Нд, 26.05.2024, 23:53

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входуВ ДОРОГУ З БОГОМ

                   
Святий покровитель
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Покровитель (або патрон)— в традиційному християнстві де вірять в заступництво святих (католицизмі та православ'ї), святий покровитель має особливу близькість до певного роду зяняття чи групи. Молитви таких осіб Так наприклад Святий Флоріан є покровителем пожежників а Святий Христофор покровителем подорожуючих.
Східне Православ'я за звичай не поєднує святих зі заняттями чи діяльностями, або так робить але в меншій мірі.
Однак, кожен православний християнини під час хрещення отримує свого святого покровителя (якого вибирають з церковного календаря з огляду на день народження чи хрещення особи), ім'я якого він носить як перше особисте ім'я або як ім'я в хрещенні і до якого щоранку він читає коротку молитву в щоденному молитвеному правилі.
Святий покровитель може поєднуватися з географічною територією: Святий Йосип є покровителем Бельгії, Святий Патрик є патроном Ірландії а святим покровителем Києва є Архангел Михаїл.

Святі покровителі європейських країн

• Австрія — Святий Коломан, Святий Флоріан, Святий Леопольд, Святий Маврикій, Йосип, Матір Божа з Маріацель, Святий Северин з Норікум
• Англія — Августин Кентерберійський, Святий Кутберт, Святий Георгій, Григорій Великий, Волсінгхемська Богоматір, Богоматір гори Кармел в Ейлсфорді
• Вірменія — Апостол Варфоломій, Григорій Просвітитель
• Болгарія — Святі Кирило і Мефодій
• Греція — Апостол Андрій, Святий Георгій, Святий Миколай
• Грузія — Святий Георгій, Святий Ніно
• Данія — Святий Анскар, Святий Кнут
• Ірландія — Святий Патрик
• Ісландія — Святий Торлак
• Італія — Святий Франциск, Свята Катерина Сієнська, Богоматір з Лорето, Богоматір з Помпеї
• Німеччина — Архангел Михаїл, Святий Боніфатій, Святий Георгій, Святий Світберт, Петер Канісіус, Алтоттінгська Богоматір, Богоматір з Кевалаер
• Португалія — Архангел Гавриїл, Антоній Падуанський, Фатімська Богоматір, Святий Георгій, Святий Вінкентій
• Росія — Апостол Андрій, Василій Великий, Святий Миколай, Тереза з Лісьйо
• Фінляндія — Святий Генрі з Уппсали
• Франція — Святий Денис, Жоана д'Арк, Святий Мартін Турський, Матір Божа Лурдська, Паризька Богоматір, Шартрська Богоматір, Свята Тереза з Лісьйо
• Україна — Архангел Михаїл, Апостол Андрій, Володимир Великий, Ольга Велика, Святий Йосафат, Василій Великий, Святі Феодосій і Антоній Печерські, Йов Почаївський
• Угорщина — Святий Стефан Угорський, Угорська Богоматір, Святий Астрікус, Герард Сагредо
• Швеція — Святий Анскар, Свята Бригітта, Святий Ерік, Святий Сіґфрід, Святий Ґалл
Молитви для водіїв транспортних засобів та подорожуючих знадобляться в дорозі та захистять Вас від неприємних випадків.

                   
Молитва на благословіння автомобіля та водія
Боже, Ти силою Свого Слова створив цілий Всесвіт, дав людині владу над усім створіння, а також силу, щоб вона могла вдосконалювати світ згідно з задумами Твоєї Волі. Вчини так, щоб цей автомобіль, витвір Твій й людської праці, завдяки Твоєму Благословенню служили для добра людини, для її праці та відпочинку.
Отче наш ...
Богородице Діво...
Слава Отцю і Сині, і Святому Духові… (3р.)


Молитва  на благословіння автомобіля та водія
Владико, Господи Боже наш, вислухай молитву мою, яку сьогодні Тобі приношу, і правицею Твоєю Святою благослови автомобіль цей, пішли Твоїх Ангелів Хоронителів, щоб усі, що схочуть на ньому подорожувати, були збереженими і захищеними від усіляких злих випадків.
Отче наш ...
Богородице Діво...
Слава Отцю і Сині, і Святому Духові… (3р.)


Молитва в дорогу для водія
Боже Всеблагий і Всемилостивий, Який все охороняєш Своєю Милістю і Чоловіколюбністю, смиренно молюся до Тебе: через заступництво Пресвятої Богородиці, Святителя Миколая і всіх Святих: Охорони від усіляких неприємностей і раптової смерті мене, грішного, і довірених мені людей і допоможи неушкодженими доставляти кожного, згідно їхньої потреби. Боже Милостивий!
Звільни мене від злого духа порушення правил їзди і алкоголю, які викликають нещастя і наглу смерть без покаяння. Спаси і допоможи мені, Господи, з чистою совістю дожити до глибокої старості, без тягару провини вбитих і покалічених через мою байдужість людей, і нехай прославитися Ім’я Твоє, сьогодні і повсякчас, і на віки вічні.
Амінь
 Молитва благословення початку подорожі
Всемогутній Вічний Боже!
Ти наказав Авраамові вийти з його землі та з рідного дому, Ти оберігав його безпеку на всіх дорогах його мандрування. Ти провів синів Ізраїля через Червоне море так, що вони й ніг не замочили, а під проводом зірки Ти показав дорогу мудрецям, які йшли до Твого Сина.
Господи, будь нам допомогою в потребі, товаришем і втіхою в дорозі, захисти у злиднях, щоб ми під Твоїм проводом щасливо досягнули нашої мети і повернулися до наших домівок, а колись причалити до порту вічного спасіння. Обдаруй нас Благословенням з Неба, покеруй нашими дорогами, щоб ми серед мінливостей цього світу завжди впізнавали Твою турботу, через Христа, Господа нашого.
Амінь

Благословення в дорогу
Весь світ вихваляє тебе, Преблаженний Миколає, швидкого заступника при бідах. Бо багато разів по землі мандруючим і по морю плаваючим, попереджуючи, допомагаючи, разом всіх від злого охороняв ти, тому співаємо до Бога: Аллилуя.

Молитва подорожуючих
Коли Апостоли Твої, Ісусе Христе, були на морі під час бурі, Ти прийшов до них, і сказав: Не бійтеся, - і втихомирив бурю та привів їх спокійно до берега. Так, Господи, і мене бережи в моїй подорожі, будь помічником і захисником для мене перед усіма небезпеками, допомагай мені в труднощах і охороняй від усіляких негараздів, які можуть мені зустрітися в дорозі. Я передаю себе під Твій Всемогутній Покров, а Ти веди мене Своєю Всесильною Рукою і приведи до щасливого завершення моєї дороги.
На Твою допомогу я сподіваюся і до Тебе безперестанно буду звертати очі свої. А коли небезпека наблизиться до мене, Ти захисти мене і приведи до місця безпечного і землі праведної.
Амінь

Молитва за того хто збирається в дорогу
Господи Боже наш, Ти є Істиною й Живою Дорогою, Ти подорожував зі слугою Твоїм Йосифом, подорожуй, Владико, і зі слугою Твоїм (ім’я). Від усякого буревію і напасти збережи його, мир та Свою могутність влаштуй навколо нього, щоб він завжди чинив правдиво та згідно із Заповітами Твоїми. Нехай він наповниться життєвих і Небесних дарів, і з Твоїм благословенням назад повернеться. Бо Твоє є Царство, і Сила, і Слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків.
Амінь

Молитва на благословення прочан
Всемогутній Боже, до тих, хто любить Тебе, Ти завжди виявляєш Своє Милосердя і в жодній країні не перебуваєш далеко від тих. Хто Тебе шукає.
Будь зі слугами Своїми, які розпочинають цю прощу, і керуй їхньою дорогою згідно з Твоєю Волею.
Нехай удень їх береже твоя Спасаюча Опіка, а вночі освітлюй їх сяйвом Своєї Благодати, щоб, зміцнені Твоєю присутністю, вони щасливо дійшли до мети своєї прощі, з радістю повернулися додому, словом і життям проповідуючи всім про Твої чудеса, через Ісуса Христа, Господа нашого.
Амінь
Молитва перед виходом з дому
Відрікаюся від тебе сатано, від твоєї гордости і служінню тобі, і з’єднуюся з Тобою, Христе, в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь
(Під час виголошення славослів’я потрібно перехреститися)

Посвята себе перед дорогою Пресвятій Богородиці
Богородице Діво ...
О Пані моя! О Мати моя! Тобі жертвуюся на сьогодні в дорозі і на ціле своє життя. В доказ того жертвую Тобі свої очі, уста й усього себе. А коли я є Твоїм, о ласкава Мати, то охороняй мене в дорозі, як речі Своєї власности.
Амінь

Господи Iсусе Христе Боже наш, iстинна й жива Путь, Ти зволив мандрувати з названим батьком Йосифом i з Пречистою Твоєю Матiр’ю до Єгипту та подорожувати з Лукою i Клеопою до Емаусу!
I тепер у покорi молимо Тебе, Владико Пресвятий, i з цими рабами Твоїми за Твоєю благодаттю подорожуй. I, як рабовi Твоєму Товiї, ангела охоронителя i наставника пошли, щоб зберiгав i позбавляв їх вiд усяких лихих перешкод видимих i невидимих ворогiв, i на виконання заповiдей Твоїх наставляв, провадив у мирi та здоров’ї, i знову цiлими й неушкодженими повернув, i дай їм усi добрi намiри щасливо на догоду Тобi й на Твою славу виконати.
Бо Тобi належить милувати i спасати нас, i Тобi славу вiддаємо з Безпочатковим Твоїм Отцем i з Пресвятим, Благим i Животворчим Твоїм Духом, нинi, i повсякчас, i на вiки вiкiв.
Амінь

                   
Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz