)

Ангели Господні, прославте Господа, заспівайте хвалу Йому і вознесіть над всім повіки.
Боже, по незрозумілому Провидінню Твоєму, від повноти милості Твоєї посилаєш Ти Святих Ангелів на наш захист: даруй нам по смиренній молитві нашій благодать, щоб ми  були повсякчасно закриті їхніми крилами і могли вічно радіти спілкуванню з ними.
Боже, з чудесною мудрістю керуєш Ти служінням Ангелів і людей; в небесах Ангели повсякчас стоять перед Тобою, готові прислужитись: будь же милосердний, дай нам, щоб тут, на землі, були вони хоронителями нашого життя. Через Христа, Господа нашого.
АміньВи ж, Святі Ангели Божі, допоможіть Церкві побороти сили мороку, гріха й невір'я, щоб Святе Царство Боже усе ширше проростало на землі й ощасливило людей життям вічним.
АміньВозвеличена Небесна Царице!
Найвища Керівничко Ангелів. Ти дістала від Бога Отця і Сина і Духа святого, силу і власть топтати голову, змія — сатани. Тому ми покірно просимо Тебе, пішли нам на поміч Твої небесні полки, щоби вони під твоїм керівництвом і Твоєю силою знищили диявольські сили, всюди з нами боролися, по-бідили їх зухвалі напади і скинули їх в безодню пекельну і запечатали: «ХТО ЯКО БОГ!».
Ви святі Ангели і Архангели, стережіть і охороняйте нас. Добра, ніжна Мати, Ти навіки наша любов і наша надія! Мати Божа! Пішли нам святих Ангелів, щоби вони нас охороняли і відігнали від нас злого ворога.
Свята Мати! Прийди на поміч бідним, зверни свій зір на малодушних, потіш терплячих, спаси вмираючих грішників, проси за народ, молися за священиків, заступися за людей, які посвятили себе Службі Богу!
Нехай всі, котрі почитають Тебе, почують Твою поміч!За водіїв автомашин і за всіх, хто в дорозі.
Святий Архангеле Рафаїле, заступнику подорожуючих, супроводь нас із Твоїми легіонами ангельськими й порятуй від пасток диявольських. Захисти нас у всякій подорожі! І всіх тих, хто зустрінеться нам.
Святий Архангеле Михаїле, по молитві нашій й наших Ангелів
- Хоронителів захисти нас перед силами зла і скинь їх у пекло, щоб не заважали вони подорожувати нам і тим, хто з нами.
Святий Архангеле Гавриїле, передай тричі благодатному Непорочному Серцю Цариці вашої вкупі з усіма Ангелами Твоїми й нашими Ангелами
- Хоронителями поклін небесний і випроси добрий шлях для нас і їдучих з нами.
Яка потіха для нас знати, що Ви, Святі Ангели, опікуєте нас щораз , коли ми самі вже неспроможні; що Ви допомагаєте нам у нужді, нестатку й страху, коли ми кличемо Вас, і вірним шляхом, через темні мости ведете нас у Небесний Дім Отчий.
АміньДО СВЯТИХ АРХАНГЕЛІВ
Св. Архангеле Михаїле!
Вождю небесних Сил, переможцю пекельного дракона, Ти отримав від Бога силу і міць, щоб через покору знищити пиху царства темряви. Просимо Тебе, допоможи нам осягнути правдиву покору серця, непохитну Вірність у здійснення Волі Божої, силу в терпінні та потребі. Дозволь нам перебувати перед Богом на Суді Останньому.
Св. Архангеле Гавриїле!
Ангеле Благовіщення, вірний посланцю Божий, відкрий наші вуха навіть на тихі нагадування і заклики люблячого Серця нашого Господа. Завжди стій нам перед очима, просимо Тебе, щоби ми Слово Боже правильно розуміли, слухали його і виконували те, що Бог від нас прагне. Навчи нас бути готовими, щоби коли прийде Господь, не застав нас сплячими.
Св. Архангеле Рафаїле!
Посланцю любові Божої, просимо Тебе, огорни наші серця вогнем цієї любові й не дозволь, щоб коли-небудь ми омертвіли, вчини, щоби в щоденному житті ми постійно йшли по дорогах любові й любов'ю все перемагали.Підтримуйте нас перед Богом, найсвятіші Браття!
Охороняйте нас від нас самих, від нашого боягузтва і зачерствілості, нашого егоїзму і хтивості, нашої заздрості й недовіри, нашої жадоби ситості, добробуту і визнання.
Визволіть нас із оков гріха і з прив'язаності до земних справ.
Зніміть нам з очей пов'язку, яку ми самі собі заклали, щоб не бачити нужди, яка нас оточує, дивитися тільки на себе і тільки над собою розчулюватися.
Учиніть, щоби святий неспокій і туга за Богом не дозволила нам перестати шукати Його в жалю і любові.
Шукай¬те в нас Кров Господа нашого, яка за нас була пролита.
Шукайте сльози вашої Цариці, які за нас вилила.
Шукайте в нас бідного, спотвореного, знищеного образу Божого, який колись любов Божа викарбувала в нашому серці.
Допоможіть нам пізнати Бога, поклонятися Йому й любити Його, служити тільки Йому.
Під¬тримайте нас у боротьбі з силами темряви, які, укрившись, оточують і приневолюють нас.
Допоможіть нам, аби ніхто з нас не загинув й аби колись ми зустрілися у вічній радості!
АміньСвятий Михаїле, Архангеле!
Князю війська небесного, переможцю сатани, Ти отримав від Бога силу і міць, щоб знищити покорою пиху сил темряви.
Благаємо Тебе, допоможи нам у досягненні правдивої покори серця, непорушної вірності у виконанні Волі Божої, мужності у труднощах і терпіннях.
Допоможи нам, щоб ми могли стати перед Судом Божим.
Святий Гавриїле, Архангеле!
Ангеле Втілення Божого, вірний Посланцю Божий, відкрий вуха наші навіть для найтихішої згадки і заклику люблячого Серця Господа нашого.
Благаємо Тебе, завжди стій перед нашими очима, щоби ми добре зрозуміли Слово Боже, Його шукали й оберігали, і виконували те, що Бог від нас очікує.
Допровадь нас до свідомої готовності, щоб Господь, прийшовши, не застав нас сплячими.
Святий Рафаїле, Архангеле!
Посланцю любові Божої, благаємо тебе, зрань серця наші вогнем любові Божої і не дозволь, щоб рана ця коли-небудь зажила, і щоби ми в щоденному житті завжди йшли дорогами любові й любов'ю все перемагали.


Понеділкова молитва
До вас, як заступників і сторожів нашого життя, приходжу з поклоном і проханням. Я, окаянний(окаянна) і многогрішний(многогрішна), прошу вас — помилуйте мене.
Ви, що споглядаєте Божу велич, ви, святі ангели, що найближче стоїте, у страсі й покорі, перед престолом Пресвятої Тройці, ви, кого опромінює невимовний блиск божої слави, моліть милостивого Бога, щоб зберіг мене від усього злого, а особливо від упадку в спокусах.
Випросіть мені вашими молитвами ласки боговгодно прожити дні мого життя та ласки служити Богові з такою побожністю, з якою ви служили Ісусові Христові, коли він перебував на землі, і з якою й тепер служите йому в небі.
А Ти, Господи мій, Агнче Божий, що взяв на себе гріхи цілого світу, задля молитви твоєї Пресвятої Матері і всіх небесних духів, що оточують престол твоєї божої величности, вислухай моє прохання і пошли свого ангела хоронителя моїй душі і моєму тілу, щоб я під його проводом був охоронений (охоронена) від видимих і невидимих ворогів та сподобився (сподобилася) твого помилування разом з усіма твоїми вгодниками.
Амінь

Святий великий архистратиже Михаїле! Ти, що найближче стоїш до Пресвятої Тройці, начальнику небесних полків, що кличем "Хто, як Бог?” скинув збунтовані небесні духи в пекельну безодню, захисти Церкву нашу, наш нарід, мою родину та мене від напастей злого, і вчини, щоб Бог у моєму житті завжди й у всьому перемагав.
Амінь

Великий Гавриїле, світлий посланче несотвореного світла! Тобі відкрито велику тайну, що від віків була стережена й закрита навіть перед ангелами. І ти цю тайну виявив єдиній Пречистій у день Благовіщення в Назареті. Разом з нею моли Всевишнього Бога, щоб подав нашим душам мир і своє велике помилування.
Амінь

Святий Рафаїле, ти, що назвав себе одним із сімох святих ангелів, які підносять молитви святих і з ними стають перед славою Святого Бога!
Ти був супутником Товії в далекій дорозі, ти був його проводарем і опікуном, що завжди давав добру раду і хоронив у небезпеках, ти був у всьому вірним помічником і другом. Будь і нам, що проходимо тепер небезпечну земну подорож життя, ти, великий божий архангеле, будь нам усім товаришем і провідником у нашій мандрівці.
Моли Владику Христа за мене, нужденного (нужденну) і смиренного (смиренну), щоб не тішився мій ворог моєю погибеллю та щоб не говорив про мене, що "ця людина в пустоті жила і дні її життя пройшли марно, як тінь”.
Святий Архангеле Рафаїле, захисти мене від такого нещасного кінця моєї життєвої дороги.
АміньДопомагайте нам, Великі Святі, співслуживці перед Богом!
Охороняйте нас від нас самих, від нашого боягузтва й байдужості, нашого егоїзму і хтивості, від нашої заздрості, недовір'я, нашої жаги ситості, добробуту й визнання. Визволіть нас із оков гріха і від прив'язаності до справ земних. Зніміть з наших очей пов'язки, які ми самі собі наклали, щоб не бачити нужди, яка нас оточує, а тільки дивитися на себе, милуватися собою. Увіткніть у наші серця колючку святої турботи про Бога, щоб ми не перестали шукати Бога в тузі, жалю, любові.

Шукайте в нас Кров Господа нашого, яка за нас була пролита. Шукайте в нас сльози нашої Цариці, які Вона за нас пролила. Шукайте в нас зблідле, зранене Обличчя Боже, яке гідно переносить страждання, на подобу якого Бог створив нас у Своїй любові.
Допоможіть нам пізнати і адорувати Бога, любити Його і служити Йому. Допоможіть нам у битві з силами темряви, які нас таємно оточують і дратують. Допоможіть нам, щоби ніхто з нас не загинув, і щоби ми у вічному щасті з'єднані були про¬славленням Бога. Амінь.Святий Михаїле, перебувай поруч з нами зі своїми Ангелами, допомагай нам і проси за нас!
Святий Рафаїле, будь поруч з нами зі своїми Ангелами, допомагай нам і проси за нас!
Святий Гавриїле, будь поруч з нами зі своїми Ангелами, допомагай нам і проси за нас!

                   

Літанія до семи Ангелів, які стоять перед троном Божим
Святий Михаїле, князю Сил небесних, опікуне Церкви, - молися за нас!
Святий Гавриїле, Ангеле Воплочення, який приніс цю новину людині, - молися за нас!
Святий Рафаїле, провіднику і лікарю, Ангеле молитви, - молися за нас!
Святий Уриїле, сильний товаришу, який розбив полки Сеннахериба, - молися за нас!
Святий Селафиїле, потішителю, який об'явився Гаґар, коли вона була самотньою і смутною, - молися за нас!
Святий Ієгудиїле, подателю ласк, провіднику ізраїльтян, - молися за нас!
Святий Варахиїле, помічнику, який промовляв до Авраама й напоумив Сару, - молися за нас!


До семи святих притулків
1. Так буде благословенням моїм Всемогутність Отця Небесного, Премудрість Сина Божого  і Любов Святого Духа.
Амінь
2. Так благословить мене Ісус Розп'ятий, через Кров Його безцінну.
В Ім'я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь
3. Так благословить мене Ісус від Дарів Святих через Любов Його Божественного Серця.
В Ім'я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь
4. Так благословить мене з небес Марія, Всевишня Мати і Цариця, і так наповнить душу мою любов'ю до Ісуса.
В Ім'я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь
5. Так благословить мене мій Ангел - Хоронитель і так прийдуть мені на допомогу всі Ангели, щоб віддалити від мене підступи злого ворога.
В Ім'я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь
6. Так благословить мене мій святий Заступник, мій заступник по хрещенню й всі святі небес.
В Ім'я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь
7. Так благословлять мене бідні  душі улюблених покійних родичів до самих далеких поколінь. Так будуть вони прохачами моїми перед Престолом Божим, щоб і я досяг мети вічної.
В Ім'я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь
Так простягнеться наді мною благословення нашої Матері, Святої Церкви, благословення нашого Святого отця, Папи ..., нашого Єпископа ..., благословення всіх Єпископів і священиків наших. Так буде воно рятівним в усі дні життя, викаючи з кожної святої Літургії. Так даруються мені щастя, здоров'я й усілякі блага; так буду я захищений від всякої напасті і так зійде на мене благодать завзятості й блаженної кончини.
В Ім'я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь
(Це небесне благословення ти можеш повсякчас просити й для інших: заміняючи "мене" на "тебе" або на "вас"!)

 

До дев'яти хорів ангельських.
Святі Ангели в дев'яти чинах. Ви вибрані до співучасті в розпорядженні й пануванні всесвітньому: допоможіть же нам, щоб всі наші діяння стали для нас драбиною небесною, по якій ми усе вище й вище сходимо до Любові Божої, одночасно усе глибше осягаючи любов людську.
Святі Ангели в дев'яти чинах, із предвічного проникнення в Божественну сутність, знання й волю, відома Вам міра турботливої любові, що перевершує всі людські уявлення.
Вплиньте ж на окремі сімї й цілі народи, як Князі Ангельські, що відають громадами й народами, приходами, єпархіями й Церквою, поки не встановиться щирий мир між народами й не завершиться поширення Церкви.
Святі Ангели в дев'яти чинах, Ви супроводжуєте Божественного Спасителя в переможному поході святої Літургії навколо земної кулі; Ви невпинно молите Ісуса біля кожної дарохранительниці на всім просторі землі; Ви вимучуєте себе в запалі про визнання Бога, Його Ім'я й Дня Його: так дайте ж, щоб потік святого вогню витікав від сили вашого благоговіння й вихваляння до наших сердець, поки ми самі не запалаємо святою любов'ю до Ісуса Христа в Пресвятому Таїнстві Вівтаря й у завчасному, багаторазовому й щоденному причащанні не буде заслужена нами надія Воскресіння й вічного блаженства.
АміньДо трьох Князів Ангельських
Святий Архангел Михаїле, захисти нас у боротьбі; заслони від зла й підступів диявольських! "Боже, повели йому", - так, просимо ми, благаючи. І Ти, Князю воїнства небесного, скинь сатану й інші злі духи, які для спокушання нашого бродять по світу, - Силою Бога скинь їх у безодню.
Амінь
Боже, із сонму Ангелів обрав Ти Архангела Гавриїла для благовіщення Твого; даруй же нам милостиво, щоб випробували ми силу його заступництва небесного. Через Христа, Добродія нашого.
Амінь
Боже, у провідники дав Ти рабові Своєму Товію Святого Архангела Рафаїла: даруй же нам, рабам Твоїм, милість, щоб ми завжди були захищені присутністю його. Через Христа, Добродія нашого.
Амінь

                   
Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Березень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2023Зробити безкоштовний сайт з uCoz