Пт, 26.04.2019, 11:02

Вітаємо Вас
МОЛИТВА - могутній
засіб спасіння
Меню сайту

Молитви

Статистика

Онлайн всього: 39
Гостей: 39
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Форма входу
Логін:
Пароль: 

 


         Молитва в день іменин до мого святого

Зі всього серця дякую Тобі, Господи, що Ти вчинив мене гідним прийняти Святу Тайну Хрещення і стати Членом Твоєї Церкви. Допоможи мені, Господи, щоб я завжди був вірним і чесним сином Твоїм і мужнім борцем за справи Христові й на славу Його Святого Імені поміж людьми. Сьогодні, в день мого Небесного Заступника, перед Тобою, Боже, я відновлюю мій обіт Хрещення і, обіцяю вірити в Христа і вірно Йому служити. Вірю у все те, що Ти, Господи, нам об'явив, і постановляю жити так, як це належить жити вірному синові Твоєї Церкви. Святий (ім'я святого), мій Небесний Опікуне, заступися за мене перед Престолом Всевишнього і випроси Ласку, щоб я міг тебе наслідувати, а після смерті разом з тобою оглядати Славу Божу в Небі на віки вічні.
Амінь

         Молитва на День Народження

Господи Боже, Владико Всього Світу видимого і невидимого. Від Твоєї Святої Волі залежать усі дні й роки життя мого. Дякую Тобі, Отче Премилосердний, що Ти дозволив мені прожити ще один рік. Знаю, що за гріхи мої я недостойний цієї Милості, але Ти її даєш мені з невимовного Чоловіколюбства Твого.
Продовж ще Милості Твоєї мені грішному, продовж життя моє в доброчинності, в мирі з усіма рідними і в злагоді з усіма ближніми.
Подай мені достаток плодів земних і всього того, що для вдоволення моїх земних потреб є необхідним. Найперше ж очисти совість мою, укріпи мене на дорозі спасіння, щоб я, йдучи нею, після довголітнього життя на цьому світі, перейшовши  в життя вічне, сподобився бути наслідником Царства Твого Небесного. Сам, Господи, благослови цей рік, якого я розпочинаю, і всі дні життя мого.
Амінь

 

         Молитва християнської родини
 
Всесильний і всемилостивий Господи Боже! Твоїй всемогутній опіці вручаємо наш дім і все, що маємо. Благослови, Боже, всіх нас, як Ти благословив Пресвяту Родину в Назареті.
Найсвятіший Спасителю наш, Ісусе Христе! Благаємо Тебе задля любові Твоєї, що склонила Тебе стати чоловіком і вмерти на хресті за всіх нас, благослови нашу родину та весь дім. Заступи нас, Ісусе, від диявольських підступів і від людської злоби. Захисти нас від громів, тучі, вогню, повені та інших нещасть. Дай нам, Господи, щоб ми всі кріпко держалися святої віри, у терпіннях і смутках не втрачали надії на Тебе і з дня на день росли в любові Твоїй, у взаємній любові між собою. А коли прийде час смерті, не допусти, Ісусе, щоб хто-небудь із нас зійшов з цього світу без святих Таїнств.
Маріє, Мати милосердя! Веди нас материнською рукою на цій долині сліз і поручай нас Синові Твоєму, щоб ми вдостоїлися Його благословення в цьому житті, а в майбутньому – вінця нев’янучої слави.
Святий Йосифе, опікуне нашого Спасителя і Його Пречистої Матері, вставляйся за нами, благослови і борони нас.
Святий архангеле Михаїле, заступай нас перед злобою пекельного змія.
Святий Гавриїле, дай нам завжди пізнавати Божу волю.
Святий Рафаїле, хорони нас від недуг і небезпек життя.
Святі ангели хоронителі, перестерігайте нас завжди і не дозвольте, щоб ми зійшли з дороги спасення.
Усі святі заступники наші, будьте нам опікунами і моліть Бога за нас. Амінь.

           

[1]   [2]   [3]
Пошук

Божа наука

Архів записів
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Друзі сайтуМОЛИТВА © 2009-2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz