Пн, 24.02.2020, 05:00

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль:


МОЛИТВИ ДО БЛАЖЕННОГО МИКОЛАЯ ЧАРНЕЦЬКОГО 

                


Молитва до блаженного Миколая Чарнецького про захист

Всеблагий Отче, Великий предивний Чудотворче, Ти Своїми молитвами до Господа Бога лікував від усякої недуги і болі, оздоровлював святою землею зі своєї могили. Ти продовжуєш оздоровлювати нужденних, які до Тебе звертаються. Ти своєю опікою відвертаєш людську біду. Щиро благаю Тебе, скорого потішителя тих, що є в небесах, і тих, що в нуждах теперішнього земного життя, поспіши і до мене зі своєю допомогою, захисти мене і всю рідню мою від вогню і води, від голоду і пошесті, від важкої хвороби і передчасної смерті. Хорони мене через ціле моє життя, а особливо у хвилини переходу від земного життя до вічності. Захисти мене святим щитом Твоєї молитви, перед справедливим гнівом Христа – Бога. Допоможи мені, щоб я сподобився (сподобилась) на віки-вічні у небесному Царстві разом з Тобою, прославляючи і величаючи Боже Милосердя. Амінь.

                

 Молитва до блаженного Миколая Чарнецького про заступництво

Духовний отче, вірний заступнику тих, хто до тебе, а відтак – до Господа звертаються, і тих, які благають через тебе Божої допомоги й підтримки. Я молюся до тебе: Господньою силою і благодаттю заопікуйся мною, хорони від біди, хвороби, душевного безсилля, гріхів.

Духовний отче, через твої молитви милосердний Небесний Творець змилосердився над багатьма християнами, оздоровив їх від передчасної смерті. А тому і благаю тебе через цю молитву, владико, випроси у Господа Бога Його милості і ласки, яка оздоровить мою душу і тіло, сотворить чудо, поблагословить нас на здоров’я, мир, злагоду і всяке добро й благо в сім’ї. На славу у Тройці Єдиного Бога – Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

                

 Молитва до Бога Отця за посередництвом блаженного Миколая Чарнецького

Боже, Отче наш, дякую тобі за те, що ти дав Україні єпископа Миколая Чарнецького, ве­ликого і ревного почитателя Пресвятої Євха­ристії, Ісусового Серця, Непорочної Діви, Матері Твого Сина і нашої Матері. Дякую, що вчинив його добрим пастирем опущених і спраглих Божого Слова людей.

Господи, зволь розбудити в моєму серці по­лум'яну любов до Тебе і синівське почитання Марії, надії усіх вірних, а для прослави Твого Імені уділи мені за посередництвом єпископа Миколая Чарнецького ласку (назвати прохання), про яку смиренно прошу.

Отче наш..., Богородице Діво..., Слава: І нині:

                

 Молитва до преосвященного Владики Миколая Чарнецького за материнство

О милостивий Владико, Заступнику перед Богом, Чудотворче наших днів, я взиваю до Тебе і надіюся на Твою допомогу. Ти на землі завжди виконував Божі заповіді, допоможи і мені сповнити святу Божу волю. Благаю че­рез тебе, Творця життя, від якого всі похо­дять, щоб зробив мене плідною в наслідстві, щоб я виховала дітей для Бога в цьому житті й наслідників Царства Його слави в майбут­ньому. Амінь.

                

 Основна молитва Владики Миколая Чарнецького

Ми, грішні, Тобі, Господи, каємось і проси­мо: “Помилуй нас грішних!”  (100 разів).

                

 Покаянний псалом блаженному Миколаю Чарнецькому

(На взір 50-го Псалма царя Давида)

1. Змилосердися наді мною, владико Миколає Чарнецький, і задля великої твоєї любові, яку ти мав до Ісуса, випроси в Господа про­щення гріхів моїх.

2. Нехай Господь обмиє мене з гріхів моїх і від беззаконь моїх очистить мене, що може статися тільки за твоїми молитвами.

3. Блаженний владико, я відчуваю свої грі­хи, що стоять переді мною, але оскільки живу в забутті Святого Божого Закону, то ти від­крий мій ум, щоб я побачив усю безодню гріхів моїх і гидоту їхню.

4. Боже, проти Тебе єдиного я згрішив і пе­ред Тобою зло вчинив, тому Ти будеш справедливий у вироку своєму. Коли ж Господь призове мене на суд, ти, блаженний Миколаю-чудотворче, за мною заступися.

5. Я ж в беззаконні зачатий і в гріхах ро­дила мене мати моя. Віднині почну жити по-
новому, і зі сльозами щирої покути на очах молитися буду Господеві.

6. Господи, Ти любиш правду в серці моє­му, тож, нехай істина Твоя мене просвічує через праведника Миколая.  

7. Окропи мене іссопом, Господи, і, задля заслуг блаженного Миколая Чарнецького, освяти мене, і я очищусь, і обмиюся сльоза­ми покути, і білішим від снігу стану.

8. Дай мені почути радість і веселість, не пам'ятай гріхи молодості моєї, у боязні святій зрадіють мої кості сокрушені.

9. Відверни очі Свої від гріхів моїх, і всі беззаконня мої очисти.

10. Серце чисте утвори в мені, Боже, і духа правого обнови в мені, і в наслідуванні життя блаженного Миколая Чарнецького щоденно учи мене.

11. Не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відійми від мене.

12. Поверни мені радість спасення Твого, Духом владичним утверди мене і під прово­дом блаженного Миколая Чарнецького до смерті моєї веди мене.

13. Тож, вкажу беззаконним дороги Твої, і нечестиві до Тебе навернуться.

14. Ізбав мене від вини крові, Боже, Боже спасення мого, і язик мій радісно прославить
справедливість Твою, бо завжди поруч зі мною чудотворець Галицький.

15. Господи, губи мої відкрий, і уста мої спо­вістять хвалу Твою, бо славний і чудесний Ти, Господи, у святих Своїх.

16. Бо якби Ти жертви захотів, дав би я, та всепалення не миле Тобі. Свою волю і прикази Свої, на прикладі святих, Ти, Господи, нам вказав.

17. Жертва Богові – дух сокрушений, сер­цем сокрушеним і смиренним Бог не погордить.

18. Ущаслив, Господи, благоволінням Тво­їм Сіон, і нехай здвигнуться стіни єрусалимські.

19. Тоді уподобаєш собі жертву правди, приношення і всепалення, тоді положать на вівтар твій тельців.

                

Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz